Hoptrans – Microsoft Dynamics 365/CRM

Hoptrans – Microsoft Dynamics 365/CRM

Įmonės veikla: krovinių gabenimas autotransportu

Įmonės dydis: ~1300 darbuotojų

Įmonės apyvarta: 50 000000 – 1000 000000 €

Hoptrans sėkmės istorija

Hoptrans – lyderiaujanti transporto ir logistikos kompanija. Per daugiau nei 25 veiklos metus kompanija surado savo nišą bei įgijo tarptautinį pripažinimą logistikos sektoriuje. Šiuo metu „Hoptrans“ komandoje dirba daugiau kaip 1300 darbuotojų, o bendrovės autotransporto parką sudaro virš 1000 EURO 6 standartą atitinkančių vilkikų.

Į KLAUSIMUS ATSAKO UGNĖ KATELYNIENĖ, „HOPTRANS“ PARDAVIMŲ VADOVĖ.

  • Kaip atsirado poreikis Microsoft Dynamics 365 sprendimui?

Poreikis atsirado tuomet, kai nebesusitvarkėme su užklausomis – jų gaudavome tiek daug, jog apdoroti spėdavome vos trečdalį. Bėgant laikui pastebėjome, kad atsakydami į mažą dalį užklausų prarandame daugybę potencialių klientų, kas yra itin nuostolinga dirbant konkurencingoje logistikos bei transporto srityje, todėl ėmėme ieškoti sprendimo, kuris užtikrintų efektyvesnį pardavimų proceso valdymą.

  • Ką pardavimų valdymui naudojote prieš pasirinkdami Microsoft Dynamics 365?

Prieš pasirinkdami Microsoft Dynamics 365 naudojome Excel failus – juose talpinome duomenis apie kiekvieną iš klientų – kainodara, komunikacija, derybų klausimai, sutartys, ir pan. Galite įsivaizduoti kokie tai informacijos kiekiai, todėl pardavimų procesams valdyti nepritaikytuose Excel failuose duomenys buvo sunkiai valdomi.

Prioritetas buvo surasti platformą, kur visa informacija apie klientą būtų vienoje vietoje. Microsoft Dynamics 365 pardavimų valdymui pasirinkome dėl sistemos universalumo, greito aptarnavimo, nuolatinių atnaujinimų, lengvos integracijos su kitomis programomis.

  • Kas pasikeitė pradėjus dirbti su Microsoft Dynamics 365 sprendimu?

Microsoft Dynamics 365 padeda lengviau valdyti, stebėti ir analizuoti procesus, įžvelgti gerąsias ir blogąsias praktikas. Šiuo metu apdorojame visas gaunamas užklausas, o savo pardavimų strategiją kuriame ir vystome atsižvelgdami į duomenis iš CRM analitikos. Kasdienis darbas tapo daug lengvesnis, plačiau matome rinkos tendencijas.

  • Kaip vertinate „Softerą“?

Svarbiausia diegėjo savybė yra greitis – kaip operatyviai jis supranta kliento poreikius bei kaip greitai padeda klientui tuos poreikius patenkinti. Galiu drąsiai sakyti, jog su Softera dirbti paprasta ir šios įmonės komandą sudaro profesionalūs bei patyrę specialistai. Esame patenkinti savo sprendimu bendradarbiauti su „Softera“, todėl kaip patikimą partnerį šią įmonę rekomenduočiau ir kitiems.

KLIENTO ATSILIEPIMAS

Poreikis pardavimų valdymo sistemai atsirado tuomet, kai nebesusitvarkėme su užklausomis – jų gaudavome tiek daug, jog apdoroti spėdavome vos trečdalį. Dabar apdorojame visas gaunamas užklausas, kadangi naudojant Microsoft Dynamics 365 neįmanoma jų pamesti. Galiu drąsiai sakyti, jog su Softera dirbti paprasta ir šios įmonės komandą sudaro profesionalūs bei patyrę specialistai. Esame patenkinti savo sprendimu bendradarbiauti su „Softera“, todėl kaip patikimą partnerį šią įmonę rekomenduočiau ir kitiems.

– Ugnė Katelynienė, „Hoptransa, UAB“ pardavimų vadovė.


Microsoft Dynamics 365 pardavimų valdymui – kompleksinis sprendimas efektyviam pardavimų proceso valdymui, skirtas kaupti, analizuoti su klientais susijusius duomenis, planuoti ir kontroliuoti pardavimo veiksmus.

Galvojate apie CRM, bet nežinote nuo ko pradėti? Svarstote ar Microsoft Dynamics 365 tiktų Jūsų verslui?

Susisiekite, išsiaiškinsime Jūsų poreikį ir suteiksime nemokamą konsultaciją: klausk@softera.lt | +370 620 93555

Turite klausimų? Kiekvienos įmonės procesai ir poreikiai skirtingi, todėl pasikalbėkime, apie individualius Jūsų iššūkius.

Visos sėkmės istorijos

FAKTORO (Taurus fondas) – faktoringo veiklos valdymo sistema20210127133510

FAKTORO (Taurus fondas) – faktoringo veiklos valdymo sistema

„FAKTORO“ pasirinko SOFT4Factoring sistemą, kuri stipriai pagreitino sutarčių rengimo, finansavimo, mokesčių apskaičiavimo procesus, ypač – sudėtingesnėms sutartims su pradels...
Littelfuse – Softera.PAYROLL20201118140046

Littelfuse – Softera.PAYROLL

Softera.PAYROLL sistema padėjo sumažinti rankinio darbo kiekį - tiek darbo užmokesčio skaičiavimas, tiek analitika tapo labiau automatizuoti ir tikslesni. Softeros specialistai užtikr...
NUMAI – nekilnojamojo turto valdymo sistema20200804125717

NUMAI – nekilnojamojo turto valdymo sistema

„NUMAI“ nekilnojamojo turto valdymui pasirinko SOFT4RealEstate sistemą....
„Rekuperatorių centras“ – BC (NAV) nuoma + verslo analitika20200219082606

„Rekuperatorių centras“ – BC (NAV) nuoma + verslo analitika

Microsoft Dynamics 365 Business Central sistema apskaitai ir analitinis įrankis Power BI atvėrė galimybes matyti visą reikiamą verslo informaciją vienoje sistemoje ir sekti svarbius ro...
Peržiūrėti daugiau