SPECIALUS PASIŪLYMAS: 60 % nuolaida Dynamics 365 licencijoms

SPECIALUS PASIŪLYMAS: 60 % nuolaida Dynamics 365 licencijoms

Norėdami parduoti, turite gaminti produktus ar teikti tokias paslaugas, kurios potencialiam klientui būtų reikalingos. Kad suprastumėte, kas Jūsų klientui reikalinga, turite jį pažinti. Savo klientą pažinsite, turėdami informaciją apie jį įvairiais pjūviais, žinodami jo poreikius šiandien ir rytoj.

Microsoft Dynamics 365 (CRM) pasirūpins, kad visas Jūsų verslo valdymas ir duomenys būtų vienoje vietoje. Dynamics 365 išsiskiria tuo, kad konkrečioms verslo šakoms ir užduotims turi po specializuotą programėlę (pardavimams, marketingui, klientų aptarnavimui, objektų priežiūrai, finansams ir pan.), kiekviena jų leidžia konkrečiam darbuotojui efektyviau atlikti kasdienes užduotis.

>> Pasinaudokite proga sutaupyti, nes dabar Microsoft taiko 60 % nuolaidą Dynamics 365 Pardavimų licencijoms <<

Didėjantis informacijos kiekis ir vartotojų reiklumas, auganti konkurencija ir vis didesnis darbuotojų mobilumas, tai tik dalis priežasčių, skatinančių įmones ieškoti modernių sprendimų pardavimų valdymui. Šiandien, labiau nei bet kada, įmonėms svarbu valdyti pardavimo procesą ir turėti realius ir išsamius duomenis.

AKCIJOS SĄLYGOS:

  • 60 % nuolaida taikoma Dynamics 365 Pardavimų licencijoms.
  • Nuolaida galioja iki 2018 birželio 30 d.
  • Speciali kainodara galios metus laiko nuo įsigijimo. Įsigijus bent vieną licenciją iki birželio 30 d. naujas licencijas galėsite pridėti bet kuriuo metu. Maksimalus licencijų kiekis su nuolaida – 25.
  • Nuolaida galioja tik naujiems Dynamics 365 klientams.

Efektyvus, tiksliai organizuotas pardavimų procesas yra būtinas, norint pritraukti, užauginti ir išlaikyti klientus. Susisiekite ir aptarsime Jūsų galimybes: pardavimai@softera.lt