Microsoft Dynamics 365

Tai kompleksinis verslo valdymo sprendimas į vieną visumą debesyje sujungiantis klientų (CRM) ir verslo valdymo (ERP) sistemų funkcionalumą, užtikrinantis duomenų tekėjimą per įmonę ir išsamias realiu laiku grindžiamas verslo įžvalgas.

Plačiau

3 PRIEŽASTYS PASIDOMĖTI MICROSOFT DYNAMICS 365

VIENAS SPRENDIMAS VISIEMS VERSLO POREIKIAMS

Jums nebereikia skirti laiko ir pinigų bendravimui su skirtingais tiekėjais, rūpintis skirtingų sistemų palaikymu, naujinimu, integracijomis. Viskas ko reikia Jūsų verslo valdymui gali būti vienoje Dynamics 365 platformoje.

Įmonės darbuotojai lengvai gali pasiekti reikiamus duomenis, realiu laiku, iš bet kur, per mobiliuosius įrenginius, gauti tikslias verslo įžvalgas. Tai ypač aktuali didėjant darbuotojų mobilumui –  biuro sienos neturi stabdyti verslo.

SUSISIEKITE,

atsakysime į visus klausimus ir patarsime ar tai tinka Jūsų verslui

 

1. SPECIALIZUOTOS PROGRAMĖLĖS

Microsoft Dynamics 365 išsiskiria tuo, kad konkrečioms verslo šakoms ir užduotims turi specializuotas tačiau tarpusavyje „draugaujančias“ programėles (pardavimams, klientų aptarnavimui, finansams, projektų valdymui, objektų aptarnavimui ir pan.), kiekviena jų leidžia konkrečiam darbuotojui efektyviau atlikti kasdienes užduotis. Įmonės gali rinktis jų veiklai reikalingas programėles, o nereikalingų – neprenumeruoti.

2. OFFICE 365 ir VERSLO ANALIZĖS ĮRANKIAI

Platforma puikiai suderinama su visiems pažįstamu „Office 365“ paketu ir papildyta moderniais verslo analitikos įrankiais („Power BI“, „Cortana Intelligence“, „IoT“), padedančiais gauti realiu laiku grįstas verslo įžvalgas kasdieniams sprendimams. Dynamics 365 platforma gali būti plečiama pridedant papildomas Microsoft ar partnerių sukurtas, specialius kliento poreikius tenkinančias programėles.

3. LANKSTI KAINODARA

Naudojate ir mokate tik už tai, ko reikia Jūsų verslui. Klientams suteikiama laisvė rinktis tinkamiausią kainodaros modelį: tradicinį, kai mokama prenumerata už programėlę ar vartotoją, bei naująjį, pagrįstą darbuotojų funkcijomis, t. y. tam tikrą funkciją atliekantys darbuotojai galės gauti prieigą prie kelių skirtingų programėlių ir platformos funkcijų, reikalingų atlikti jų darbui. Įmonei augant lengvai galite prijungti papildomus vartotojus ar reikiamą funkcionalumą.

SVARSTOTE AR MICROSOFT DYNAMICS 365 TIKTŲ JŪSŲ VERSLUI?

Domina kainodara, o gal norite išbandyti gyvai? Užpildykite žemiau esančią formą ir atsiųsime daugiau informacijos, kad sužinotumėte ar Microsoft Dynamics 365 atitinka individualius Jūsų lūkesčius ir verslo poreikius.

MICROSOFT DYNAMICS 365 PLATFORMOS MODULIAI

KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

300+ patenkintų klientų visame pasaulyje

90+ specialistų, dedikuotas aptarnavimo skyrius

11+ metų patirties

80 %  klientų į Softerą kreipiasi dėl gerų atsiliepimų rinkoje ir rekomendacijų

9 iš 10 klientų rekomenduotų Softerą

GOLD PARTNER Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV, Navision)
SILVER PARTNER Microsoft Dynamics 365 (CRM)