KALBA KLIENTAI. Blue Bridge: „Su Softera.GPAIS spėjome į visus terminus!”

2019 01 29

Pasiruošimas GPAIS (gaminių ir pakuočių apskaitos) reikalavimams daugeliui įmonių buvo ir tebėra didelis galvos skausmas. Kol vieni tebeieško kaip spręsti „GPAIS problemą“, kiti džiaugiasi pateikę ataskaitas ir ramiai stebi kaip kiti ruošiasi. Mūsų klientas „Blue Bridge Baltic“ vienas pirmųjų atsakingai įvertino situaciją ir pradėjo ruoštis gaminių ir pakuočių apskaitos reikalavimams, todėl džiaugiasi pasirinkę Softerą kaip partnerį GPAIS diegimui:

„Noriu padėkoti Softerai už bendrą darbą ir sprendimų ieškojimą diegiant Softera.GPAIS sprendimą. Džiaugiamės, kad iš pirmo karto pavyko pateikti ataskaitas už 2018 m., spėjome į visus terminus ir dabar ramiai skaitome tebesitęsiančias diskusijas dėl terminų pratęsimo. Esame patenkinti, kad pasirinkome Jus, nes tikrai reikėjo didelės kompetencijos, kad sukurtumėte veikiantį ir reikalavimus atitinkantį GPAIS (gaminių ir pakuočių apskaitos) sprendimą.“   Grita Stanionienė, „Blue Bridge“ Pardavimų palaikymo skyriaus vadovė.


Sukate galvą kaip pasiruošti GPAIS – gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitos reikalavimams?

Softera.GPAIS – sprendimas, skirtas gamintojams ir importuotojams, naudojantiems Microsoft Dynamics NAV. Jo pagalba galėsite vesti gaminių, prekinių vienetų ir pakuočių apskaitą pagal GPAIS reikalavimus ir automatiškai teikti duomenis iš NAV sistemos į GPAIS sistemą.

Daugiau informacijos apie Softera.GPAIS sprendimą > ČIA <
Susisiekite, patarsime ir atsakysime į visus klausimus: pardavimai@softera.lt | +370 620 93555

Kitos naujienos