Ką naudinga žinoti apie Microsoft Dynamics 365 Business Central?

Ką naudinga žinoti apie Microsoft Dynamics 365 Business Central?

Ką naudinga žinoti apie Microsoft Dynamics 365 Business Central | Softera

Microsoft Dynamics 365 Business Centralmodernus verslo valdymo sprendimas, kuris apima finansų, pardavimų, pirkimų, aptarnavimo, tiekimo bei gamybos apskaitos sritis. Daugiau nei 30 m. vystoma pasaulinio lygio sistema padeda integruoti ir automatizuoti pagrindinius įmonės procesus, kuriuos kiekviena organizacija turi valdyti efektyviai ir organizuotai tam, kad verslas ne tik uždirbtų pajamas, bet ir generuotų pelną bei augtų. Mūsų įmonės specialistai apžvelgia svarbiausius aspektus, kuriuos verta žinoti apie Microsoft Dynamics 365 Business Central sistemą.

Verslo valdymo sistema suteikia daugybę galimybių

Microsoft Dynamics 365 Business Central yra visapusiška verslo valdymo sistema, padedanti klestėti augančiam verslui. Nepriklausomai nuo įmonės veiklos rūšies, kiekvienas verslas atras jam reikalingus sprendimus (šalia standartinio sistemos funkcionalumo, galima įsigyti ar nuomotis integruotus sprendimus gamybos, sandėlio ar atsargų valdymui, DU ir personalo apskaitai ir kt.) . Daugelio įmonių Microsoft Dynamics 365 Business Central teigiamai vertinama dėl suteikiamų neribotų galimybių verslo plėtrai.

Darbas iš bet kurios vietos. Microsoft Dynamics 365 Business Central galima naudoti bet kuriame mobiliajame įrenginyje, nesmobilioji sistemos versija puikiai veikia tiek „Windows“, tiek „Android“ ar „iOS“ įrenginiuose. Be to, dirbti galite iš bet kurios vietos, kur veikia interneto ryšys.

Finansų valdymas. Sistema užtikrina, kad buhalterijoje nebūtų vėlavimo, lengva sutikrinti sintetiką su analitika. Apskaitos procesas pagreitėja iki 4 kartų, nes visi skyriai dirba toje pačioje sistemoje ir nėra dokumentų vėlavimo. Išorinių dokumentų pateikimą galima paspartinti tiesiog juos nufotografuojant ar prisegant tiesiogiai iš Outlook gaunamų dokumentų, kad jie realiu laiku patektų į sistemą pas reikalingus darbuotojus. Be to, lengva greitai suformuoti reikiamas atskaitas be jokio programuotojų įsikišimo.

Tiekimo grandinės optimizavimas. Su verslo valdymo sistema galite užtikrinti sklandų prekių tiekimo procesą, kaupti informaciją apie tiekėjus, automatiškai gauti informaciją iš visų skyrių apie prekių ir žaliavų poreikį, nustatyti atsargų papildymo taikykles. O naudojantis sistemos sugeneruotais prekių užsakymo pasiūlymais, priimti teisingus, realiais duomenimis pagrįstus sprendimus.

Galimybė paspartinti pardavimo procesą. Verslo valdymo sistema gali padėti paspartinti pardavimo procesą. Sistema suintegruota su Microsoft Office 365, todėl procesą galima pradėti gavus kliento užklausą tiesiai iš el.pašto, ten suformuojant pasiūlymą, užsakymą ar pardavimą. Pardavimo procesas glaudžiai susijęs su tiekimo grandine bei sandėliu, todėl pardavėjai visada žino tikslius tiekimo terminus, prekės kainas bei likučius – taip gali operatyviai aptarnauti klientus. Maksimalus pardavimo proceso paspartinimas užtikrina klientų lojalumą.

Patogi duomenų analitika. Microsoft Dynamics 365 Business Central leidžia be programuotojų pagalbos analizuoti savo verslo procesus įvairiais pjūviais. Sistemoje yra realizuotas neribotas dimensijų/pjūvių kiekis, ir kiekvienas vartotojas gali pasidaryti sau reikalingas ir aktualias ataskaitas. Negana to, sistema yra glaudžiai suintegruota su Power BI analitikos įrankiu, kuris leidžia interaktyviai analizuoti duomenis ir greitai priimti teisingus sprendimus, remiantis realiais duomenimis.

Efektyvus sandėlio valdymas. Verslo valdymo sistema padės ne tik žinoti tikslius likučius sandėliuose, bet ir jų būsenas, kiek ir kam rezervuota, kiek ir kokių prekių užsakyta ir kada jos atvyks. Dar didesniam sandėlio valdymo procesų optimizavimui sistemoje galima naudoti prekės zonas ir vietas.

