Softera.EDI integracija

Softera.EDI sprendimas skirtas duomenų apsikeitimui su didžiausiais EDI sistemos operatoriais („Edisoft“, „Fitek“, „Telema“) pilnai palaikant pirkimo,  pardavimo ir perdavimo dokumentų mainus, taip pat ir su 3PL išoriniais sandėliais.

Plačiau

Elektroniniai duomenų mainai (angl. Electronic data interchange / EDI) – tai technologija leidžianti verslo partneriams efektyviai keistis informacija ir komerciniais dokumentais. Pamirškite užsakymų, važtaraščių, sąskaitų faktūrų ir kitų dokumentų vedimą iš popierinių dokumentų ar PDF failų, leiskite jiems keistis tarp jūsų ir partnerio  apskaitos sistemų automatiškai.

Softera.EDI sprendimas skirtas duomenų apsikeitimui su didžiausiais EDI sistemos operatoriais („Edisoft“, „Fitek“, „Telema“) pilnai palaikant pirkimo,  pardavimo ir perdavimo dokumentų mainus, taip pat ir su 3PL išoriniais sandėliais. Sprendimas skirtas visoms įmonėms, nepriklausomai nuo dydžio ir veiklos pobūdžio, naudojančioms Microsoft Dynamics NAV (nuo 2013R2) bei Microsoft Dynamics 365 BC.

INTEGRACIJOS NAUDOS

80 proc. mažesnės išlaidos dokumentų suvedimui, spausdinimui, siuntimui ir saugojimui.

Operatyvus apsikeitimas komerciniais dokumentais su verslo partneriais.

Tikslūs dokumentų importavimo/eksportavimo laikai.

Automatizuoti darbai ir sumažintas klaidų skaičius.

Duomenys saugomi ir archyvuojami elektroniniame pavidale.

Dalinimasis verslo informacija realiu laiku.

NEMOKAMA KONSULTACIJA

Norite sužinoti daugiau apie EDI integraciją? Užpildykite žemiau esančius langelius ir gausite NEMOKAMĄ KONSULTACIJĄ.