Standartinis Business Central debesyje

Greitas startas, jokių diegimo mokesčių, visada naujausia versija bei pilnas funkcionalumas už fiksuotą mėnesio mokestį.

Skaityti daugiau

Gamyba365 / Prekyba365 / Paslaugos365 privalumai

RACIONALU
 • Lengvas startas ir greitas diegimas.
 • Nereikia techninės infrastruktūros, paprasta prijungti/atjungti vartotojus.
 • Fiksuotas mėnesio mokestis, jokių licencijų, metinių ar naujinimo mokesčių.
NUOLAT VYSTOMA
 • Sistema vystoma realizuojant geriausią praktiką su klientais.
 • Į kainą įskaičiuotas migravimas į naujas versijas.
 • Funkcionalumas apima visoms įmonėms privalomus įstatyminius reikalavimus.
 • Yra galimybė prisijungti specializuotus industrinius modulius.
MODERNU
 • Galimybė jungtis prie sistemos per naršyklę ir mobiliuosius įrenginius.
 • Itin lanksčios verslo duomenų analizės galimybės.
 • Galimybė rinktis kalbą, valiutas, vienu metu vesti kelių įmonių apskaitą.
 • Duomenys saugomi moderniuose duomenų centruose.
PAMATYTI SISTEMĄSužinoti kainą
850x850

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija? Susisiekite ir mūsų specialistai mielai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.

Funkcionalumai

Finansų valdymas

Business Central (anksčiau vadinta NAV, Navision) supaprastina gautinų ir mokėtinų sumų apskaitą bei automatiškai suderina sąskaitas, kad būtų galima uždaryti ir greitai bei tiksliai pateikti finansines ataskaitas, išlaikant atitiktį. Galite patobulinti finansines prognozes, įvairiais aspektais modeliuodami ir analizuodami duomenis. Pasinaudodami sklandžia „Microsoft Excel“ integracija, ataskaitas galite lengvai pritaikyti savo poreikiams.

Ryšių su klientais valdymas

Remdamiesi pajamų potencialu, galite nustatyti galimų pardavimų prioritetus. Sekite sąveiką su klientais ir gaukite patarimų, kaip pasiekti papildomų ir kryžminių pardavimų, bei atnaujinti pardavimus visame jūsų pardavimo cikle. CRM serija pagreitina procesą nuo kainos pateikimo iki atsiskaitymo. Greitai reaguokite į užklausas, susijusias su pardavimu, tvarkykite paslaugų užklausas ir tvarkykite mokėjimus – visa tai iš „Outlook“ programos!

Projektų valdymas

Galite kurti, valdyti ir sekti klientų projektus naudodami laiko apskaitos žiniaraščius kartu su pažangiomis darbo sąnaudų ir ataskaitų teikimo galimybėmis. Kurkite, keiskite ir kontroliuokite biudžetus, kad užtikrintumėte projekto pelningumą.

Tiekimo grandinės valdymas

Pasitelkdami Business Central (anksčiau vadinta NAV, Navision) įdiegtas intelektines funkcijas, numatykite, kada ir kokias atsargas papildyti. Dinamiškai atnaujindami atsargų lygius įsigykite tik tai, ko jums reikia. Šitaip sumažės trūkumas ir galėsite neprarasti pardavimų. Automatiškai apskaičiuokite atsargų lygius, pristatymo laiką ir užsakymų pateikimo taškus. Kai prekės nėra sandėlyje, pasiūlykite pakaitalą. Maksimaliai padidinsite pelningumą gaudami rekomendacijas, kada mokėti pardavėjams, naudoti pardavėjų nuolaidas, arba kaip išvengti delspinigių.

Sandėlio valdymas

Business Central (anksčiau vadinta NAV, Navision) sandėlio funkcionalumą galima įgyvendinti skirtingais sudėtingumo lygiais, priklausomai nuo įmonės procesų ir užsakymų kiekio. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad pagrindiniame sandėliavime veikla vykdoma pagal atskirus užsakymus, o išplėstiniame sandėliavime veikla konsoliduojama keliems užsakymams.

Integruota verslo analitika

Naudodami Business Central (anksčiau vadinta NAV, Navision) Power BI turinio paketą, finansinius duomenis galite atvaizduoti interaktyviomis diagramomis bei grafikais. Pasinaudokite mūsų kurtomis Power BI ataskaitomis svarbiausių įmonių procesų analizei ar nesudėtingai susikurkite jūsų individualius poreikius atitinkančias ataskaitas.

Mūsų klientai

Šios įmonės ieškojo „Microsoft“ partnerio, turinčio žinių ir praktikos diegiant sprendimus gamybos, prekybos ir paslaugų įmonėse bei pasirinko mus. Norėtume bendradarbiauti ir su jumis.