EDI integracija

Softera.EDI integracijos sprendimas skirtas duomenų apsikeitimui su didžiausiais EDI sistemos operatoriais („Edisoft“, „Fitek“, „Telema“) pilnai palaikant pirkimo,  pardavimo ir perdavimo dokumentų mainus, taip pat ir su 3PL išoriniais sandėliais.

Skaityti daugiau

Padėsime įveikti Jūsų iššūkius

Darbų automatizavimasSutrumpinkite rankinį duomenų vedimą, sistema pasirūpina automatiniu duomenų perdavimu partneriams.
Duomenų tikslumasSistema pateikia tikslius dokumentų importavimo/eksportavimo laikus, paprasta dalintis verslo informacija realiu laiku.
Kaštų mažinimasSumažinkite išlaidas dokumentų spausdinimo, siuntimo ir saugojimo išlaidas iki 80 proc.
Sužinoti kainą

Palengvinkite duomenų mainus su EDI integracija

Softera.EDI sprendimas skirtas duomenų apsikeitimui su didžiausiais EDI sistemos operatoriais („Edisoft“„Fitek“„Telema“) pilnai palaikant pirkimo,  pardavimo ir perdavimo dokumentų mainus, taip pat ir su 3PL išoriniais sandėliais. Sprendimas skirtas visoms įmonėms, nepriklausomai nuo dydžio ir veiklos pobūdžio, naudojančioms Microsoft Dynamics NAV (nuo 2013R2) bei Microsoft Dynamics 365 BC.

Partneriai:

Sistemos naudos

Sąnaudų optimizavimas80% mažesnės išlaidos dokumentų suvedimui, spausdinimui, siuntimui ir saugojimui.
AutomatizavimasAutomatizuoti darbai ir sumažintas klaidų skaičius.
Duomenų saugojimasDuomenys saugomi ir archyvuojami elektroniniame pavidale.
OperatyvumasOperatyvus apsikeitimas komerciniais dokumentais su verslo partneriais.
TikslumasTikslūs dokumentų importavimo/eksportavimo laikai.
Reali informacijaDalinimasis verslo informacija realiu laiku.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija? Kiekvienos įmonės procesai ir poreikiai skirtingi, todėl pasikalbėkime apie individualius Jūsų iššūkius.

Mūsų klientai

Šios įmonės ieškojo „Microsoft“ partnerio, turinčio žinių ir praktikos diegiant sprendimus gamybos, prekybos ir paslaugų įmonėse bei pasirinko mus. Norėtume bendradarbiauti ir su jumis.