„ABC Farma“ – sandėlio sprendimas

„ABC Farma“ – sandėlio sprendimas

Įmonės veikla: didmeninė prekyba vaistais, vaistų sandėliavimas, perpakavimas, farmacijos paslaugos

Įmonės dydis: 26 darbuotojai

Įmonės apyvarta: 3 000 001 – 5 000 000 €

Iššūkis

Farmacijos paslaugų ir vaistų didmeninės prekybos įmonė „ABC Farma“ ėmė ieškoti programinės įrangos sprendimo, kai išaugus prekybos mastams ir didėjant klientų reikalavimams, kilo poreikis plėstis ir atnaujinti technologiškai pasenusią infrastruktūrą.
Farmacijos produktų logistikai ir vaistų sandėliavimui keliami ypatingi reikalavimai, todėl būtina atsižvelgti į daugelį kriterijų: vaisto kelio nuo gamintojo iki vartotojo atsekamumą, temperatūrinių režimų užtikrinimą, prekių būsenų kontrolę, atitikimą Lietuvos ir ES reglamentų reikalavimams ir kt.

Tikslas

Įmonės tikslas buvo įsirengti inovatyvų vaistų sandėlį, pasitelkiant moderniausias technologijas ir suteikti savo klientams aukščiausios kokybės paslaugas.

Pasirinktas sprendimas

Atsižvelgiant į įmonės specifiką, buvo reikalinga ir specifinė programinė įranga, galinti užtikrinti individualių poreikių įgyvendinimą. Pasitelkus modernius verslo valdymo sistemos „Microsoft Dynamics NAV“ sandėlio procesų, operacijų ir prekybos valdymo sprendimus, bendrovė optimizavo sudėtingus medikamentų sandėliavimo procesus, pagerino darbuotojų produktyvumą ir darbo sąlygų kokybę, o savo klientams nuo šiol gali teikti šiuolaikinius rinkos lūkesčius atitinkančias paslaugas.

Plačiau skaitykite: http://kaunasin.lt/kaune-veikla-pradeda-moderniausias-vaistu-sandelis/?lang=lt


Klientas apie mus

Baigus diegimo etapą, UAB „ABC Farma“ komercijos direktorė dalinasi mintimis apie bendradarbiavimą su Softera siekiant išsikeltų tikslų.

„UAB „Softera Baltic“ laikome patikimu partneriu ir savo srities lyderiu, kurio patirtis ir sprendimai padeda mums technologiškai tobulėti ir gerinti verslo rezultatus. Ypatingai vertiname greitą reagavimą į užklausas, profesionalias konsultacijas ir efektyvius verslo iššūkių sprendimus“.

UAB „ABC Farma“ komercijos direktorė Birutė Varnienė

Susisiekite, išsiaiškinsime Jūsų poreikį ir suteiksime nemokamą konsultaciją: klausk@softera.lt | +370 620 93555

Turite klausimų? Kiekvienos įmonės procesai ir poreikiai skirtingi, todėl pasikalbėkime, apie individualius Jūsų iššūkius.

Visos sėkmės istorijos

„Autolux“ – Microsoft Dynamics 365 Business Central20210429132148

„Autolux“ – Microsoft Dynamics 365 Business Central

UAB „Autolux“ generalinis direktorius Mantas Narkevičius dalinasi atsiliepimais pakeitus seniau naudotą verslo valdymo sistemą į Microsoft Dynamics 365 Business Central. Nuo šiol į...
„Magijos kvapas“ – Microsoft Dynamics 365 Business Central20210323141646

„Magijos kvapas“ – Microsoft Dynamics 365 Business Central

UAB „Magijos kvapas“ pakeitė seniau naudotą verslo valdymo sistemą į Microsoft Dynamics 365 Business Central. Sistema užtikrina prieigą prie informacijos realiu laiku, operatyvumą...
„Vakarų laivų gamykla“ – Microsoft Dynamics 365 Sales20210322194740

„Vakarų laivų gamykla“ – Microsoft Dynamics 365 Sales

AB „Vakarų laivų gamykla“ Microsoft Dynamics 365 Sales ryšių su klientais valdymo sistemą naudoja jau penkis metus. Įmonė pastebi išaugusį darbuotojų efektyvumą, pagerėjusią...
„ICECO Holding“ – Microsoft Dynamics 365 Business Central20210322191538

„ICECO Holding“ – Microsoft Dynamics 365 Business Central

UAB „ICECO Holding“ įvertinę alternatyvas, nusprendė ir toliau dirbti su „Microsoft Dynamics NAV“ verslo valdymo sistema, įsidiegdami naujausią jos versiją „Dynamics 365 Busi...
Peržiūrėti daugiau