Microsoft Dynamic NAV (Dynamics 365 Business Central)

Microsoft Dynamics NAV (Navision), kuri nuo spalio naujai vadinama Dynamics 365 Business Central –  tai verslo valdymo sistema (ERP), leidžianti kontroliuoti ir stebėti, kas vyksta įmonėje, priimti racionalius sprendimus, turinčius įtakos rentabilumui, didinančius pinigų srautą ir skatinančius verslo plėtrą. Daugiau kaip 30 metų vystoma pasaulinio lygio sistema, pritaikyta Lietuvos rinkai, idealiai tinkanti gamybinių, prekybinių ir paslaugų įmonių esminių procesų optimizacijai.

Plačiau

Kas tai per sistema ir kam skirta?

Microsoft Dynamics NAV (naujas pavadinimas Dynamics 365 Business Central) verslo valdymo sistema padeda integruoti ir automatizuoti pagrindinius įmonės procesus – finansus, prekybą, sandėliavimą, gamybą, projektų valdymą, paslaugas, CRM – vienoje sistemoje, sukuriant vieną informacijos šaltinį, taip užtikrinamas informacijos tekėjimas per įmonę. „Microsoft Dynamics NAV“ paskirtis – supaprastinti ir racionalizuoti visoje organizacijoje vykdomus verslo procesus, kad galėtumėte efektyviau juos valdyti, siekdami didesnio pelno ir rentabilumo.

Sistemą galima įsigyti tradiciniu būdu, diegiantis savo serveriuose (Dynamics 365 Business Central On Premises) arba naudoti kaip sprendimą debesyje (Dynamics 365 Business Central Cloud).

  • Skirta mažoms ir vidutinėms įmonėms (1–250 vartotojų).
  • Idealiai tinka gamybinėms, prekybos ir paslaugų įmonėms.
  • Tinka naujai įkurtoms, augančioms įmonėms, kurios išauga senas finansų ir verslo valdymo sistemas.
  • Sistema greitai ir lengvai įdiegiama, galimybė sprendimą naudoti pasitelkiant debesų technologiją.

Kodėl Microsoft Dynamics NAV (Dynamics 365 Business Central)?

Vienas duomenų šaltinis

Microsoft Dynamics NAV (Dynamics 365 Business Central) sistemoje integruojami pagrindiniai įmonėje vykstantys procesai (apskaitos ir finansų, tiekimo, sandėlių, gamybos, atsargų, ryšių su klientais valdymo), visi įmonės duomenys kaupiami vienoje sistemoje. Juos paprasta pasiekti, analizuoti realiu laiku ir gauti įžvalgas. Paprastai gausite informaciją apie bet kurį įmonės veiklos laikotarpį, galėsite sąmatas derinti su faktiniais duomenimis, naudoti daugelio matavimų sąskaitas.

Tinka tarptautinėms kompanijoms

Galimybė pasirinkti kalbą, įvairias valiutas, vienu metu vesti kelių padalinių apskaitą.

Atitinka Lietuvos Respublikos įstatymus ir norminius aktus

Reglamentuojantiems buhalterinės ir finansinės apskaitos sudarymą, papildyta gerosiomis verslo procesų optimizavimo praktikomis. Paruošti privalomi I.MAS moduliai (i.SAF; i.VAZ; SAF-T, GPAIS), SEPA funkcionalumas. Galite naudoti Jums reikalingą sąskaitų planą, kuris, iškilus poreikiui, lengvai gali būti pakeičiamas kitu.

Verslo analitika kiekvienam

Verslo analizės ir prognozavimo įrankiai užtikrina paprastą informatyvių ataskaitų, grafiką ruošimą. Su Microsoft Dynamics NAV (Dynamics 365 Business Central) visus duomenis turite vienoje sistemoje, o su „Power BI“ funkcija galite juos stebėti interaktyviai realiu laiku.

Vartotojui pažįstama aplinka, paprasta naudoti

Microsoft Dynamics NAV (Dynamics 365 Business Central) sistemoje itin lengva orientuotis vartotojams, naudojantiems kitus „Microsoft“ produktus („Word“, „Excel“, ‚Outlook“), tai užtikrina greitą darbo su sistema pradžią, didina produktyvumą.

Auganti sistema

Microsoft Dynamics NAV (Dynamics 365 Business Central) sistema neriboja Jūsų verslo ir auga kartu su įmone ir besikeičiančiais jos poreikiais. Paprastai galite keisti naudojamų licencijų kiekį, pradėję nuo standartinio funkcionalumo, vėliau galite prisijungti išaugusiems poreikiams reikalingus modulius.

Platus ir lankstus sistemos funkcionalumas

Lengvai plečiama, konfigūruojama ir adaptuojama pagal individualius verslo poreikius, integruojama su kitomis sistemomis. Greitai ir paprastai galima pridėti specializuotus, konkrečiai pramonės šakai pritaikytus modulius.

Prisitaiko prie darbuotojo

Verslo valdymo sistema pritaikoma pagal darbuotojo vaidmenį įmonėje (vadovas, finansininkas, vadybininkas), atsižvelgiant į individualius poreikius ir atsakomybes. Vaidmenų centrai užtikrina individualią prieigą prie labiausiai vartotojo vaidmenį atitinkančios informacijos ir užduočių.

Vystoma daugiau nei 30 metų

Sistemoje sutelktos geriausios verslo valdymo praktikos. Sistema kasmet atnaujinama, investuojama į naujausias technologijas, reaguojama į rinkos tendencijas ir vartotojų išsakomus poreikius, todėl net standartinė versija apima itin platų funkcionalumą, kurio dažniausiai pakanka. Tačiau jei įmonės veikla ir poreikiai itin specifiniai, galima sistemą modifikuoti ar įdiegti specializuotus modulius.

Mobilumas

Praėjo laikai, kai privalėjote būti prijungti prie laido. Dabar, norėdami dirbti ar stebėti įmonės rezultatus, galite tai daryti kad ir kur būtumėte savo telefono, kompiuterio ar planšetės ekrane.

Funkcionalumas