“Dynamics 365”. Daugiau galimybių verslo valdymui

“Dynamics 365”. Daugiau galimybių verslo valdymui

Ar Jūsų verslas sugeba prisitaikyti prie greitai kintančių klientų poreikių ir atlaikyti konkurencinius iššūkius? Šiandien mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms kritiškai svarbu veiklos kontrolė, tikslūs duomenys, efektyvios įžvalgos ir verslo valdymo sprendimai, įtakojantys rentabilumą ir sėkmingą verslo plėtrą.

„Microsoft“ pristatė debesų technologijomis grįstą „Dynamics 365kompleksinį sprendimą, kuris apjungia Office 365 + CRM + ERP verslo valdymo sistemas bei analitikos įrankius pagrindinių įmonėje vykstančių procesų valdymui (finansų, tiekimo, pardavimų, rinkodaros, klientų aptarnavimo).

Internetinio seminaro metu gausite atsakymus į visus KAS, KAM, KAIP, KODĖL ir UŽ KIEK klausimus, susijusius su naująja „Dynamics 365“ paslauga, be didelių investicijų galinčia kilstelėti Jūsų verslo valdymą į kitą lygį.

Realiu laiku vyksiančioje diskusijoje, kurioje dalyvaus „Microsoft Lietuva“ partnerių vadybininkas Marius Bulbukas ir „Softera Baltic“ CRM skyriaus vadovas Giedrius Dudonis, gausite visus atsakymus į dominančius klausimus.

Registruokitės ČIA!

Internetinis seminaras vyks lietuvių kalba.
Pranešėjai: Marius Bulbukas („Microsoft Lietuva“) ir Giedrius Dudonis („Softera Baltic“)

Laikas:2017 03 22, 11:00:00

Vieta:Internetinis seminaras

Kaina:Nemokamas

Registracija:https://info.microsoft.com/CE-NoGEP-WBNR-FY17-03Mar-22-Dynamics365_304082_01Registration-ForminBody.html