Verslo analitika (Power BI)

Power BI verslo analitikos įrankis dinamiškam, informatyviam ir greitam verslo rodiklių analizavimui.

Plačiau

Kam skirta?

Verslo analitikos (BI) įrankis skirtas vidutinėms ir didelėms įmonėms, norinčioms stebėti savo veiklos rodiklius ir efektyviau priimti verslo sprendimus remiantis turimais duomenimis. Power BI pagalba galite stebėti pardavimus, finansus, atsargų kiekį, pelningiausius klientus, pelningiausias prekes ar kitus duomenis turimus Dynamics NAV ar CRM programoje įvairiausiais pjūviais. Priimkite svarbius verslo sprendimus remiantis turimais  duomenimis, sekite  savo įmonės rezultatus ir stebėkite, kurie įmonės rodikliai reikalauja papildomo dėmesio, o kas veikia puikiai.

Kodėl verta?

Užtikrinti sprendimai

Šis įrankis leidžia klientams stebėti veiklą ir lengviau priimti svarbius sprendimus taip pat tvirčiau jaustis juos priimant.

Vienas įrankis viskam

Galėsite stebėti kurie pardavėjai dirba geriausiai, kurie klientai perka daugiausiai ir pagal tai dėlioti įmonės strategiją, paskatinti geriausius darbuotojus.

Pilnavertė analizė

Su verslo analitikos įrankiu galėsite analizuoti visus turimus duomenis.

Verslo situacija realiu laiku

Matysite įmonės esamą situaciją bei jos pokyčius per norimą laikotarpį. Nesunkiai galėsite surasti priežastis kodėl tai vyksta.

Tikslesni matavimo rodikliai

Iškelti tikslai bei jų įgyvendinimo kontrolė naudojantis verslo analitikos įrankiais leis stebėti tikslią įmonės situaciją.

Pagrindinės funkcijos

Visi įmonės duomenys vienoje vietoje

Integruokite visus įmonės turimus duomenis ir sujunkite tokius įrankius kaip Dynamics NAV, Dynamics CRM, Mailchimp, Google Analytics bendrai įmonės situacijai stebėti. Nesvarbu ar jūsų duomenys kaupiami „debesyje“ ar Excel lentelėse – su „Power BI“ įrankiu galėsite juos sujungti į vieną vietą.

Informacija realiu laiku

Jums nereikia vakarykščių ar praeitos savaitės duomenų – Jūs turite stebėti verslo rodiklius iš karto kada tik jų prireikia. Su „Power BI“ iškilusias problemas galite spręsti tada kada iš tikrųjų reikia – realiu laiku.

Atsakymai į rūpimus klausimus

Su „Power BI“ jūs galite klausti bet kokio klausimo. Koks pernai parduotas produktas pelningiausias? Ar svetainėje daugiausiai peržiūrimi produktai geriausiai parsiduoda? Į šiuos ar bet kuriuos kitus klausimus galėsite atsakyti neužtrukdami ir be didelių rūpesčių.

Unikalus turinys

Kiekvienas vartotojas įmonėje galės matyti tą informaciją, kuri jam svarbiausia. Nepaisant to galėsite dalintis savo įžvalgomis bei grafikais su kolegomis taip palengvinant savo bei kitų darbą.

Duomenimis paremti sprendimai nesvarbu kur esat

Visą reikiamą informaciją pasieksite ten kur jums patogu. Verslo analitikos įrankis veikia tiek Windows, tiek iOS, tiek Android įrenginiuose.

Duomenų atvaizdavimas tinklapyje

Norėdami pasidalinti turima informacija savo svetainėje tai galėsite padaryti nesunkiai patalpindami vizualizacijas bei grafikus tiesiai iš verslo analitikos įrankio.

Kaip įsigyti?

ĮSIDIEGTI PROGRAMINĘ ĮRANGĄ SERVERIUOSE

  • Pasirinkę šį variantą galėsite adaptuoti Dynamics NAV pagal jūsų įmonės poreikius bei mėgautis neribotomis galimybėmis.
  • Galėsite panaudoti savo turimą IT infrastruktūrą.
  • Galėsite nustatyti savo saugumo reikalavimus.

SUSISIEKITE

NAUDOTIS NUOMOS PASLAUGA

  • Nuomojantis Dynamics NAV jums nereikės rūpintis sistemos diegimu nes ji bus pasiekiama internetu.
  • Visada turėsite naujausią versiją už fiksuotą mėnesinį mokestį.
  • Sutaupysite IT ekspertų išlaidoms prižiūrinčių jūsų įrangą.
  • Nebūsite apriboti vietos dokumentų talpinimui kiekiu.
  • Nereikės mokėti už serverį bei jo priežiūrą.
  • Sutaupysite elektros energijos.
  • Nepatirsite diegimo išlaidų.

SUSISIEKITE