Gamybos planavimo programa

„Netronic VAPS“ – verslo valdymo sistemos „Microsoft Dynamics 365 Business Central“ plėtinys, skirtas grafiniam gamybos plano valdymui.

Skaityti daugiau

Gamybos planavimo programos galimybės

Lengvas valdymas

Nesudėtinga planuoti gamybą neatidarius nei vienos darbo, išteklių ar gamybos užsakymo kortelės. Gamybos operacijas tereikia nutempti iš vienos vietos į kitą interaktyvioje Gantt’o diagramoje.

Dalinis automatizavimas

Gamybos planavimo programa padeda suplanuoti gamybos užsakymų įgyvendinimo užduotis, prioritetizuoti tam tikrus gamybos užsakymus ar parinkti tinkamiausius alternatyvius mašinų centrus.

Resursų stebėjimas ir kontrolė

Gamybinių pajėgumų apkrovos matomos realiu laiku. O kiekvienam gamybos užsakymui galima automatiškai apskaičiuoti ir vizualiai parodyti medžiagų pakankamumą.

Terminų laikymasis

Visuomet aiškiai matomas gamybos užsakymo terminas, o suplanavus veiksmus po jo, vizualiai įspėjama apie galimą vėlavimą.

PAMATYTI SISTEMĄSužinoti kainą
Microsoft dynamics business central mobile | Softera

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija? Susisiekite ir mūsų specialistai mielai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.

Mūsų klientai

Šios įmonės ieškojo „Microsoft“ partnerio, turinčio žinių ir praktikos diegiant sprendimus gamybos, prekybos ir paslaugų įmonėse bei pasirinko mus. Norėtume bendradarbiauti ir su jumis.