Dynamics NAV integracija su “E. Sąskaita” portalu

Dynamics NAV integracija su “E. Sąskaita” portalu

Softera sukurtu Dynamics NAV integracijos su Registrų centro portalu „E. sąskaita“ sprendimu jau sėkmingai naudojasi mūsų klientai dalyvaujantys viešuosiuose pirkimuose. Įsidiegę šį sprendimą tiekėjai gali greitai ir paprastai teikti pardavimo sąskaitas faktūras perkančiosioms organizacijoms tiesiai iš Dynamics NAV sistemos į „E. sąskaita“ portalą.

Netrukus Softera žengs dar vieną žingsnį, skatinantį elektroninių sąskaitų plėtrą privačiame sektoriuje. 2018 metų pradžioje savo klientams pristatysime Dynamics NAV integraciją su pažangių e-sąskaitų operatorių sprendimais. Elektroninių sąskaitų operatoriai, tai įmonės, siūlančios IT sprendimus, skaitmenizuojančius ir automatizuojančius pirkimo ir pardavimo sąskaitų tvarkymo procesus.

SUSISIEKITE, apie viską papasakosime plačiau: klausk@softera.lt


2017 m. liepos 1 d. įsigaliojo nauja Viešųjų pirkimų įstatymo redakcija, kurioje numatyta, jog visi viešuosiuose pirkimuose dalyvaujantys teikėjai privalės teikti perkančioms organizacijoms sąskaitas per Registrų centro tvarkomą informacinę sistemą E. Sąskaita.

Reaguojant į klientų užklausas, siūlome MS Dynamics NAV integracijos su „E. sąskaita“ sprendimą*, kurio pagalba galėsite teikti pardavimo SF tiesiai iš NAV sistemos į „E. sąskaita“ portalą.

Dalyvaujate viešuosiuose pirkimuose, turite pasirašę viešųjų pirkimų sutarčių, pagal kurias teikiate sąskaitas perkančiosioms organizacijoms? Norite Dynamics NAV intergacijos su „E. sąskaita“ sprendimo? Štai ką turite padayti:

  1. užsiregistruoti „E.sąskaita“ sistemoje;
  2. „E. sąskaita“ sistemoje pateikti el. prašymą sertifikatui, kuris būtinas norint sąskaitas pateikinėti tiesiai iš Dynamics NAV;
  3. pasiruošti turimų viešųjų pirkimų sutarčių numerių sąrašą, kuris bus reikalingas diegimo metu.
* Sprendimas pritaikytas NAV2016 ir NAV2017 versijoms.
Senesnėms versijoms taikomi individualūs sprendimai.

Plačiau apie „E. sąskaita“ projektą:

Įgyvendinus projektą “Elektroninės paslaugos “E. sąskaita” sukūrimas” sudaryta galimybė prekių, paslaugų, darbų tiekėjams, vykdantiems viešųjų pirkimų sutartis, teikti, o perkančiosioms organizacijoms gauti, elektronines PVM sąskaitas faktūras, sąskaitas faktūras, kreditinius ir debetinius dokumentus bei avansines sąskaitas internetu.

„E. sąskaita“ leidžia:

  • sąskaitų teikėjams elektroniniu būdu parengti ir pateikti sąskaitas faktūras (toliau – SF) perkančiosioms organizacijoms bei operatyviai gauti informaciją apie pateiktų SF apmokėjimą;
  • perkančiosioms organizacijoms elektroniniu būdu gauti SF duomenis mokėjimo paraiškai parengti ir pateikti;
  • Lietuvos Respublikos finansų ministerijos Valstybės iždo departamentui elektroniniu būdu gauti aktualią informaciją apie perkančiosioms organizacijoms pateiktas sąskaitas, kurių pagrindu parengtos mokėjimo paraiškos, bei teikti informaciją apie sąskaitų apmokėjimą;
  • Viešųjų pirkimų tarnybai ir Centrinei perkančiajai organizacijai elektroniniu būdu gauti informaciją apie viešųjų pirkimų sutarčių vykdymą ir SF pateikimą bei apmokėjimą.

Šaltinis: https://www.esaskaita.eu/web/esaskaita/sistemos-aprasymas