Atsargų valdymo sistema

Soft4Inventory – prekybos ir gamybos įmonėms skirtas atsargų valdymo sprendimas, kurio užduotis – optimizuoti atsargų lygį, mažinti klaidų kiekį, didinti pardavimus ir turėti patenkintus klientus. Sprendimas gali būti integruojamas su bet kuria verslo valdymo sistema.

Plačiau

Soft4Inventory sprendimas užtikrina optimalų atsargų planavimą, jų atnaujinimą bei tiekimą, padeda verslui efektyviai valdyti atsargas taupant įmonės kaštus, stipriai mažinant rizikas ir didinant darbuotojų produktyvumą. Atsiranda galimybė išlaisvinti įšaldytas apyvartines lėšas ir išvengti nelikvidžių prekių nuostolių. Tiksli atsargų analitika įgalina operatyviai priimti svarbius sprendimus ir taupo svarbų darbuotojų laiką.
Sprendimo unikalumas – atsargų valdymas, kai trūksta istorinių pardavimo duomenų, pagal kuriuos būtų galima prognozuoti ateities užsakymus.

Sistemos naudos:

  • greitas atsipirkimas (5-7 mėnesiai);
  • procesų skaidrumas ir vieningi rodikliai (KPI);
  • informacijos apie atsargas pateikimas vienoje sistemoje;
  • atsargų pertekliaus ir trūkumo minimizavimas;
  • operatyvus sprendimų priėmimas;

Ko pasiekė sprendimą naudojantys klientai:

KLIENTŲ CITATOS

„Pasirinkome Soft4Inventory, kaip sistemą veikiančią dinaminio buferio principu, kuris geriau nei mūsų naudoti automatinio prognozavimo ir MinMax įrankiai, susidorojo su mūsų prekybos specifikos keliamais iššūkiais. Soft4Inventory yra integruota į Dynamics NAV sistemą, dėl ko sumažėjo IT sistemų apkrautumas, o reikalinga informacija tapo greičiau prieinama.“ – UAB „Ad Baltic“

„Įdiegus Soft4Inventory atsargų valdymo sprendimą, per 3 mėnesius pasiekėme tokių rezultatų: tam tikrų prekių grupių atsargos sumažėjo vidutiniškai 40%, išlaikydamos 97% serviso lygį; 250 000 sandėliavimo vienetų atsargų planavimui sugaištama mažiau nei 1 valanda per dieną;“ –  AB „Audimas“

Atsargų valdymo funkcionalumas

AUTOMATINIS UŽSAKYMŲ SKAIČIAVIMAS

KRITINĮ ATSARGŲ LYGĮ PASIEKUSIŲ PREKIŲ KONTROLĖ

UŽSAKYMO ADAPTAVIMAS OPTIMALIAM TRANSPORTO KAŠTŲ PANAUDOJIMUI

AKCIJŲ VALDYMAS

AUTOMATINIS PIRKIMO AR GAMYBOS DOKUMENTŲ KŪRIMAS

EKONOMIŠKAI GERIAUSIOS PAKUOTĖS PARINKIMAS

SEZONŲ VALDYMAS

PILNAI AUTOMATINIS ARBA PUSIAU AUTOMATINIS ATSARGŲ VALDYMO RĖŽIMAS

NORITE SUŽINOTI PLAČIAU?

Užpildykite žemiau esančius laukelius ir atsiųsime Jums laišką su platesne informacija apie atsargų valdymo sprendimą bei suteiksime nemokamą konsultaciją.

INVESTICIJA, KURI ATSIPERKA LABAI GREITAI!

Užpildykite žemiau esančius laukelius ir atsiųsime paskaičiavimą, per kiek laiko Jums atsipirktų Soft4Inventory atsargų valdymo sistema.

Kaip įsigyti?

 

NAUDOTIS NUOMOS PASLAUGA

 

Už fiksuotą mėnesinį mokestį gaunate galimybę naudotis atsargų valdymo sistema, kuri talpinama debesyje ir pasiekiame internetu. Sistema paruošiama naudojimui per keletą dienų, todėl nešvaistote laiko diegimui ir nepatiriate diegimo išlaidų. Nemokate už serverio priežiūrą ir elektros sąnaudas.

SUŽINOTI DAUGIAU

 

ĮSIDIEGTI SAVO SERVERIUOSE

 

Pasirinkę šį variantą galėsite adaptuoti atsargų valdymo sprendimą pagal jūsų įmonės poreikius bei mėgautis neribotomis galimybėmis. Galėsite panaudoti savo turimą IT infrastruktūrą ir nustatyti savo saugumo reikalavimus.

SUŽINOTI DAUGIAU