Dynamics 365 Project Service Automation

Kurkite patikimus ryšius su klientais suteikdami išskirtinę projekto patirtį. Projekto paslaugų automatizavimas suteikia jums galimybę laiku ir neviršijant biudžeto pateikti pelningus projektus, kartu padidinant darbuotojų produktyvumą.

Skaityti daugiau

Projektų valdymo sistemos galimybės

DARBŲ KONTROLĖ

Naudodamiesi interaktyviais grafikais, peržiūrėkite, stebėkite ir patvirtinkite visas projektų išlaidas ir laiką. Įgaukite klientų pasitikėjimą užtikrindami, kad projekto rezultatai atspindi sutarties sąlygas, patvirtintus darbus ir išlaidas.

IŠTEKLIŲ PLANAVIMAS

Patobulinkite planavimą skirstydami užduotis pagal įgūdžius ir matydami resursus realiu laiku. Tiksliai pamatuokite išteklių naudojimą ir priimkite duomenimis pagrįstus sprendimus, kad gautumėte maksimalią naudą.

DIDESNIS PRODUKTYVUMAS

Skatinkite projekto komandų bendradarbiavimą, naudodami garso, vaizdo ir dokumentų valdymą per integraciją su „Office 365“ programomis.

Sužinoti kainą
Microsoft dynamics business central mobile | Softera

Turite klausimų? Kiekvienos įmonės procesai ir poreikiai skirtingi, todėl pasikalbėkime apie individualius Jūsų iššūkius.

Rinkitės sprendimus Jūsų verslo sričiai

Globalizacija ir pasikeitusios konkurencinės sąlygos skatina įmones optimizuoti procesus, valdyti informaciją ir ekonomiškai panaudoti turimus išteklius. Šiandien, labiau nei kada nors anksčiau, įmonėms būtini rezultatyvumą ir konkurencinį pranašumą užtikrinantys verslo valdymo sprendimai.

Mūsų klientai

Šios įmonės ieškojo „Microsoft“ partnerio, turinčio žinių ir praktikos diegiant sprendimus gamybos, prekybos ir paslaugų įmonėse bei pasirinko mus. Norėtume bendradarbiauti ir su jumis.