Apie mus

„Softera Baltic” rinkoje žinoma kaip patikimas ir kompetentingas Microsoft partneris, diegiantis ERP, CRM ir verslo analitikos (Power BI) sprendimus verslui.

Skaityti daugiau

SOFTERA – bene didžiausią patirtį ir specialistų komandą turintis Microsoft Dynamics sprendimų verslui (ERP/CRM) partneris Lietuvoje. Džiaugiamės, jog daugiau kaip 80 proc. klientų kreipiasi į Softerą dėl gerų atsiliepimų ir rekomendacijų.

Gilios technologinės bei procesų žinios, mažai kintanti specialistų komanda, patikrintos sprendimų diegimo bei projektų valdymo metodikos – visa tai leidžia siūlyti integruotus verslo procesų valdymo sprendimus Lietuvos ir užsienio rinkoms.

Microsoft Dynamics 365 verslo valdymo (ERP) ir ryšių su klientais valdymo (CRM) sistemų diegimo projektai, nuoma, aptarnavimas, konsultacijos, versijų naujinimas, industriniai sprendimai.

SPECIALIZUOTI SPRENDIMAI:
Standartinės Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) sistemos nuoma
Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) lokalizacija – pritaikymas Lietuvai
Integracija su i.MAS posistemėmis (i.SAF, i.VAZ, SAF-T), GPAIS, „E.sąskaita“
Darbo užmokesčio ir personalo valdymo sistema
Sandėlio ir atsargų valdymo sprendimai
Nekilnojamo turto valdymo sprendimas SOFT4RealEstate
Lizingo ir turto finansavimo veiklos sprendimas SOFT4Leasing

PatirtisPer daugiau nei 10 metų sukauptas didžiulis bagažas technologinių ir procesinių žinių.
Patenkinti klientaiMumis pasitiki daugiau kaip 400 klientų visame pasaulyje, kuriems sėkmingai įgyvendinome įvairios apimties ir sudėtingumo projektus.
Lean metodikaĮmonėje darbai organizuojami vadovaujantis LEAN principu, siekiant matyti patenkintą klientą.
Partnerių tinklasKartu su Latvijos ir Estijos partneriais esame paruošę bendrą Dynamics 365 Business Central lokalizaciją visoms Baltijos šalims. Patikimų partnerių turime visuose žemynuose.
Darbuotojų stažasDalis įmonėje dirbančių specialistų su Microsoft Dynamics 365 sprendimais dirba jau daugiau nei 10 metų.
Maža darbuotojų kaitaĮmonėje itin maža darbuotojų kaita, kuri užtikrina sklandų projektų tęstinumą bei kompetencijų išsaugojimą.

400+ klientų visame pasaulyje

Šios įmonės ieškojo „Microsoft“ partnerio, turinčio žinių ir praktikos diegiant sprendimus gamybos, prekybos ir paslaugų įmonėse bei pasirinko mus. Norėtume bendradarbiauti ir su jumis.