Microsoft Dynamics 365

Verslo valdymo platforma į vieną visumą debesyje sujungiantis ryšių su klientais (CRM) ir verslo valdymo (ERP) sistemų funkcionalumus bei užtikrinantis duomenų tekėjimą per įmonę ir išsamias realiu laiku grindžiamas verslo įžvalgas.

Skaityti daugiau

Microsoft Dynamics 365 privalumai

Specializuotos programėlėsKonkrečioms verslo šakoms ir užduotims paruoštos specializuotos, tačiau tarpusavyje „draugaujančios“ programėlės, o Jūs galite rinktis, kurias iš jų prenumeruoti, o kurių ne.
Office 365 ir verslo analizės įrankiaiPlatforma puikiai suderinama su visiems pažįstamu „Office 365“ paketu ir yra papildyta moderniais verslo analitikos įrankiais („Power BI“, „Cortana Intelligence“, „IoT“), padedančiais gauti realiu laiku grįstas verslo įžvalgas kasdieniams sprendimams.
Lanksti kainodaraNaudojate ir mokate tik už tai, ko reikia Jūsų verslui (pvz., CRM sistema ir apskaitos modulis). Įmonei augant lengvai galite prijungti papildomus vartotojus ar reikiamą funkcionalumą.
Peržiūrėti sistemasSužinoti kainą

Sužinokite daugiau apie Jus dominančias sistemas

Jums nebereikia skirti laiko ir pinigų bendravimui su skirtingais tiekėjais, rūpintis skirtingų sistemų palaikymu, naujinimu ar integracijomis. Viskas, ko reikia Jūsų verslo valdymui, gali būti vienoje Dynamics 365 platformoje.

Turite klausimų? Kiekvienos įmonės procesai ir poreikiai skirtingi, todėl pasikalbėkime apie individualius Jūsų iššūkius.

Rinkitės sprendimus Jūsų verslo sričiai

Globalizacija ir pasikeitusios konkurencinės sąlygos skatina įmones optimizuoti procesus, valdyti informaciją ir ekonomiškai panaudoti turimus išteklius. Šiandien, labiau nei kada nors anksčiau, įmonėms būtini rezultatyvumą ir konkurencinį pranašumą užtikrinantys verslo valdymo sprendimai, kaip Dynamics 365.

Kompiuterio viršus
Business Central

15.16€ grąža už kiekvieną išleistą €

Nucleus Research atliktas tyrimas atskleidė, kad Microsoft Dynamics 365 naudotojai už kiekvieną išleistą € gauna 15.16€ grąžą - tai yra kur kas daugiau nei rinkos vidurkis: 6.46€ verslo valdymo bei 7.78€ CRM sistemoms. Sužinokite, kodėl rezultatai viršija normas bei kaip tokį atsiperkamumą galite pasiekti ir jūs.

Mūsų klientai

Šios įmonės ieškojo „Microsoft“ partnerio, turinčio žinių ir praktikos diegiant sprendimus gamybos, prekybos ir paslaugų įmonėse bei pasirinko mus. Norėtume bendradarbiauti ir su jumis.