Verslo valdymo sistemos

Verslo valdymas XXI a. žengia koja kojon su naujosiomis technologijomis. Jeigu Jūsų tikslas – efektyviai spręsti įmonės problemas ir paruošti savo verslą ateities rinkoms, neabejotinai racionaliausias pasirinkimas – šiuolaikinė verslo valdymo sistema.

Skaityti daugiau

Sistemos, padedančios priimti patikimus sprendimus

Verslo valdymo sistemos skirtos padėti integruoti, optimizuoti ir kontroliuoti įmonėje vykstančius procesus (apskaitos ir finansų, tiekimo, sandėlių, gamybos, atsargų, ryšių su klientais valdymo), kaupti visus įmonės duomenis vienoje sistemoje, analizuoti juos realiu laiku ir gauti įžvalgas, padedančias priimti greitus, duomenimis grįstus verslo sprendimus.

Microsoft Dynamics 365

Tai kompleksinis verslo valdymo sprendimas į vieną visumą debesyje sujungiantis klientų (CRM) ir verslo valdymo (ERP) sistemų funkcionalumą, užtikrinantis duomenų tekėjimą per įmonę ir išsamias realiu laiku grindžiamas verslo įžvalgas.

Sužinoti daugiau

Business Central

Moderni verslo valdymo sistema, apimanti finansų, pardavimų, pirkimų, aptarnavimo, tiekimo bei gamybos apskaitos sritis. Daugiau nei 30 m. vystoma pasaulinio lygio sistema padeda integruoti ir automatizuoti pagrindinius įmonės procesus, kuriuos kiekviena organizacija turi valdyti efektyviai ir organizuotai tam, kad verslas ne tik uždirbtų pajamas, bet ir generuotų pelną bei augtų.

Sužinoti daugiau

Softera.PAYROLL

Vienas iš verslo valdymo sistemos funkcinių elementų – darbo užmokesčio ir personalo valdymas. Tam skirta sistema leidžia darbuotojams dirbti produktyviau, sumažinti administracinio darbo apimtis, efektyviai sisteminti ir valdyti duomenis vienoje platformoje.

Sužinoti daugiau

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija? Kiekvienos įmonės procesai ir poreikiai skirtingi, todėl pasikalbėkime apie individualius Jūsų iššūkius.

Rinkitės sprendimus Jūsų verslo sričiai

Globalizacija ir pasikeitusios konkurencinės sąlygos skatina įmones optimizuoti procesus, valdyti informaciją ir ekonomiškai panaudoti turimus išteklius. Šiandien, labiau nei kada nors anksčiau, įmonėms būtini rezultatyvumą ir konkurencinį pranašumą užtikrinantys verslo valdymo sprendimai.

Mūsų klientai

Šios įmonės ieškojo „Microsoft“ partnerio, turinčio žinių ir praktikos diegiant verslo valdymo sistemas gamybos, prekybos ir paslaugų įmonėse bei pasirinko mus. Norėtume bendradarbiauti ir su jumis.