Hoptrans – Microsoft Dynamics 365/CRM

Hoptrans – Microsoft Dynamics 365/CRM

Įmonės veikla: krovinių gabenimas autotransportu

Įmonės dydis: ~1300 darbuotojų

Įmonės apyvarta: 50 000000 – 1000 000000 €

Hoptrans sėkmės istorija

Hoptrans – lyderiaujanti transporto ir logistikos kompanija. Per daugiau nei 25 veiklos metus kompanija surado savo nišą bei įgijo tarptautinį pripažinimą logistikos sektoriuje. Šiuo metu „Hoptrans“ komandoje dirba daugiau kaip 1300 darbuotojų, o bendrovės autotransporto parką sudaro virš 1000 EURO 6 standartą atitinkančių vilkikų.

Į KLAUSIMUS ATSAKO UGNĖ KATELYNIENĖ, „HOPTRANS“ PARDAVIMŲ VADOVĖ.

  • Kaip atsirado poreikis Microsoft Dynamics 365 sprendimui?

Poreikis atsirado tuomet, kai nebesusitvarkėme su užklausomis – jų gaudavome tiek daug, jog apdoroti spėdavome vos trečdalį. Bėgant laikui pastebėjome, kad atsakydami į mažą dalį užklausų prarandame daugybę potencialių klientų, kas yra itin nuostolinga dirbant konkurencingoje logistikos bei transporto srityje, todėl ėmėme ieškoti sprendimo, kuris užtikrintų efektyvesnį pardavimų proceso valdymą.

  • Ką pardavimų valdymui naudojote prieš pasirinkdami Microsoft Dynamics 365?

Prieš pasirinkdami Microsoft Dynamics 365 naudojome Excel failus – juose talpinome duomenis apie kiekvieną iš klientų – kainodara, komunikacija, derybų klausimai, sutartys, ir pan. Galite įsivaizduoti kokie tai informacijos kiekiai, todėl pardavimų procesams valdyti nepritaikytuose Excel failuose duomenys buvo sunkiai valdomi.

Prioritetas buvo surasti platformą, kur visa informacija apie klientą būtų vienoje vietoje. Microsoft Dynamics 365 pardavimų valdymui pasirinkome dėl sistemos universalumo, greito aptarnavimo, nuolatinių atnaujinimų, lengvos integracijos su kitomis programomis.

  • Kas pasikeitė pradėjus dirbti su Microsoft Dynamics 365 sprendimu?

Microsoft Dynamics 365 padeda lengviau valdyti, stebėti ir analizuoti procesus, įžvelgti gerąsias ir blogąsias praktikas. Šiuo metu apdorojame visas gaunamas užklausas, o savo pardavimų strategiją kuriame ir vystome atsižvelgdami į duomenis iš CRM analitikos. Kasdienis darbas tapo daug lengvesnis, plačiau matome rinkos tendencijas.

  • Kaip vertinate „Softerą“?

Svarbiausia diegėjo savybė yra greitis – kaip operatyviai jis supranta kliento poreikius bei kaip greitai padeda klientui tuos poreikius patenkinti. Galiu drąsiai sakyti, jog su Softera dirbti paprasta ir šios įmonės komandą sudaro profesionalūs bei patyrę specialistai. Esame patenkinti savo sprendimu bendradarbiauti su „Softera“, todėl kaip patikimą partnerį šią įmonę rekomenduočiau ir kitiems.

KLIENTO ATSILIEPIMAS

Poreikis pardavimų valdymo sistemai atsirado tuomet, kai nebesusitvarkėme su užklausomis – jų gaudavome tiek daug, jog apdoroti spėdavome vos trečdalį. Dabar apdorojame visas gaunamas užklausas, kadangi naudojant Microsoft Dynamics 365 neįmanoma jų pamesti. Galiu drąsiai sakyti, jog su Softera dirbti paprasta ir šios įmonės komandą sudaro profesionalūs bei patyrę specialistai. Esame patenkinti savo sprendimu bendradarbiauti su „Softera“, todėl kaip patikimą partnerį šią įmonę rekomenduočiau ir kitiems.

– Ugnė Katelynienė, „Hoptransa, UAB“ pardavimų vadovė.


Microsoft Dynamics 365 pardavimų valdymui – kompleksinis sprendimas efektyviam pardavimų proceso valdymui, skirtas kaupti, analizuoti su klientais susijusius duomenis, planuoti ir kontroliuoti pardavimo veiksmus.

Galvojate apie CRM, bet nežinote nuo ko pradėti? Svarstote ar Microsoft Dynamics 365 tiktų Jūsų verslui?

Susisiekite, išsiaiškinsime Jūsų poreikį ir suteiksime nemokamą konsultaciją: klausk@softera.lt | +370 620 93555

Turite klausimų? Kiekvienos įmonės procesai ir poreikiai skirtingi, todėl pasikalbėkime, apie individualius Jūsų iššūkius.

Visos sėkmės istorijos

„Autolux“ – Microsoft Dynamics 365 Business Central20210429132148

„Autolux“ – Microsoft Dynamics 365 Business Central

UAB „Autolux“ generalinis direktorius Mantas Narkevičius dalinasi atsiliepimais pakeitus seniau naudotą verslo valdymo sistemą į Microsoft Dynamics 365 Business Central. Nuo šiol į...
„Magijos kvapas“ – Microsoft Dynamics 365 Business Central20210323141646

„Magijos kvapas“ – Microsoft Dynamics 365 Business Central

UAB „Magijos kvapas“ pakeitė seniau naudotą verslo valdymo sistemą į Microsoft Dynamics 365 Business Central. Sistema užtikrina prieigą prie informacijos realiu laiku, operatyvumą...
„Vakarų laivų gamykla“ – Microsoft Dynamics 365 Sales20210322194740

„Vakarų laivų gamykla“ – Microsoft Dynamics 365 Sales

AB „Vakarų laivų gamykla“ Microsoft Dynamics 365 Sales ryšių su klientais valdymo sistemą naudoja jau penkis metus. Įmonė pastebi išaugusį darbuotojų efektyvumą, pagerėjusią...
„ICECO Holding“ – Microsoft Dynamics 365 Business Central20210322191538

„ICECO Holding“ – Microsoft Dynamics 365 Business Central

UAB „ICECO Holding“ įvertinę alternatyvas, nusprendė ir toliau dirbti su „Microsoft Dynamics NAV“ verslo valdymo sistema, įsidiegdami naujausią jos versiją „Dynamics 365 Busi...
Peržiūrėti daugiau