Karjera

Turime paruošę daugybę priežasčių, kodėl SOFTEROJE dirbti gera. Norėtumėte prisijungti prie mūsų svajonių komandos? Parašykite.

Dirbti softeroje gera

Mūsų biuras – daugiau nei betono sienos

Įsikūrėme centre, Karo muziejaus ir Laisvės al. pašonėje. Puikus susisiekimas visomis transporto priemonėmis. Dviračių saugykla ir dušas, kava kvepianti virtuvėlė, kasryt papildomas vaisių krepšys, knygų pilna biblioteka – tai kelios detalės, kad biure jaustumėmės ne prasčiau nei namie.

Draugiški ir kompetentingi kolegos

Žmonės – mūsų didžiausia vertybė. Vieni kitus įkvepiame, mokome ir palaikome. Maža darbuotojų kaita leidžia gimti ilgametėms draugystėms. Tapkite Softeros svajonių komandos nariu ir suprasite apie ką mes.

Kai norisi pramogų

Tradiciniai metiniai renginiai, kelionės į kalnus, dviračių ir baidarių žygiai, tinklinis, stalo ir ne stalo futbolas, šachmatai, filmų peržiūros, LAN vakarėliai, triatlonai ir net opera. Mūsų kolektyve lengvai rasi bendraminčių!

Mokymai, konferencijos ir augimas

Tarptautinės Microsoft konferencijos, didžiausi renginiai Lietuvoje, užsienio kalbos kursai, Mindfulness praktikos ar improvizacijos mokymai su A. Žebrausku. Ko norėtumėte išmokti Jūs? Softeroje žmonės auga visapusiškai.

Prisijunkite prie Softeros svajonių komandos!

Ieškome žmonių, mokančių ne tik programuoti, bet ir turinčių atsakingą požiūrį į klientų aptarnavimą, gebančių valdyti stresines situacijas, mokančių arba norinčių išmokti planuoti savo laiką, pasitikinčių savimi ir norinčių padėti klientams ne tik išspręsti jų problemas, bet ir palengvinti darbą ateityje.

PARAŠYKITE, suteiksime išsamesnės informacijos!