Prekyba internetu

Sėkmingos el. prekybos garantas – su verslo valdymo sistema integruota moderni internetinė parduotuvė. Kurios iš sudedamųjų dalių trūksta jūsų verslui?

Skaityti daugiau

Įsidiekite sistemas prekybai internetu, pasinaudoję iki 75% siekiančiu ES finansavimu!

El. parduotuvės ir verslo valdymo sistemos integracija

Automatizuotas užsakymų valdymas – mažiau rankų darbo ir žmogiškųjų klaidų – daugiau dėmesio Jūsų klientams.

Prekių katalogo ir sandėlio valdymas – būkite tikri, kad visada turėsite ką pasiūlyti savo klientams.

Logistikos automatizavimas – tiek Jūs, tiek ir Jūsų klientai automatiškai informuojami apie užsakymo būklę.

Visada atnaujinti prekių katalogai ir kainoraščiai – atlikite pakeitimus verslo valdymo sistemoje ir jie automatiškai persikels į el. prekybos platformą.

Tiksli apskaita ir mažiau mokestinių klaidų – el. parduotuvė suteikia galimybę prekiauti visame pasaulyje. Verslo valdymo sistema – užtikrina, kad teisingai apskaičiuosite visus mokesčius ir muitus.

PlačiauPeržiūrėti pasiūlymus
Prestashop ir Business Central

Kurioje el. prekybos stadijoje esate Jūs?

Efektyvinkite pardavimus, auginkite vertę savo klientams, suteikite jiems geriausią įmanomą patirtį. Skaitmenizavę verslą šiandien, paklojate pamatus tolesniam augimui rytoj!

Naujokas

El prekybos naujokas

Norime prekiauti internetu, tačiau neturime tam reikalingų sistemų. Ieškome programinės įrangos specialistų, kurie galėtų pasiūlyti visus reikiamus sprendimus iš vienų rankų.

REIKALINGA: moderni verslo valdymo sistema ir el. parduotuvė bei integracija tarp abiejų sistemų.

Augantis

El prekyboje augantis

Kad kuo greičiau galėtume startuoti su el. prekyba, ieškome el. parduotuvės, kuri turėtų standartinę integraciją su mūsų naudojama verslo valdymo sistema.

REIKALINGA: el. parduotuvė ir jos integracija su turima verslo valdymo sistema Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV).

Brandus

El prekyboje brandus

Sėkmingai prekiaujame el. parduotuvėje, tačiau ji nėra integruota su verslo valdymo sistema. Dažnai tenka dubliuoti duomenis per abi sistemas, pasitaiko klaidų.

REIKALINGA: integracija tarp el. parduotuvės ir verslo valdymo sistemos Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV).

Neradote Jums tinkamo pasiūlymo? Kiekvienos įmonės procesai ir poreikiai skirtingi, todėl pasikalbėkime, kuo galime padėti Jums.

Mūsų klientai

Šios įmonės ieškojo „Microsoft“ partnerio, turinčio žinių ir praktikos diegiant sprendimus gamybos, prekybos ir paslaugų įmonėse bei pasirinko mus. Norėtume bendradarbiauti ir su jumis.