Softera logo

Įmonės rezultatą matote tik pasibaigus mėnesiui? Kyla sumaištis, jei tiekėjas praneša, kad vėluos su užsakymu? Atsakingi asmenys negali laiku ir greitai numatyti tendencijų ir pardavimų galimybių?

Tai tik kelios iš daugybės problemų, su kuriomis, tikime, jog susiduriate kasdien. Esame ne kartą įrodę, kad prekybinėms įmonėms galime pasiūlyti geriausius sprendimus, todėl norime pasidalinti savo žiniomis su Jumis.

Jei jaučiate, kad dabartinė prekybinių procesų valdymo sistema apriboja Jūsų pardavimų galimybes, kviečiame žiūrėti šį internetinį seminarą, kurio metu apžvelgsime:

  • kokie pagrindiniai prekybinių įmonių procesų iššūkiai;
  • kaip atrodo prekybininko svajonių procesai;
  • kaip galime suvaldyti ir pagreitinti prekybinius procesus naudojantis Microsoft Dynamics 365 Business Central verslo valdymo sistema ir Power BI verslo analitikos įrankiu.

Internetinį seminarą skaito ir savo įžvalgomis dalinasi prekybinių procesų valdymo profesionalas ir daugiau nei 10m. patirtį turintis „Softera Baltic“ konsultantas Gediminas Siudikas bei pardavimų specialistas Benas Pabilionis.

 Quote Icon corner corner

Reikalinga moderni verslo valdymo sistema?

Palikite savo el. paštą – susisieksime ir padėsime pasirinkti Jūsų verslui tinkamiausią Business Central nuomos sprendimą.

  • check

    Greitesnis ir tikslesnis pardavimų planavimas

  • check

    Visi prekybiniai procesai vienoje sistemoje

  • check

    Sprendimai, pagrįsti duomenimis, ne nuojauta

Pateikdami šią užklausos formą, sutinkate su mūsų privatumo politika. Kaip tvarkome jūsų duomenis – Privatumo politikoje.