Optimalaus gamybos lygio pasiekimas. Microsoft Dynamics 365 Business Central padės vykdyti gamybą, atsižvelgiant į įmonės tiekimo ir pajėgumo apribojimus. Verslo valdymo sistemoje galite valdyti gamybos užsakymus: registruoti naudojimą, derinti naudojimo bei produkcijos nurašymus ir nukrypimus..

Tiesa čia įvardijome tik mažą dalį Microsoft Dynamics 365 Business Central galimybių. Jei norite sužinoti daugiau apie verslo valdymo sprendimų pritaikymą Jūsų įmonei, susisiekite su mumis – UAB „Softera Baltic“ specialistai nemokamai pakonsultuos Jums rūpimais klausimais.

Lokalizacija ir Business Central pritaikymas Lietuvos rinkai

Šiuolaikiniame informacinių technologijų pasaulyje mažai kam žinoma lokalizacijos sąvoka. Tačiau sparčiai modernėjant IT rinkai, lokalizacijos principus pravartu suprasti daugeliui. Lokalizacija – verslo valdymo sistemos, šiuo atveju Business Central (anksčiau vadintos NAV, Navision), pritaikymas prie konkrečios šalies teisinių ir kalbos reikalavimų. Lokalizacijos procesas apima ne tik vertimą, tačiau taip pat ir visapusišką programinės įrangos pritaikymą tiksliniam regionui.

Planuojantiems vystyti savo organizacijos veiklą vienoje ar kitoje šalyje, svarbu žinoti, kad teks prisitaikyti prie tos vietovės įstatymų, teisės aktų ir reglamentų. Esant tokioms sąlygoms, sklandžią organizacijos veiklą gali užtikrinti lokalizuota verslo valdymo sistema, kuri iš karto padeda įmonėms prisitaikyti prie tam tikroje šalyje ar regione esančių reikalavimų. Taigi, neužteks tik programos vertimo į vietinę kalbą: sistema laikoma lokalizuota, kai siūlo sprendimų, palengvinančių verslo vystymą konkrečioje vietovėje ir yra išsprendusi mokesčių inspekcijai reikalingų ataskaitų klausimą.

Kalbant apie lokalizaciją Lietuvoje, Microsoft Dynamics 365 Business Central sistema yra pritaikyta Lietuvos rinkai: nuo sklandžių apskaitos procesų iki reikalingų duomenų pateikimo valstybinėms Lietuvos Respublikos institucijoms. Ši lokalizacija oficialiai sertifikuota Microsoft ir yra pritaikyta pagal visus galiojančius Lietuvos įstatymus, reglamentuojančius buhalterinės ir finansinės apskaitos tvarkymą. Business Central Lietuvoje pas patikimus Microsoft partnerius galima įsigyti dviem būdais: pasinaudojant verslo valdymo sistemos nuomos paslauga ar įdiegiant įmonės serveriuose.

Buhalterinė programa ar verslo valdymo sistema?

Buhalterinė programa padeda valdyti finansines įmonės operacijas, jas registruoti ir stebėti, taip užtikrinant sklandžią bei tikslią buhalterijos veiklą. Svarbu paminėti, kad šiuolaikiškos verslo valdymo sistemos, tokios kaip minėta Business Central, yra kur kas daugiau nei buhalterinės programos. Jos suteikia galimybę ne tik patogiai tvarkyti buhalterinę apskaitą, tačiau taip pat ir leidžia valdyti kitus organizacijoje vykstančius procesus: pardavimus, prekybą, gamybą, sandėliavimą, ryšius su klientais ir kt.

Vis dėlto, finansų valdymas yra viena iš Business Central verslo valdymo sistemos dalių. Business Central finansų valdymo modulis apima tokias funkcijas kaip: biudžetas, Didžioji knyga, sąskaitų suvestinės, banko sąskaitų ir grynųjų pinigų valdymas, gautinos ir mokėtinos sumos bei daugelį kitų. Bussines Central verslo valdymo sistemos finansų valdymo modulis padės patobulinti finansines prognozes, įvairiais aspektais modeliuojant ir analizuojant duomenis. Be to, pasinaudojant sklandžia Microsoft Excel integracija, ataskaitas galima lengvai pritaikyti individualiems poreikiams.

Microsoft Dynamics 365 Business Central – moderni verslo valdymo sistema šiuolaikiškoms įmonėms. Business Central padeda supaprastinti įmonėje vykstančius procesus bei priimti protingus sprendimus taip paspartinant verslo augimą.


>>Domina šiuolaikinės verslo valdymo sistemos?<<

Susisiekite – suteiksime nemokamą konsultaciją bei nuoširdžias rekomendacijas.

klausk@softera.lt | +370 620 93555