Karjera

Turime paruošę daugybę priežasčių, kodėl yra gera dirbti SOFTERA BALTIC.  Norėtumėte prisijungti prie mūsų? Parašykite mums.

Dirbti softeroje gera

Modernus open ofisas

Verslo centre BLC pačiame miesto centre ir nemokamas automobilių stovėjimas kiekvienam darbuotojui, vaizdas į prisikėlimo bažnyčią, šalia Laisvės alėja ir begalė vietų dienos pietums.

Skanios tradicijos

Pyragų penktadieniai, išradingos kolegų gimtadienių vaišės ir linksmybės – apie tai nėra daug ką kalbėti.  O kaip jums kasdien šviežių vaisių dėžė tiesiai i ofisą. Apelsinai, kiviai, obuoliai – tikra vitaminų vaivorykštė tik užsinorėjus.

Draugiški ir kompetentingi kolegos

Tai didžiausia vertybė, kurią sudėtinga nusakyti žodžiais, bet kai pajausite – suprasite apie ką mes. Dedame lygybę tarp kolega ir draugas ir viskas tuo pasakyta.

Kai norisi pramogų

Pramogų Softera ofise tikrai netrūksta. Mėgsti stalo futbolą – turim, net ir turnyrus organizuojam, žaidi šachmatais – turim. Ir kamuolį turim kurį su kolega koridoriuje gali paspardyti, tik vartų neturime.

Mokymai, konferencijos ir kelionės

Mes mėgstame vis išmokti kažką naujo. Kiekvienas darbuotojas noriai dalyvauja kvalifikacijos kėlimo kursuose bei konferencijose didinančiose kompetenciją. Tarptautinės parodos ar anglų kalbos kursai ofise – tik nuo jūsų priklausys kiek norėsite išmokti.

Poilsio akimirkos

Kojas ir galvą pailsinti galėsite įgriuvę į patogiausius sėdmaišius, kuriais užpildyti visi ofiso kampai. Erdvioje virtuvėlėje visuomet rasite geros kavos iš profesionalaus kavos aparato, begalę rūšių arbatos, saldainių, visą reikalingą buitinę techniką ir kur patogiai atsisėsti papietauti.

Įmonės šventės

Tradiciniai dviračių žygiai, tradiciniai baidarių žygiai, tradiciniai tinklinio turnyrai, tradicinės didžiosios šventės. Žodžiu, turime daug tradicijų ir tikrai bus ką veikti.

Labai maža personalo kaita

Jeigu vien pasakyti, kad kolegos nesikeičia kas mėnesį atrodo per mažas argumentas, tada turime dar vieną. Nereikės mokytis naujų kolegų vardų ir nereikės mokyti naujų kolegų.

Biblioteka

Mėgstantys paskaityti gerą knygą tikrai išspaus šypseną tik užėję į ofisą. Jūsų laukia ne vienas šimtas kruopščiai atrinktų gerų knygų. Nuo grožinės literatūros iki profesinio tobulėjimo.

Nori tapti komandos nariu?

BI programuotojas

Norintis ir galintis specializuotis verslo analitikos produktų kūrime. Patirtis nebūtina, tačiau gebėjimas ją įgyti – privalomas! Nusimato darbas Microsoft SQL Server, Analysis Services, Integration Services priemonėmis.

Microsoft dynamics programuotojas

Mums nesvarbi Jūsų lytis, išvaizda, amžius ar patirtis. Mums aktualu Jūsų analitiniai bei loginiai sugebėjimai sprendžiant uždavinius. Jei degate noru mokytis, tobulėti ir tapti geriausiu, Jums nesvetimas atsakomybės jausmas, esate žingeidus – Jūsų vieta pas mus!

Programuotojas

kuriam įdomu skirtingų verslo valdymo sistemų integravimas, specializuotų .NET sprendimų kūrimas. C# patirtis didelis privalumas, tačiau visų svarbiausia – gera galva ir noras dirbti.

Rašykite mums

Jei abejojate, ar parašyti – būtinai parašykite mums, suteiksime išsamesnės informacijos!