Kalba klientai. Vilandra: E-Sąskaitą ir Softeros kompetenciją vertiname puikiai

Kalba klientai. Vilandra: E-Sąskaitą ir Softeros kompetenciją vertiname puikiai

Vilandra“ viena iš techniškai pažangiausių didmeninės prekybos įmonių Baltijos šalyse, veikianti nuo 1993 metų ir dirbanti su pasaulyje žinomais plataus vartojimo prekių ženklais. Įmonė tiekia prekes į mažmeninės prekybos tinklus, vaistinių bei kosmetikos prekių tinklus, degalines, taip pat bendradarbiauja su didmeninės prekybos partneriais, asociacijomis.

Veikla: Didmeninė prekyba
Darbuotojai: 77
Apyvarta (be PVM, 2017): 10 000 001 – 20 000 000 €

„Vilandra“ pirkimo ir pardavimo sąskaitų gavimo, siuntimo, tvirtinimo ir archyvavimo procesų automatizavimui naudoja Softera.E-sąskaita sprendimą – Microsoft Dynamics Business Central (NAV) integracija su elektroninių sąskaitų operatoriumi Omniva.

Į klausimus atsako Lina Žilienė, „Vilandra“ finansų ir IT vadovė.

Kokios priežastys paskatino ieškoti sąskaitų automatizavimo sprendimo?

  • Nuolat dingstančios SF.
  • Labai ilgas SF tvirtinimo procesas (kartais vieną SF tvirtina 10 darbuotojų).
  • Neaiškus funkcijų ir atsakomybių pasiskirstymas tarp kelių gavėjų.
  • Prašymai pakelti SF iš archyvo.

Kokius kitus alternatyvius sprendimus svarstėte ir dėl ko pasirinkote Softera E.SF sprendimą?

Apie sąskaitų automatizavimo sprendimą galvojome jau keletą metų, tačiau tuo metu rinkoje buvę sprendimai mums buvo per brangūs. Vėliau išgirdome apie Fitek ir Omniva E.SF sprendimus, kuriuos ištestavus pasirinkome Omnivą. Norėjome integracijos su naudojama Dynamics NAV sistema, tačiau mus aptarnaujantis partneris to pasiūlyti negalėjo, todėl Omniva rekomendavo mums Softerą. Softera E.SF atitiko mūsų lūkesčius – pilna proceso automatizacija (duomenų apsikeitimo tarp sistemų) ir prieinama kaina.

Kaip pasikeitė darbas įdiegus E.SF sprendimą, kokias pagrindines naudas matote? 

Nors sprendimu naudojamės trumpą laiką, tačiau jau dabar jaučiame naudą. Sukurti šablonai palengvina SF apdorojimą, mažiau sugaištame sąskaitų tvirtinimui ir tikime, kad ateityje darbas taps dar efektyvesnis. Džiaugiamės, kad:

  • darbas tapo efektyvesnis – nebereikia nešioti popierinių SF, rinkti parašų, o tai tikrai sutaupo laiko visiems skyriams;
  • labai patogu, kad sutartis ir priedus galima prisegti prie sąskaitų, viskas vienoje vietoje, nereikia papildomai ieškoti;
  • patogu, kad patvirtinęs sąskaitas darbuotojas jas gali matyti tvirtinimo istorijoje, nereikia prašyti buhalterijos, kad skenuotų ir atsiųstų;
  • pavadavimo atostogų metu funkcija užtikrina, kad sąskaitų tvirtinimo procesas nesustoja, sąskaita niekur neužstringa.

Kaip vertinate Softeros kompetenciją, darbo metodus, aptarnavimą bei teikiamas paslaugas?

Softeros kompetenciją vertiname puikiai – greitas reagavimas ir sprendimai, išsamus problemos paaiškinimas, aiškios instrukcijos, nuolatinis domėjimasis klientu. Rekomenduojame Softerą kaip patikimą partnerį.


„Softeros kompetenciją vertiname puikiai – greitas reagavimas ir sprendimai, išsamus problemos paaiškinimas, aiškios instrukcijos, nuolatinis domėjimasis klientu. Rekomenduojame Softerą kaip patikimą partnerį“.

Lina Žilienė, „Vilandra“ finansų ir IT vadovė.


Norite automatizuoti pirkimo ir pardavimo sąskaitų gavimo, siuntimo, tvirtinimo ir archyvavimo procesus?

Susisiekite: pardavimai@softera.lt | +370 620 93555.