Littelfuse – Softera.DU

Littelfuse – Softera.DU

Įmonės veikla: Komponentų projektavimas ir gamyba

Įmonės dydis: ~700 darbuotojų

Įmonės apyvarta: 50 000 000 – 100 000 000 €

„Littelfuse“ yra JAV kapitalo įmonė, kurianti, projektuojanti ir gaminanti komponentus, naudojamus itin plataus spektro produktų gamyboje. Kaune įsikūrusiame „Littelfuse“ padalinyje kuriami bei gaminami įvairūs jutikliai ir jų komponentai didžiausiems automobilių gamintojams visame pasaulyje.

Lietuvoje veikiančioje „Littelfuse“ įmonėje šiuo metu dirba apie 700 darbuotojų. Siekdami optimizuoti personalo valdymo ir darbo užmokesčio procesus bei mažinti administravimą ir sąnaudas, „Littelfuse“ pasirinko Softera.DU sistemą, kuri šiuo metu įmonėje naudojama jau 10 metų.


Kuo pasirinktas darbo užmokesčio ir personalo valdymo sprendimas naudingas Jums?

Softera.DU funkcionalumas buvo pritaikytas pagal mūsų įmonės poreikius, mums buvo pasiūlyti geriausi problemų sprendimo būdai. Be to, sistema padėjo sumažinti rankinio darbo kiekį. Tiek darbo užmokesčio skaičiavimas, tiek analitika tapo labiau automatizuoti ir tikslesni.
Žinoma, augant darbuotojų skaičiui, nuolat didėja ir susijusių duomenų kiekis, o šiais duomenimis reikia saugiai bei greitai pasidalinti su kolegomis. Softera.DU padeda tai padaryti. Galime itin sparčiai apdoroti net labai didelės apimties duomenis ir lengvai bei saugiai perduoti informaciją iš vienos sistemos į kitą.

Kaip Jums sekasi dirbti su mumis?

Esame patenkinti turėdami tokius partnerius, nes Softeroje dirba kompetentingi žmonės, išmanantys DU apskaitos specifiką ir užtikrinantys laiku atnaujinamus įstatyminės bazės pasikeitimus sistemoje. Mums svarbu ir tai, kad yra nuolat tobulinamas sistemos funkcionalumas, o tai daroma atsižvelgiant į klientų poreikius. Taip gerinama kasdienio mūsų darbo kokybė. Džiaugiamės Softeros aptarnavimo konsultantų lankstumu, greita reakcija ir įsiklausymu į mūsų poreikius. Mums visuomet pasiūlomi patogiausi sprendimai, kurie netrukus būna sklandžiai įgyvendinti.


KLIENTO ATSILIEPIMAS

„Softera.DU sistema padėjo sumažinti rankinio darbo kiekį – tiek darbo užmokesčio skaičiavimas, tiek analitika tapo labiau automatizuoti ir tikslesni. Softeros specialistai užtikrina laiku atnaujinamus įstatyminės bazės pasikeitimus sistemoje ir, atsižvelgdami į klientų poreikius, nuolat tobulina sistemos funkcionalumą. Taip gerinama kasdienio mūsų darbo kokybė. Esame patenkinti turėdami tokius partnerius.“

– Kristina Virbašienė, UAB „Littelfuse LT“ DU grupės vadovė


Softera.DU – patogi darbo užmokesčio ir personalo valdymo sistema, kuria naudotis pradėsite jau po 1 darbo dienos.
Jokių investicijų į licencijas – nuomokitės už nedidelį fiksuotą mėnesinį mokestį.

Turite klausimų? Kiekvienos įmonės procesai ir poreikiai skirtingi, todėl pasikalbėkime, apie individualius Jūsų iššūkius.

Visos sėkmės istorijos

NUMAI – nekilnojamojo turto valdymo sistema20200804125717

NUMAI – nekilnojamojo turto valdymo sistema

„NUMAI“ nekilnojamojo turto valdymui pasirinko SOFT4RealEstate sistemą....
„Rekuperatorių centras“ – BC (NAV) nuoma + verslo analitika20200219082606

„Rekuperatorių centras“ – BC (NAV) nuoma + verslo analitika

Microsoft Dynamics 365 Business Central sistema apskaitai ir analitinis įrankis Power BI atvėrė galimybes matyti visą reikiamą verslo informaciją vienoje sistemoje ir sekti svarbius ro...
„Trukmė“ – sandėlio sprendimas20200219075213

„Trukmė“ – sandėlio sprendimas

Įmonėje įdiegta sandėlio valdymo sistema, padėjo išspręsti kliento iššūkius ir leido skaitmenizuoti sandėlio operacijas bei turėti taip reikalingus tikslius duomenis. Sistema k...
„Vilandra“ – Softera.E-Sąskaita20200219074131

„Vilandra“ – Softera.E-Sąskaita

„Vilandra“ pirkimo ir pardavimo sąskaitų gavimo, siuntimo, tvirtinimo ir archyvavimo procesų automatizavimui naudoja Softera.E-sąskaita sprendimą – Microsoft Dynamics Business C...
Peržiūrėti daugiau