Apie mus

„Softera Baltic” rinkoje žinoma kaip patikimas ir kompetentingas Microsoft partneris, diegiantis ERP, CRM ir verslo analitikos (Business Intelligence) sprendimus verslui.

Kas mes?

Dirbame išskirtinai su Microsoft platforma, mūsų klientai – verslo įmonės. Esame inovatyvūs, organizuojam Europos Microsoft NAV partnerių konferenciją, pirmieji pristatome naujas Dynamics NAV versijas.

Ką mes darome?

Pagrindinės mūsų veiklos sritys Dynamics NAV ir Dynamics CRM diegimas bei nuoma. Atsiradus naujai versijai visada paruošiame lietuvišką programos versiją (lokalizaciją) atitinkančią visus Lietuvos įstatymus. Konsultuojame gamybines bei prekybines įmones procesų optimizavimo klausimais. Turime sukūrę sprendimus pritaikytus darbo užmokesčio ir personalo, atsargų valdymo optimizavimui bei  nekilnojamo turto valdymo, lizingo ar kredito unijų veikla užsiimančioms įmonėms.

Kokie mes?

“Softera Baltic” kolektyvas sėkmingai įvykdė Microsoft keliamus reikalavimus ir vieni pirmųjų Lietuvoje įgijo verslo analitikos (en. Business Intelligence) bei verslo valdymo sistemų (en. Enterprise Resource Planning) kompetencijas. Šios kompetencijos suteikiamos Microsoft partneriams, įrodžiusiems, kad turi pakankamai resursų, technologinių žinių, sugeba suprasti kliento verslo poreikius ir užtikrina aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę.

UAB Softera Baltic komanda – tai kūrybiški, novatoriški, aukštos kvalifikacijos verslo valdymo sistemų diegėjai bei konsultantai, kurie sugeba greitai perprasti įmonės specifiką, įvertinti situaciją ne tik IT, bet ir verslo procesų, poreikių, strategijos kontekste.

Patirtis

Turime sukaupę didžiulį bagažą žinių apie naudojamas technologijas bei procesus įmonėse.

Lean metodika

Įmonėje darbai organizuojami vadovaujantis LEAN principu, ko dėka užtikrinamas sklandus  projektų vystymas.

Darbuotojų stažas

Dauguma įmonėje dirbančių specialistų su Microsoft Dynamics NAV bei CRM dirba jau daugiau nei 10 metų.

Sėkmingi projektai

SOFTERA Baltic jau yra sėkmingai įgyvendinusi daugiau nei 200 projektų gamybos, prekybos bei kitose srityse.

Darbuotojų kaita

Įmonėje itin maža darbuotojų kaita kuri užtikrina sklandų projektų tęstinumą bei kompetencijų išsaugojimą.

Klientų skaičius

Šiuo metu įmones klientų saraše daugiau nei 115 įmonių, kurios pasitiki mumis ir patiki mums savo projektus.

Partnerystė

Daugiau nei 30 partnerių visame pasaulyje, tvari partnerystė su geriausias NAV diegėjais Baltijos šalyse ir pan.  Matuojamas ir sekamas klientų pasitenkinimas tiek kasdien tiek per metines apklausas