Verslo valdymo sprendimai

Norite tinkamai kontroliuoti įmonės veiklą, aiškiai matyti vykdomus procesus ir efektyviai juos valdyti?

Skaityti daugiau

Pasirinkite Jus dominančią sritį

Priklausomai nuo verslo srities, įmonės susiduria su skirtingais iššūkiais.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija? Kiekvienos įmonės procesai ir poreikiai skirtingi, todėl pasikalbėkime apie individualius Jūsų iššūkius.

Sistemos, padedančios priimti patikimus sprendimus

Verslo valdymo sistemos skirtos padėti integruoti, optimizuoti ir kontroliuoti įmonėje vykstančius procesus (apskaitos ir finansų, tiekimo, sandėlių, gamybos, atsargų, ryšių su klientais valdymo). Verslo procesų valdymo sprendimai taip pat padeda kaupti visus įmonės duomenis vienoje sistemoje, analizuoti juos realiu laiku ir gauti įžvalgas, padedančias priimti greitus, duomenimis grįstus verslo sprendimus.

Microsoft Dynamics 365

Tai kompleksinis verslo valdymo sprendimas į vieną visumą debesyje sujungiantis klientų (CRM) ir verslo valdymo (ERP) sistemų funkcionalumą. Toks verslo procesų valdymas užtikrina duomenų tekėjimą per įmonę ir išsamias realiu laiku grindžiamas verslo įžvalgas. Su Microsoft Dynamics 365 priimsite didesnę naudą teikiančius sprendimus.

Sužinoti daugiau

Business Central

Moderni verslo valdymo sistema, apimanti finansų, pardavimų, pirkimų, aptarnavimo, tiekimo bei gamybos apskaitos sritis. Su daugiau nei 30 m. vystoma pasaulinio lygio sistema lengvai integruojami ir automatizuojami pagrindiniai įmonės verslo procesai, kuriuos kiekviena organizacija turi valdyti efektyviai ir organizuotai tam, kad verslas ne tik uždirbtų pajamas, bet ir generuotų pelną bei augtų.

Sužinoti daugiau

Softera.PAYROLL

Vienas iš verslo valdymo sistemos funkcinių elementų – darbo užmokesčio ir personalo valdymas. Tam skirta sistema leidžia darbuotojams dirbti produktyviau, sumažinti administracinio darbo apimtis, efektyviai sisteminti ir valdyti duomenis vienoje platformoje. Taip pat įmanomas ir visų su DU ir personalo apskaita susijusių paslaugų valdymas.

Sužinoti daugiau

Mūsų klientai

Šios įmonės ieškojo „Microsoft“ partnerio, turinčio žinių ir praktikos diegiant sprendimus gamybos, prekybos ir paslaugų įmonėse bei pasirinko mus. Norėtume bendradarbiauti ir su jumis.