Nekilnojamojo turto valdymas

Mes žinome kaip nekilnojamojo turto valdytojai gali ženkliai sumažinti veiklos kaštus, sąskaitų išrašymo procesą pagreitinti 8, o duomenų analizę net 10 kartų.

Plačiau

Iššūkiai

Nekilnojamojo turto valdytojai, nuomojantys ir administruojantys (nuomininkų paieška, sutarčių pasirašymas, periodinis sąskaitų už nuomą ir paslaugas išrašymas) biurų pastatus, prekybos centrus, sandėlius, žemės sklypus, pramoninius objektus ir kitą komercinį nekilnojamąjį turtą, dirba labai dinamiškame sektoriuje.

 • Sudėtinga matyti laisvų ir užimtų patalpų statusą?
  Negalite efektyviai prognozuoti užimtumo bei sulėtėja reakcijos laikas į klientų užklausas.
 • Tenka vesti tą pačią informaciją į kelias skirtingas sistemas?
  Tai sąlygoja žmogiškąsias klaidas, prarastus ir dubliuotus duomenis bei taip gaištamas laikas.
 • Daug laiko trunka sukurti naujas sutartis, nepastebite besibaigiančių?
  Laiku neišsiunčiate sąskaitų, sunku numatyti mažėjantį patalpų užimtumą bei peržiūrėti sutarčių sąlygas ir jų pokyčius, rasti istorinius duomenis.
 • Ilgai trunkate, kol išrašote sąskaitas nuomininkams?
  O jiems paskambinus dėl praeito mėnesio sąskaitos, gerą pusdienį sugaištate ieškodami istorinių duomenų?

Nekilnojamojo turto valdymo sistema

Nekilnojamajam turtui valdyti vis dar naudojate „MS Excel“?
Jaučiate, kad išaugote savo turimas sistemas?
Pasidomėkite pasaulio ir Lietuvos geriausiomis praktikomis grįstu nekilnojamojo turto valdymo sprendimu
„SOFT4RealEstate“, skirtu nekilnojamąjį turtą valdančioms įmonėms.

Peržiūrėti sistemos funkcionalumą

Klientai

 • Thomas Graffman

  „Stay in Sweden“ finansų vadovas

  „Mes esame labai patenkinti Softeros komandos darbu ir niekada neturėjome problemų dirbdami ar aptardami su jais mūsų poreikius. Kadangi mūsų verslas nuolat auga, mums reikės vis daugiau vystymo ir aptarnavimo darbų ateityje. Ir aš įsitikinęs, kad Softeros komanda galės patenkinti visus mūsų keliamus reikalavimus. Stipriosios Softeros komandos pusės yra ne tik technologijų, bet ir nekilnojamojo turto valdymo srityse.“

 • Sirli Söömer

  „E.L.L. Real Estate“ (p/c Panorama, Saulės Miestas, Mandarinas ir kt.) finansininkė.

  „E.L.L. Real Estate įsidiegė Soft4RealEstate sprendimą biurų, pastatų ir prekybos centrų valdymui. Mūsų projektai vykdomi Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Latvijoje projekto įgyvendinimas vis dar vyksta, o kitose šalyse mes jau naudojamės sistema savo kasdieninėje veikloje. Soft4RealEstate sprendimas leidžia susisteminti nuomos sutartis, kainas ir t. t. Kas mėnesį kuriant nuomos sąskaitas, procesai vyksta greičiau, o mes jaučiamės saugūs, kad visi duomenys yra teisingi. Keletas pakeitimų buvo pritaikyta būtent mums, o tai sprendimą daro dar geresnį. Softeros komanda su partneriais atliko puikų darbą, o mes radome tinkamiausią sprendimą savo problemoms spręsti.“

 • Giedrius Zaronskis

  „AKROPOLIS Group“ IT vadovas

  „Prieš pradėdami naudoti Soft4RealEstate visus duomenis laikėme Excel programoje. Tai atimdavo tikrai daug laiko. Dabar, naudojant Soft4RealEstate, tokie darbai kaip turto valdymo mokesčių apskaičiavimas tapo labai paprasti. Aš nebeįsivaizduoju savo patalpų valdymo be šio sprendimo.“

 • Chris Stevens

  ERP project manager, Fleetwood, Australija

  Fleetwood Grupėje jau daugiau nei 15 metų naudojame Microsoft Dynamics NAV ir nesenai apsisprendėme atnaujinti turimą versiją. Ieškojome sprendimo nekilnojamojo turto valdymui ir po ilgų paieškų pasirinkome Soft4RealEstate, nes sistema atitiko mūsų veiklos pobūdį:

  • karavanų ir kilnojamų namų aptarnavimas po pardavimo ir garantinis aptarnavimas;
  • transportuojamų biurų pastatų nuoma.

  Esame patenkinti SOFT4 komandos teikiamu aptarnavimu ir galimybe sistemą pritaikyti pagal mūsų verslo specifiką ir reikalavimus.