SPECIALUS PASIŪLYMAS NEKILNOJAMOJO TURTO VALDYMO SISTEMAI

SPECIALUS PASIŪLYMAS NEKILNOJAMOJO TURTO VALDYMO SISTEMAI

Didėjant nuomininkų skaičiui ir poreikiams, nekilnojamojo turto (NT) valdymo procesai tampa sudėtingesni. NT valdytojai, kaip Jūs, ieško sprendimų, kurie padėtų tenkinti išaugusius nuomininkų reikalavimus kokybei, reakcijos laikui. Jaučiate, kad išaugote savo turimą nekilnojamojo turto valdymo programą? Tam, kad išvaduotumėme Jus nuo „Excel“ ar kitos programos, kuri varžo Jūsų verslo augimą, taikome nuolaidą nekilnojamojo turto valdymo sistemai Soft4RealEstate.

>> Pasinaudokite proga sutaupyti, nes dabar Nekilnojamojo turto valdymo sistemą galite įsigyti tik už 99 EUR/MĖN.* <<

NT valdymo sistema Soft4RealEstate pasirūpins, kad lengvai ir greitai galėtumėte sekti ir tvarkyti potencialių ir esamų nuomininkų, sutarčių, mokesčių, nuomojamų pastatų ir patalpų, teikiamų paslaugų informaciją vienoje vietoje, kurti lanksčią kainodarą, realiu laiku stebėti svarbiausius verslo rodiklius, verslo analitikos įrankiais ruošti reikiamas ataskaitas. Ir viskas tik už 99 EUR per mėnesį!*

*AKCIJOS SĄLYGOS:

  • NT valdymo sistemą galite įsigyti tik už 110 EUR jei mokėsite kiekvieną mėnesį, o jeigu apmokėsite už 12 mėn. vienu kartu, pritaikysime dar 10 proc. nuolaidą ir mokėsite tik 99 Eur/mėn per NT vartotoją.
  • Pasiūlymas galioja ribotą laiką iki 2018 gruodžio 31 d.
  • Speciali kaina galios metus laiko nuo įsigijimo. Įsigijus bent vieną vartotoją iki 2018 gruodžio 31 d. naujus vartotojus galėsite pridėti bet kuriuo metu iki 2019 spalio 1 d. Maksimalus licencijų kiekis su nuolaida – 25.
  • Nuolaida galioja tik naujiems klientams.

SUSISIEKITE,

atsakysime į visus klausimus ir patarsime ar tai tinka Jūsų verslui