Dynamics 365
Marketing

Padidinkite paklausą savo produktams ir paslaugoms, sukurkite vientisą klientų patirtį ir pagerinkite rinkodaros rezultatus.

Skaityti daugiau

Marketingo valdymo sistemos galimybės

KLIENTŲ PRITRAUKIMAS

Pritraukite tinkamus klientus vykdydami tikslines daugiakanalės rinkodaros kampanijas su automatizavimo galimybėmis, apimančiomis el. pašto rinkodarą, internetinius puslapius, renginius, tele-marketingą, SMS ar „LinkedIn“ integraciją bei kitus kanalus.

PARUOŠTI RESURSAI

Greitai sukurkite kampanijas naudodami koreguojamus šablonus, daugkartinio naudojimo turinio blokus ir dizaino įrankius.

REITINGAVIMO SISTEMA

Stebėkite ir nustatykite prioritetus visuose sąlyčio taškuose naudodami kelis potencialių klientų reitingavimo modelius ir pasiruošimo pardavimui balus.

Sužinoti kainą
Microsoft dynamics business central mobile | Softera

Turite klausimų? Kiekvienos įmonės procesai ir poreikiai skirtingi, todėl pasikalbėkime apie individualius Jūsų iššūkius.

Rinkitės sprendimus Jūsų verslo sričiai

Globalizacija ir pasikeitusios konkurencinės sąlygos skatina įmones optimizuoti procesus, valdyti informaciją ir ekonomiškai panaudoti turimus išteklius. Šiandien, labiau nei kada nors anksčiau, įmonėms būtini rezultatyvumą ir konkurencinį pranašumą užtikrinantys verslo valdymo sprendimai.

Mūsų klientai

Šios įmonės ieškojo „Microsoft“ partnerio, turinčio žinių ir praktikos diegiant sprendimus gamybos, prekybos ir paslaugų įmonėse bei pasirinko mus. Norėtume bendradarbiauti ir su jumis.