Verslo analitika
Power BI

Tik naudojantiems Microsoft Dynamics 365 verslo valdymo ar CRM sistemas.
Priimkite svarbius verslo sprendimus remiantis turimais duomenimis, sekite savo įmonės rezultatus ir stebėkite, kurie įmonės rodikliai reikalauja papildomo dėmesio, o kas veikia puikiai.

Skaityti daugiau

Verslo analitikos įrankio galimybės

UŽTIKRINTI SPRENDIMAI

Microsoft Dynamics 365 verslo valdymo ar CRM sistemų vartotojams, šis papildomas įrankis leidžia klientams stebėti veiklą ir lengviau priimti svarbius sprendimus.

VERSLO SITUACIJA REALIU LAIKU

Matysite įmonės esamą situaciją bei jos pokyčius per norimą laikotarpį. Nesunkiai galėsite surasti priežastis kodėl tai vyksta.

VIENAS ĮRANKIS VISKAM

Galėsite stebėti kurie pardavėjai dirba geriausiai, kurie klientai perka daugiausiai ir pagal tai dėlioti įmonės strategiją, paskatinti geriausius darbuotojus.

TIKSLESNI MATAVIMO RODIKLIAI

Iškelti tikslai bei jų įgyvendinimo kontrolė naudojantis verslo analitikos įrankiais leis stebėti tikslią įmonės situaciją.

PAMATYTI SISTEMĄSužinoti kainą
Paulius Radzevičius | UAB „Rekuperatorių centras“ direktorius | Softera
Paulius Radzevičius
UAB „Rekuperatorių centras“ direktorius
Su Power BI matau tai, ką reikia, tada, kada reikia, tokiu formatu, kokio reikia. Negana to, gaunu pranešimus el.paštu, jeigu įvyksta nukrypimai nuo normos, pavyzdžiui, atlikus pardavimą žemiau maržos. Viskas įvyksta automatiškai, todėl man tereikia ryte pasitikrinti elektroninį paštą ir žinau, kas įvyko.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija? Susisiekite ir mūsų specialistai mielai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.

Funkcionalumai

Visi įmonės duomenys vienoje vietoje

Integruokite visus įmonės turimus duomenis ir sujunkite tokius įrankius kaip Dynamics 365 Business Central, Dynamics 365 for Sales, Mailchimp, Google Analytics bendrai įmonės situacijai stebėti. Nesvarbu ar jūsų duomenys kaupiami „debesyje“ ar Excel lentelėse – su „Power BI“ įrankiu galėsite juos sujungti į vieną vietą.

Unikalus turinys

Kiekvienas vartotojas įmonėje galės matyti tą informaciją, kuri jam svarbiausia. Nepaisant to galėsite dalintis savo įžvalgomis bei grafikais su kolegomis taip palengvinant savo bei kitų darbą.

Informacija realiu laiku

Jums nereikia vakarykščių ar praeitos savaitės duomenų – Jūs turite stebėti verslo rodiklius iš karto kada tik jų prireikia. Su „Power BI“ iškilusias problemas galite spręsti tada kada iš tikrųjų reikia – realiu laiku.

Duomenimis paremti sprendimai, nesvarbu kur esate

Visą reikiamą informaciją pasieksite ten kur jums patogu. Verslo analitikos įrankis veikia tiek Windows, tiek iOS, tiek Android įrenginiuose.

Atsakymai į rūpimus klausimus

Su „Power BI“ jūs galite klausti bet kokio klausimo. Koks pernai parduotas produktas pelningiausias? Ar svetainėje daugiausiai peržiūrimi produktai geriausiai parsiduoda? Į šiuos ar bet kuriuos kitus klausimus galėsite atsakyti neužtrukdami ir be didelių rūpesčių.

Duomenų atvaizdavimas tinklapyje

Norėdami pasidalinti turima informacija savo svetainėje tai galėsite padaryti nesunkiai patalpindami vizualizacijas bei grafikus tiesiai iš verslo analitikos įrankio.

Mūsų klientai

Šios įmonės ieškojo „Microsoft“ partnerio, turinčio žinių ir praktikos diegiant sprendimus gamybos, prekybos ir paslaugų įmonėse bei pasirinko mus. Norėtume bendradarbiauti ir su jumis.