Microsoft Dynamics 365 CRM sistema

Dynamics 365 platforma į vieną visumą sujungia klientų (CRM) ir verslo valdymo (ERP) sistemas. Dabar visas Jūsų verslo valdymas ir duomenys vienoje vietoje.

Plačiau

SPECIALIZUOTOS PROGRAMĖLĖS

Dynamics 365 išsiskiria tuo, kad konkrečioms verslo šakoms ir užduotims turi po specializuotą programėlę (pardavimams, klientų aptarnavimui, kasdienėms operacijoms, finansams, projektų valdymui ir pan.), kiekviena jų leidžia konkrečiam darbuotojui efektyviau atlikti kasdienes užduotis. Įmonės gali rinktis jų veiklai reikalingas programėlės, o nereikalingų – neprenumeruoti.

OFFICE 365

Platforma puikiai suderinama su visiems pažįstamu „Office 365“ paketu ir papildyta plačiu verslo analitikos paketu, padėsiančiu efektyviau planuoti veiklą ir optimizuoti įmonės darbą.

LANKSTI KAINODARA

Klientams suteikiama laisvė rinktis tinkamiausią kainodaros modelį: tradicinį, kai mokama prenumerata už programėlę ar vartotoją, bei naująjį, pagrįstą darbuotojų funkcijomis, t. y. tam tikrą funkciją atliekantys darbuotojai galės gauti prieigą prie kelių skirtingų programėlių ir platformos funkcijų, reikalingų atlikti jų darbui.

PAPILDOMOS PROGRAMĖLĖS

„Dynamics 365“ versija pasižymi ir nauju duomenų modeliu, kuris leidžia platformą išplėsti ir papildyti specifinėmis programėlėmis, sukurtomis tiek „Microsoft“, tiek plataus pasaulinio partnerių tinklo. Šiuo metu vartotojai gali rinktis iš daugiau nei 100 skirtingų papildomų programėlių.

Microsoft DYNAMICS 365 platforma į vieną visumą sujungia klientų (CRM) ir verslo valdymo (ERP) sistemas. Dabar visas Jūsų verslo valdymas ir duomenys vienoje vietoje.

NUORODA >>Dynamics 365 platforma bei programėlių aprašymas<<
…arba SUSISIEKITE, papasakosime apie galimybes plačiau.

Kiek kainuoja CRM sistema?

Norite sužinoti CRM sistemos kainą ir išsamesnę informaciją?

Užpildykite trumpą kontaktų formą ir mes susisieksime su jumis dėl individualaus kainos pasiūlymo.

Išbandykite nemokamai!

Pamatykite, kaip veikia CRM sistema ir patys išbandykite sprendimo galimybes nemokamai.