Dynamics 365
Customer Service

Užtikrina operatyvų probleminių situacijų sprendimą bei kokybišką paslaugų teikimą.

Skaityti daugiau

Klientų aptarnavimo sistemos galimybės

SKLANDUS APTARNAVIMAS

Sukurkite vientisą ir nuoseklią aptarnavimo patirtį. Užtikrinkite, kad kiekvienas klientas gautų sklandų aptarnavimą, net jei užklausos bus perduodamos tarp specialistų ar skirtingais kanalais.

GREITI SPRENDIMAI

Užklausas spręskite greičiau, bendradarbiaudami tarp kompanijų ir lengvai susisiekite su dalyko ekspertais. Nepaisant funkcijų ar geografinės padėties, specialistai gali naudoti integracija su „Microsoft Teams“, kad padėtų greičiau išspręsti sudėtingas užklausas.

TINKAMO SPECIALISTO PRISKYRIMAS

Nukreipkite užklausas pagal temas ar kanalus pas tinkamiausią aptarnavimo specialistą. Automatiškai priskirkite užklausas specialistui, kuris geriausiai pasirengęs jas išspręsti.

Peržiūrėti funkcionalumusSužinoti kainą
Microsoft dynamics business central mobile | Softera

Turite klausimų? Kiekvienos įmonės procesai ir poreikiai skirtingi, todėl pasikalbėkime apie individualius Jūsų iššūkius.

Funkcionalumai

Klientų aptarnavimo grafikas

Teikiamų aptarnavimo veiklų kalendoriaus valdymas (ištekliai, vietos, teikiamos paslaugos, užimtumas). Aptarnavimo grafikas suteikia galimybę derinti susitikimus, užtikrina bendrą aptarnavimo kokybę, neleidžia įvykti dvigubam laiko rezervavimui ar laiko viršijimui, padeda paskirstyti darbus darbuotojams įvertinant apkrovimą.

Derinant aptarnavimo darbus su klientu ir kuriant naują aptarnavimo veiklą, sistema įvertins reikalingų išteklių bei žmonių apkrovimą norimu laiku ir atitinkamai apie tai praneš. Kalendorius padeda sekti ir valdyti išteklių užimtumą, bei užtikrinti efektyvų naudojimą.

Eilės

Eilės CRM sistemoje skirtos valdyti atvirų aptarnavimo atvejų ar bet kurių kitų CRM įrašų sąrašus. Naujai kuriami atvejai gali būti automatiškai priskiriami atitinkamoms eilėms, priklausomai nuo atvejo sudėtingumo ar kito identifikatoriaus.

Asmeninės eilės gali būti konfigūruojamos individualiai vartotojui, kad jis sekti savo einamojo darbo eigą, valdyti atskirus CRM įrašus pagal savo atsakomybes. Prie sisteminių eilių gali dirbti vartotojų grupės, komandos. Eilės, pagal nutylėjimą sukonfigūruotos veikti su atvejais ir veiklomis, tačiau gali būti naudojamos ir su kitais sistemos įrašais.

Teisių suteikimai

Teisių suteikimai skirti įmonėms valdyti aptarnavimo darbų kiekius. Šie kiekiai gali būti traktuojami kaip pagalbai skirtos valandos ar atskiri išspręsti atvejai. Teisės taipogi gali riboti kelius, kuriais klientai susisiekia dėl pagalbos – el. laiškais, skambučiais, soc. tinklais ar pan. Klientams gali būti išskirtas atitinkamas kiekis valandų ar išspręstų bylų, o šis kiekis ribojamas priklausomai nuo susisiekimo būdo.

Aptarnavimo lygio sutartys (SLA)

Funkcionalumas, skirtas sekti, kas turėtų vykti kai atvejis yra sukuriamas arba atnaujinamas. SLA, remdamasis nurodytais sutarties duomenimis, valdo laikus, per kuriuos turėtų įvykti pirmoji reakcija ar būti pilnai išspręstas atvejis. SLA taipogi gali imtis atitinkamų veiksmų, jei leistinas reakcijos ar sprendimo laikas artėja prie pabaigos – gali būti siunčiami laiškai ar priminimai atsakingiems asmenims. SLA gali remtis kliento tipu, atvejo svarbumu ar kitais aspektais ir taip valdyti reakcijos bei sprendimo laikus.

Žinių bazė

Straipsnių rinkinys su paieškos funkcija, skirtas sistemos vartotojams padėti spręsti atvejus. Straipsniai gali būti asocijuojami su atvejais ir siunčiami klientams, kaip atsakymai į iškilusius klausimus ar gidai, padedantys spręsti iškilusias problemas.

Atvejai

Atvejis CRM sistemoje yra pagrindinė aptarnavimo veikla, traktuojamas kaip įvykis ar incidentas. Atvejai turi temas, žinių bazės straipsnius, produktus ir / arba  tam tikras teises į reakcijos ir sprendimo laiką, priklausomai nuo kliento turimų sutarčių. Į atvejus gali būti konvertuojamos įvairios veiklos – laiškai, el. laiškai, susitikimai, skambučiai ir kt.

Rinkitės sprendimus Jūsų verslo sričiai

Globalizacija ir pasikeitusios konkurencinės sąlygos skatina įmones optimizuoti procesus, valdyti informaciją ir ekonomiškai panaudoti turimus išteklius. Šiandien, labiau nei kada nors anksčiau, įmonėms būtini rezultatyvumą ir konkurencinį pranašumą užtikrinantys verslo valdymo sprendimai.

Mūsų klientai

Šios įmonės ieškojo „Microsoft“ partnerio, turinčio žinių ir praktikos diegiant sprendimus gamybos, prekybos ir paslaugų įmonėse bei pasirinko mus. Norėtume bendradarbiauti ir su jumis.