Darbų eigos valdymas

Neteisingai suvesta informacija, laiku nepadarytas skambutis, negautas pranešimas apie dideles išlaidas? O kas jeigu šios žmogiškosios ir procesų klaidos kartojasi kasdien?

Plačiau

Darbų eigos valdymo iššūkiai

Šiandienos įmonių sėkmė dažnai priklauso nuo jų gebėjimo reaguoti į pokyčius lanksčiai ir greitai, tačiau nuolat pasikartojančios žmogiškosios ar procesų klaidos priverčia „paspausti stabdį“.

Atkreipkite dėmesį į paveikslėlyje išvardytus darbų eigos valdymo iššūkius. Ar atpažįstate bent vieną iš šių situacijų?

Jei susiduriate su šiais ar kitais darbų eigos valdymo iššūkiais, mes pasiruošę Jums padėti!

Išvengti žmogiškųjų klaidų ir suvaldyti kritinių darbų eigą galite tam pasitelkę technologijas. Pamirškite darbo procesų aprašymus – eliminavus poreikį atsiminti tiek pačią darbų eigą, tiek konkrečius veiksmus, kuriuos turite atlikti, atlaisvinsite laiko svarbesniems sprendimams.

KAS TAI?

Darbų eigos valdymo įrankis agilesWorkflow

agilesWorkflow – Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV, Navision) platformoje realizuotas darbų eigos valdymo sprendimas, padedantis kasdieninėje veikloje išvengti žmogiškųjų ir procesinių klaidų.

Sužinoti daugiau

NORITE PLATESNĖS INFORMACIJOS?

Užpildykite žemiau esančius laukelius ir gausite prezentaciją, kurioje išvardyti pagrindiniai iššūkiai, su kuriais tikėtina susiduriate ir savo darbe, bei jų sprendimo būdas.