NAUJIENA – Power BI sprendimas NAV nuomos klientams

2019 07 22

Norint išlaikyti konkurencingumą rinkoje, verslo sprendimus būtina priimti remiantis duomenimis. Duomenų pagrindu priimami sprendimai, užtikrina procesų gerėjimą, klientų pasitenkinimą bei įmonės pelningumą. Tačiau, kai duomenys yra daugybėje Excel failų, lentelių ar kt. vietų, sistemingas būdas paversti duomenis vertingomis įžvalgomis – tampa sudėtingas arba beveik neįmanomas.

Softera kiekvienai įmonei naudojančiai NAV nuomą (Dynamics 365 Business Central) nori suteikti galimybę priimti sprendimus, kurie būtų pagrįsti realiu laiku gaunama informacija. Todėl, visiems NAV nuomos klientams dovanojame Power BI pardavimų ataskaitą*, kurios pagalba galėsite:

  • sekti pagrindinių rodiklių pokyčius nuo praėjusių metų.
  • analizuoti pardavimo pajamas per laikotarpius, produktus, pirkėjus, pardavėjus bei kt.
  • identifikuoti kokią dalį pajamų generavo nauji klientai.
  • analizuoti informaciją dokumentų lygyje: kiek dokumentų buvo išrašyta konkrečiam klientui ir matyti visą su konkrečiu dokumentu susijusią informaciją.

Esate NAV nuomos klientas ir norite nemokamai naudotis Power BI pardavimų ataskaita? Susisiekite su savo vadybininku arba pardavimai@softera.lt, papasakosime kaip tą galite padaryti.

*Power BI pardavimų ataskaitą dovanojame NEMOKAMAI, tačiau norint ja naudotis reikia įsigyti Power BI Pro licenciją.


Microsoft Power BI – tai verslo analitikos sprendimas, leidžiantis sujungti ir įvertinti visus Jūsų verslo duomenis vienoje vietoje, kurio pagalba pasieksite informaciją apie pelningiausius pardavimus, vertingiausius klientus, perkamiausias prekes, atsargų kiekį ar kt. duomenis įvairias pjūviais.

Power BI sprendime esančios ataskaitos (pirkimų, pardavimų, atsargų, gautinų sumų, mokėtinų sumų, DK analizės ir sąskaitų suvestinės ataskaitos) užtikrins pilnavertę verslo analizę įvairiais pjūviais.

Esate NAV nuomos klientas ir norite naudotis kitomis Power BI ataskaitomis? Susisiekite, papasakosime daugiau ir patarsime kas labiausiai tinka Jūsų verslui: pardavimai@softera.lt | +370 620 93555


Nesate NAV nuomos klientas, tačiau svarstote ar tai Jums? Parašykite, papasakosime kodėl pasirinkimas keliauti su Softera yra ilgalaikė ir stabili investicija, o mūsų sprendimai fokusuojami į darbuotojų įgalinimą padaryti daugiau. Garantuojame NEMOKAMĄ KONSULTACIJĄ: pardavimai@softera.lt | +370 620 93555

 

Kitos naujienos