Efektyvus verslo valdymas su Microsoft Dynamics

Efektyvus verslo valdymas su Microsoft Dynamics

Kartu su partneriais TVG kviečiame į renginį, kuriame griausime vis dar gajus mitus apie tai, kad Microsoft sprendimai sudėtingi, brangūs, reikalaujantys ilgų diegimo projektų ir tinkami tik didelėms kompanijoms.

  • Renginio metu partneris „1ClickFactory“ papasakos apie naują mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms skirtą sprendimą debesyje Dynamics 365 Business Centralkuris savo funkcionalumu prilygsta Dynamics NAV 2018 sistemai.
  • Softeros CRM konsultantas Jevgenijus atskleis „kaip suvalgyti dramblį“, kitaip sakant pasidalins praktinėmis įžvalgomis galvojantiems apie CRM (Dynamics 365 for Sales).

Daugiau informacijos apie renginį, dienotvarkė ir registracijos forma čia.
Taip pat galite registruotis užpildant žemiau esančią formą<<

Microsoft Dynamics 365 platforma

Tai kompleksinis sprendimas visiems verslo poreikiams, apjungiantis klientų (CRM) bei verslo valdymo (ERP) funkcionalumą ir naudas. Dynamics 365 platforma sudaryta iš atskirų modulių, suteikiant klientui pasirinkimo laisvę naudoti tik tai, ko tikrai reikia jo verslui arba rinktis pilną sprendimą.

Dynamics 365 platforma puikiai suderinama su visiems pažįstamu Office 365, taip pat papildyta plačiu verslo analitikos paketu, padėsiančiu efektyviau planuoti ir optimizuoti veiklą.

Daugiau informacijos apie Dynamics 365 anglų kalbą čia