Gamybos valdymo sistema

Gamybos planavimas, įrenginių valdymas, savikainos skaičiavimas, produktų vystymas, gamybos patalpų planavimas ir valdymas, kokybės valdymas, tiekimo grandinės valdymas, konfigūruojama gamyba, subrangovų valdymas, analizė – visą tai ir dar daugiau rasite „Microsoft Dynamics NAV“ sistemoje, padėsiančioje išspręsti visus gamybos įmonėms kylančius verslo iššūkius.

Plačiau
 • TIEKIMO GRANDINĖS VALDYMAS
  Valdykite visą gamybos procesą vienu įrankiu nuo kliento užsakymo iki gamybos medžiagų tiekimo ir atvirkščiai.
 • GAMYBOS KONTROLĖ
  Kontroliuokite gamybos apimtis ir medžiagų poreikį tik gavę užsakymą.
 • ATSARGŲ PLANAVIMO ĮRANKIS
  Tiksliau planuokite turimus likučius bei būsimus užsakymus.
 • AGILE GAMYBOS VALDYMAS
  Padeda greitai ir dinamiškai prisitaikyti prie kliento poreikių ir rinkos pokyčių išlaikant kaštų ir kokybės kontrolę.
 • AUTOMATINIAI GAMYBOS IR PIRKIMO UŽSAKYMAI
  Padeda optimizuoti darbus ir didinti našumą.
 • GAMYBOS POREIKIO PROGNOZAVIMAS IKI PREKĖS LYGIO
  Galimybė prognozuoti medžiagų ir darbų poreikį norimam laikotarpiui pagal prognozuojamą paklausą, paremtą pirkimo užsakymais bei turimais likučiais.

Gamybos valdymo modulio funkcionalumas

GAMINIO APRAŠYMAS

Gaminiui aprašoma viena arba kelios alternatyvios komplektavimo specifikacijos ir technologinės kortelės. Tą pačią komplektavimo specifikaciją ar technologinę kortelę galima naudoti keliems gaminiams. Planinės savikainos suskaičiavimas pagal gaminio komplektaciją ir technologiją.

GAMYBINIŲ OPERACIJŲ REGISTRAVIMAS

Įvairios gamybinės operacijos žaliavų sunaudojimas, gamybinės operacijos įvykdymas, gaminio pajamavimas gali būti registruojamos skirtingais būdais- rankiniu būdu pagal faktinius duomenis, rankiniu būdu pagal normas, automatiškai pagal normas arba kombinuotai

SUBRANGOVŲ VALDYMAS

Subrangovai aprašomi kaip darbų centrai susieti su išoriniu tiekėju. Valdomi bendrai su įmonės vidiniais pajėgumais. Galimybė pakeisti vieną kitu. Automatinis subrangovų darbų įtraukimas į gaminio savikainą.

GAMYBOS PLANAVIMAS

Gamybos užsakymai gali būti kuriami pagal kliento užsakymus arba pagal pardavimų prognozes Gamybos užsakymai gali būti automatiškai kuriami pagal sandėlio likučius – pagal įvairias papildymo strategijas.

GAMYBOS UŽSAKYMAS

Pagrindinis gamybos apskaitos ir valdymo dokumentas – gamybos užsakymas – gali būti kuriamas rankiniu būdu arba automatiškai. Gamyba pagal kliento užsakymus ir gamyba į sandėlį. Atskiri gaminių ir pusgaminių užsakymai. Gamybos užsakymų planavimas pagal pajėgumų apkrovą ir medžiagų žaliavų pristatymo terminus. Planinės ir faktinės savikainos skaičiavimas kiekvieno gamybos užsakymo lygyje automatiškai.

GAMYBINIŲ PAJĖGUMŲ VALDYMAS

Trijų lygių gamybiniai pajėgumai: darbų centrų grupės, darbų centrai, įrengimų centrai. Individualūs centrų darbo kalendoriai (grafikai), švenčių dienų, stabdymų valdymas, remontų ir priežiūros planavimas. Gamybinių pajėgumų apkrovos valdymas. Galimybė planuoti gamybą pagal labiausiai apkrautus darbų centrus (butelio kakliukus). Galimybė aprašyti alternatyvias technologijas tam pačiam gaminiui. Įvairūs gamybinių operacijų savikainos apskaitos būdai.

 

Kaip įsigyti?

 

NAUDOTIS NUOMOS PASLAUGA

 

Už fiksuota mėnesinį mokestį gaunate galimybę naudotis Dynamics NAV sistema, kuri yra talpinama debesyje ir pasiekiame internetu. Sistema paruošiama naudojimui per keletą dienų, todėl nešvaistote laiko diegimui ir nepatiriate diegimo išlaidų. Nemokate už serverio priežiūra ir elektros sąnaudas.

SUŽINOTI DAUGIAU

 

ĮSIDIEGTI SAVO SERVERIUOSE

 

Pasirinkę šį variantą galėsite adaptuoti Dynamics NAV pagal jūsų įmonės poreikius bei mėgautis neribotomis galimybėmis. Galėsite panaudoti savo turimą IT infrastruktūrą ir nustatyti savo saugumo reikalavimus.

SUŽINOTI DAUGIAU