Kokių sistemų prireiks prekybai internetu?

Kokių sistemų prireiks prekybai internetu?

Kokių sistemų prireiks prekybai internetu | Softera

Skaitmeninė erdvė – puiki vieta pradėti arba išplėsti savo verslą, tačiau jei lig šiol neprekiavote internetu, ko gero, iškyla daugybė klausimų, tokių kaip – nuo ko pradėti?

Jeigu nusprendėte ką pardavinėsite, sukūrėte prekinį ženklą ir apgalvojote marketingo strategiją, metas pereiti prie techninės dalies – sistemų pasirinkimo. Jų Jums prireiks bent dviejų – elektroninės prekybos platformos bei verslo valdymo sistemos buhalterinei apskaitai. Pradėkime nuo pirmosios.

Pirma dedamoji prekybai internetu – elektroninė parduotuvė

Internetinės parduotuvės kūrimas nėra sudėtingas, tačiau tai darant nuo nulio, gali pareikalauti nemažai laiko kol visi procesai veiks sklandžiai, o el. parduotuvė atrodys taip kaip ją įsivaizdavote. Šią problemą sprendžia rinkoje esantys paruošti naudoti internetinės parduotuvės šablonai, kurie gali būti lengvai pritaikyti pagal Jūsų poreikius. Kaip pavyzdį pateikiame mūsų partnerių Invertus kurtą el. prekybos sprendimą Prestashop pagrindu. Tai šiuolaikiško dizaino, profesionali, daugiafunkcinė el. parduotuvė, pritaikyta visų dydžių ir tipų įrenginiams bei ekranams.

Prestashop el.parduotuvė

>> Norite apie Prestashop el. parduotuvę sužinoti daugiau? Domina kaina? Susisiekite klausk@softera.lt <<

 

Štai keletas Prestashop elektroninės parduotuvės privalumų:

  • Integracija su DPD, „Omniva“ ar LP Express prekių paėmimo ir pristatymo platformomis.
  • Integracija su „Opay“ arba „Paysera“ mokėjimų aptarnavimo platformomis.
  • Krepšelio didinimo moduliai leidžiantys automatizuotai pasiūlyti papildomas ir susijusias prekes, eksploatacines medžiagas.
  • Išmanusis papildomų pasiūlymų modulis leidžiantis minimaliomis pastangomis valdyti automatinius pop-up pasiūlymus.
  • BDAR atitikties ir naujienlaiškių registracijos modulis.
  • Marketingo automatizavimo ir socialinės medijos kanalų integravimo modulis.
  • Produktų derinimo modulis. Galimybė padidinti pardavimus leidžianti klientams patogiai komplektuoti skirtingų savybių ir specifikacijų individualizuotus produktus (pavyzdžiui kompiuterius, kostiumo derinius ir t.t.).

Beje, el. parduotuvės diegimui taikoma ES parama. Daugiau informacijos apie tai rasite ČIA.

Antra dedamoji prekybai internetu – apskaitos sistema

Visgi, elektroninė parduotuvė yra tik viena el. komercijos dedamųjų dalių. Priėmus sprendimą prekybą kelti į skaitmeninę erdvę, reikėtų nepamiršti įvertinti rizikas, susijusias su pardavimų apimtimis bei sąnaudomis, apgalvoti, kaip Jūsų elektroninė prekyba bus integruota su likusiais verslo procesais, tokiais kaip apskaita. Todėl, prekiaujant internetu, prireiks ir patikimos buhalterinės apskaitos sistemos.

Daugelis Lietuvos įmonių tam renkasi Microsoft Dynamics 365 Business Central (anksčiau vadinta NAV, Navision) verslo valdymo sistemą. Tai – tinkamas sprendimas tiek augančiam, tiek didesniam verslui su platesne procesų ir operacijų įvairove.

 

Business Central

>> Norėtumėte įsigyti ar išsinuomoti apskaitos sistemą? Domina kaina? Susisiekite klausk@softera.lt <<

Microsoft 2021-iesiems ir keleriems ateinantiems metams išsikėlė tikslą paversti Dynamics 365 Business Central „geriausiu pasaulyje verslo valdymo sprendimu mažam ir vidutiniam verslui“. Todėl, vienas iš pagrindinių Microsoft išsikeltų uždavinių – supaprastinti sistemų integravimo procesą ir pasiekti, kad tai vyktų kur kas lengviau, greičiau ir pigiau. Deja, retas verslininkas nusprendęs prekiauti internete susimąsto apie integracijų svarbą.

Kodėl svarbu integruoti el.parduotuvę su buhalterinės apskaitos programa

Tokia sąsaja užtikrina realiu laiku atnaujinamus duomenis, kas padeda efektyviai planuoti tiekimo grandinę – taip klientus prekės pasiekia žadėtą dieną, o pastovus klientų pasitenkinimas užtikrina didesnes pajamas verslui. Be to, integracija tarp dviejų sistemų leidžia ženkliai padidinti veiklos efektyvumą ir sumažinti žmogiškųjų klaidų riziką, nes nereikia el. komercijos platformoje rankiniu būdu naujinti prekių informacijos, kainų bei likučių, dubliuoti pirkėjų duomenų per kelias sistemas ar į verslo valdymo sistemą vesti gautų užsakymų – visa tai integracijos pagalba įvyksta automatiškai.

Suprantame, kad norint užsitikrinti konkurencinį pranašumą, prekiauti internetu norite pradėti kuo greičiau. Todėl, suvienijome jėgas su jau minėtais el. prekybos platformų ekspertais Invertus ir paruošėme Jums geriausią pasiūlymą el. komercijos startui – šiuolaikišką, pagal Jūsų poreikius pritaikomą Prestashop el.parduotuvę integruotą su modernia Microsoft apskaitos programa. Nėra ko laukti, pasikalbėkime!


>>Ieškote partnerio IT sistemų diegimui?<<

Susisiekite – suteiksime nemokamą konsultaciją bei atsakysime į Jums rūpimus klausimus.

klausk@softera.lt | +370 620 93555