Pardavimų valdymo sistema

Kompleksinis sprendimas efektyviam pardavimų proceso valdymui, skirtas kaupti, analizuoti su klientais susijusius duomenis, planuoti ir kontroliuoti pardavimo veiksmus.

Skaityti daugiauSužinoti kainą

Pardavimų valdymo funkcionalumas

Pardavimų valdymas

CRM sistemoje pardavimas – tai procesas, kurio eigoje nuo šalto kontakto einama link laimėto pardavimo, o eigoje fiksuojami atlikti veiksmai, sukuriami dokumentai, vykdomi automatizuoti procesai bei fiksuojamos pardavimo etapų būsenos.

Išbandyti nemokamaiSužinoti kainą
Pardavimų-valdymas
Pirkimų-užsakymų-valdymas

Galimas klientas (Lead)

Šaltas kontaktas CRM sistemoje yra saugomas kaip Galimas klientas (Lead). Galimo kliento (Lead) kortelėje kaupiama pirminė informacija apie potencialų klientą ir jo poreikius. Vadybininkas dirba pagal apibrėžtą proceso algoritmą, apibrėžti žingsniai leidžia žinoti, kuriame etape esama ir kiek liko iki kvalifikavimo toliau į Pardavimo galimybę.

Išbandyti nemokamaiSužinoti kainą

Kainoraščiai (Price list & Discount List)

Skirtinguose kainoraščiuose tiems patiems produktams / paslaugoms gali būti nurodytos skirtingos kainos. Pasirinkus konkretų kainoraštį, klientų valdymo sistema automatiškai apskaičiuoja viso pasiūlymo kainą. Galimybė automatizuoti nuolaidų taikymą (procentinė nuolaida nuo bazinės kainos arba absoliuti piniginė nuolaida).

Išbandyti nemokamaiSužinoti kainą

Pasiūlymas (Quate)

Pasiūlymo formavimas yra automatizuotas, CRM sukuria pasiūlymo (Quote) kortelę, kurioje atvaizduoja visus klientui siūlomus produktus (paslaugas) su kainomis ir bendra pasiūlymo suma. Informaciją galima koreguoti, taikyti nuolaidas, versijuoti.

Išbandyti nemokamaiSužinoti kainą

Užsakymas (Order)

Klientui patvirtinus, kas pasiūlymas tinka, CRM sistemoje sukuriamas užsakymas ir perduodamas vykdymui.

Išbandyti nemokamaiSužinoti kainą

Sąskaitos faktūros (Invoice)

Kaupiama informacija sąskaitų faktūrų išrašymui. Galima sekti apmokėjimo eigą pagal SF kortelės būsenas.

Išbandyti nemokamaiSužinoti kainą

Tikslas (Goal)

Automatizuotas funkcionalumas, leidžiantis realiu laiku vertinti kaip vadybininkui ir visai pardavimų komandai sekasi siekti tikslų.

Išbandyti nemokamaiSužinoti kainą
Goals
Goals-grafikas
Galimybė-Opportunity
Pardavimo-galimybės-Pipeline

Galimybė (Opportunity)

Galimybės (Opportunity) kortelėje fiksuojami pagrindiniai pardavimo veiksmai, kaupiama visa su pardavimu susijusi informacija (apimtis, sandorio užbaigimo laikas, konkurentai, atlikti ir planuojami pardavimo veiksmai), formuojamas pasiūlymas (galimas versijavimas). Galima standartizuoti pardavimo procesą, apsirašyti rodiklius stebėjimui (KPI).

Išbandyti nemokamaiSužinoti kainą

Darbastalis (Dashboard)

Individualūs darbastaliai užtikrina patogų aktualios ir kasdienei veiklai būtinos informacijos matymą viename lange.

Išbandyti nemokamaiSužinoti kainą
Darbastalis

Produktas (Product)

Galimybė kurti ryšius su kitais produktais (paslaugomis), kad formuojant pardavimo pasiūlymą būtų galima pasiūlyti ir susijusius produktus ar paslaugas, t. y. vykdyti kryžminius (Cross sell) ir susijusius (Upsell) pardavimus.

Išbandyti nemokamaiSužinoti kainą

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija? Susisiekite ir mūsų specialistai mielai pagelbės ir atsakys į visus Jums rūpimus klausimus?

Kaip įsigyti?

Naudotis nuomos paslauga

Už fiksuota mėnesinį mokestį gaunate galimybę naudotis Dynamics NAV sistema, kuri yra talpinama debesyje ir pasiekiame internetu. Sistema paruošiama naudojimui per keletą dienų, todėl nešvaistote laiko diegimui ir nepatiriate diegimo išlaidų. Nemokate už serverio priežiūra ir elektros sąnaudas.

Sužinoti kainą

Įsidiegti savo serveriuose

Pasirinkę šį variantą galėsite adaptuoti Dynamics NAV pagal jūsų įmonės poreikius bei mėgautis neribotomis galimybėmis. Galėsite panaudoti savo turimą IT infrastruktūrą ir nustatyti savo saugumo reikalavimus.

Sužinoti kainą

Mūsų klientų
sėkmės istorijos

The reason they love us is because we were
thinking of us when making the theme