Littelfuse – Softera.PAYROLL

Littelfuse – Softera.PAYROLL

Įmonės veikla: Komponentų projektavimas ir gamyba

Įmonės dydis: ~700 darbuotojų

Įmonės apyvarta: 50 000 000 – 100 000 000 €

„Littelfuse“ yra JAV kapitalo įmonė, kurianti, projektuojanti ir gaminanti komponentus, naudojamus itin plataus spektro produktų gamyboje. Kaune įsikūrusiame „Littelfuse“ padalinyje kuriami bei gaminami įvairūs jutikliai ir jų komponentai didžiausiems automobilių gamintojams visame pasaulyje.

Lietuvoje veikiančioje „Littelfuse“ įmonėje šiuo metu dirba apie 700 darbuotojų. Siekdami optimizuoti personalo valdymo ir darbo užmokesčio procesus bei mažinti administravimą ir sąnaudas, „Littelfuse“ pasirinko Softera.PAYROLL sistemą, kuri šiuo metu įmonėje naudojama jau 10 metų.


Kuo pasirinktas darbo užmokesčio ir personalo valdymo sprendimas naudingas Jums?

Softera.PAYROLL funkcionalumas buvo pritaikytas pagal mūsų įmonės poreikius, mums buvo pasiūlyti geriausi problemų sprendimo būdai. Be to, sistema padėjo sumažinti rankinio darbo kiekį. Tiek darbo užmokesčio skaičiavimas, tiek analitika tapo labiau automatizuoti ir tikslesni.
Žinoma, augant darbuotojų skaičiui, nuolat didėja ir susijusių duomenų kiekis, o šiais duomenimis reikia saugiai bei greitai pasidalinti su kolegomis. Softera.PAYROLL padeda tai padaryti. Galime itin sparčiai apdoroti net labai didelės apimties duomenis ir lengvai bei saugiai perduoti informaciją iš vienos sistemos į kitą.

Kaip Jums sekasi dirbti su mumis?

Esame patenkinti turėdami tokius partnerius, nes Softeroje dirba kompetentingi žmonės, išmanantys DU apskaitos specifiką ir užtikrinantys laiku atnaujinamus įstatyminės bazės pasikeitimus sistemoje. Mums svarbu ir tai, kad yra nuolat tobulinamas sistemos funkcionalumas, o tai daroma atsižvelgiant į klientų poreikius. Taip gerinama kasdienio mūsų darbo kokybė. Džiaugiamės Softeros aptarnavimo konsultantų lankstumu, greita reakcija ir įsiklausymu į mūsų poreikius. Mums visuomet pasiūlomi patogiausi sprendimai, kurie netrukus būna sklandžiai įgyvendinti.


Softera.PAYROLL – patogi darbo užmokesčio ir personalo valdymo sistema, kuria naudotis pradėsite jau po 1 darbo dienos.
Jokių investicijų į licencijas – nuomokitės už nedidelį fiksuotą mėnesinį mokestį.

Littelfuse atsiliepimas
Kristina Virbašienė
UAB „Littelfuse LT“ DU grupės vadovė
Softera.PAYROLL sistema padėjo sumažinti rankinio darbo kiekį - tiek darbo užmokesčio skaičiavimas, tiek analitika tapo labiau automatizuoti ir tikslesni. Softeros specialistai užtikrina laiku atnaujinamus įstatyminės bazės pasikeitimus sistemoje ir, atsižvelgdami į klientų poreikius, nuolat tobulina sistemos funkcionalumą. Taip gerinama kasdienio mūsų darbo kokybė. Esame patenkinti turėdami tokius partnerius.

Turite klausimų? Kiekvienos įmonės procesai ir poreikiai skirtingi, todėl pasikalbėkime, apie individualius Jūsų iššūkius.

Visos sėkmės istorijos

„Autolux“ – Microsoft Dynamics 365 Business Central20210429132148

„Autolux“ – Microsoft Dynamics 365 Business Central

UAB „Autolux“ generalinis direktorius Mantas Narkevičius dalinasi atsiliepimais pakeitus seniau naudotą verslo valdymo sistemą į Microsoft Dynamics 365 Business Central. Nuo šiol į...
„Magijos kvapas“ – Microsoft Dynamics 365 Business Central20210323141646

„Magijos kvapas“ – Microsoft Dynamics 365 Business Central

UAB „Magijos kvapas“ pakeitė seniau naudotą verslo valdymo sistemą į Microsoft Dynamics 365 Business Central. Sistema užtikrina prieigą prie informacijos realiu laiku, operatyvumą...
„Vakarų laivų gamykla“ – Microsoft Dynamics 365 Sales20210322194740

„Vakarų laivų gamykla“ – Microsoft Dynamics 365 Sales

AB „Vakarų laivų gamykla“ Microsoft Dynamics 365 Sales ryšių su klientais valdymo sistemą naudoja jau penkis metus. Įmonė pastebi išaugusį darbuotojų efektyvumą, pagerėjusią...
„ICECO Holding“ – Microsoft Dynamics 365 Business Central20210322191538

„ICECO Holding“ – Microsoft Dynamics 365 Business Central

UAB „ICECO Holding“ įvertinę alternatyvas, nusprendė ir toliau dirbti su „Microsoft Dynamics NAV“ verslo valdymo sistema, įsidiegdami naujausią jos versiją „Dynamics 365 Busi...
Peržiūrėti daugiau