Softera.NAV lokalizacija

Dynamics NAV sistemos pritaikymas Lietuvos įmonėms.

Plačiau

Softera.NAV lokalizacija – Dynamics NAV sistemos pritaikymas Lietuvos įmonėms, papildytas specifinėmis funkcijomis ir paruoštas lietuvių kalba.

Nauda

  • NAV vartotojo sąsaja lietuvių kalba.
  • NAV funkcijų pritaikymas Lietuvos įstatymams ir nusistovėjusioms praktikoms.
  • Reikalingi nustatymai ir pagrindiniai duomenys.
  • Vartotojo instrukcija lietuvių kalba.
  • Sertifikuota Microsoft, todėl atitinka griežtus kokybės reikalavimus.

Softera.NAV lokalizacija Baltijos šalims – Dynamics NAV sistemos pritaikymas Lietuvos, Latvijos ir Estijos įmonėms, papildytas specifinėmis šalių funkcijomis ir paruoštas lietuvių, estų ir latvių kalbomis.

SUŽINOTI DAUGIAU

Softera.NAV lokalizacijos funkcionalumas

PLANAS STANDARTINIS

Softera.NAV lokalizacijos STANDARTINIS paketas apima bazinį Lietuvos verslo įmonėms reikalingą funkcionalumą.

FUNKCIONALUMAS


Įmonės, turinčios poreikį įsidiegti jų veiklos specifikai aktualius sprendimus, gali rinktis papildomus funkcionalumus iš plano PLIUS.

PLANAS PLIUS

Softera.SAF-T

Microsoft Dynamics NAV sprendimas skirtas teikti standartinę audito rinkmeną VMI pagal Išmaniosios Mokesčių Administravimo Sistemos (i.MAS) SAF-T posistemės reikalavimus.

>> PLAČIAU <<

Softera.iVAZ

Microsoft Dynamics NAV sprendimas skirtas teikti krovinio važtaraščių duomenis Valstybinei mokesčių inspekcijai pagal Išmaniosios Mokesčių Administravimo Sistemos (i.MAS) i.VAZ posistemės reikalavimus. Duomenis į i.VAZ posistemį privaloma teikti, pervežant savo ar kitų asmenų krovinius kelių transporto priemonėmis LR teritorijoje.

>> PLAČIAU <<

Softera.GPAIS

Gamintojams ir importuotojams skirtas sprendimas, teikti gaminių, prekinių vienetų ir pakuočių apskaitos duomenis iš Microsoft Dynamics NAV sistemos į GPAIS informacinę sistemą.

>> PLAČIAU <<

Softera.E-sąskaita

Sprendimas skirtas įmonėms, siekiančioms automatizuoti sąskaitų gavimo, tvirtinimo ir archyvavimo procesus. Sprendimas apima integracijas su Registrų centru ir elektroninių sąskaitų operatoriais Fitek bei Omniva.

>> PLAČIAU <<

Kaip įsigyti?

 

NAUDOTIS NUOMOS PASLAUGA

 

Už fiksuotą mėnesinį mokestį gaunate galimybę naudotis Dynamics NAV lokalizacija, kuri talpinama debesyje ir pasiekiamas internetu. Minimalios pradinės investicijos, nereikia techninės infrastruktūros, jokių licencijų, metinių ar naujinimo mokesčių.

SUŽINOTI DAUGIAU

 

DIEGTI SAVO SERVERIUOSE

 

Pasirinkę šį variantą, sprendimą galėsite įsidiegti savo serveriuose ir modifikuoti pagal individualius verslo poreikius. Galėsite panaudoti savo turimą IT infrastruktūrą ir nustatyti savo saugumo reikalavimus.

SUŽINOTI DAUGIAU