FAKTORO (Taurus fondas) – faktoringo veiklos valdymo sistema

FAKTORO (Taurus fondas) – faktoringo veiklos valdymo sistema

Įmonės veikla: Faktoringas, verslo finansavimas

Įmonės dydis: ~10 darbuotojų

Įmonės apyvarta: 500 000 – 1000 000 €

Daugiau nei 20 metų patirties finansų sektoriuje turintys „FAKTORO“ šimtams Lietuvos įmonių užtikrino finansinę pagalbą, padėjo nesustoti ir augti toliau. „FAKTORO“ teikia finansavimo paslaugas, kurios itin reikalingos pasiekti verslo tikslus ir suteikia patarimų, kaip efektyviai valdyti verslą ir planuoti finansinius srautus.

„FAKTORO“ verslo valdymui pasirinko SOFT4Factoring sprendimą. Į klausimus apie pasirinkimą ir jo priežastis atsako Algirdas Gutauskas, „FAKTORO“ direktorius.


Kokie buvo jūsų pagrindiniai kriterijai renkantis faktoringo sistemą ir kodėl pasirinkote būtent SOFT4Factoring?

Ankstesnėje darbovietėje teko dirbti su Softeros komanda – Egidijumi, Kęstučiu. Renkantis, teigiama patirtis padarė įtaką sprendimui.

Kokius verslo veiklos rodiklius pavyko pagerinti SOFT4Factoring sistemos pagalba?

Stipriai pagreitėjo sutarčių rengimo, finansavimo mokesčių apskaičiavimo procesas, ypač – sudėtingesnėms sutartims su pradelsimais. Taip pat Microsoft Dynamics (platforma, ant kurios sukurtas SOFT4Factoring sprendimas) dėka užtikriname skaičiavimų tikslumą. Išvengiame anksčiau pasitaikydavusių klaidų apskaičiuojant palūkanas dėl pvz.: netinkamai nustatytos avanso išmokėjimo datos, PVM tarifo, pasenusių duomenų palūkanoms ar techninių kopijavimo klaidų.

Kaip vertinate darbą su Softeros komanda?

Darbą su Softera vertiname puikiai. Labai džiaugiamės išliekamąja SOFT4Factoring produkto verte. Prireikus konsultacijos, ji įrašoma, o tai leidžia nekartoti klausimų ir lengvai apmokyti visus mūsų komandos narius, ypač – jei problema pasikartojanti. Papildomai gavome asmeniškai paruoštą gidą, pritaikytą mūsų sistemai.


SOFT4Factoringfaktoringo veiklos valdymo sprendimas, padedantis finansavimą verslui teikiančioms kompanijoms automatizuoti ir sistemizuoti sąskaitų finansavimo procesą, klientų skolų apskaitą ir įsipareigojimų priežiūrą.

Algirdas Gutauskas | faktoringo valdymas | Softera
Algirdas Gutauskas
„FAKTORO“ direktorius
Darbą su Softera vertiname puikiai. Labai džiaugiamės išliekamąja SOFT4Factoring produkto verte. Stipriai pagreitėjo sutarčių rengimo, finansavimo mokesčių apskaičiavimo procesas, ypač – sudėtingesnėms sutartims su pradelsimais. Taip pat sistemos dėka užtikriname skaičiavimų tikslumą, išvengiame anksčiau pasitaikydavusių klaidų.

Turite klausimų? Kiekvienos įmonės procesai ir poreikiai skirtingi, todėl pasikalbėkime, apie individualius Jūsų iššūkius.

Visos sėkmės istorijos

„Autolux“ – Microsoft Dynamics 365 Business Central20210429132148

„Autolux“ – Microsoft Dynamics 365 Business Central

UAB „Autolux“ generalinis direktorius Mantas Narkevičius dalinasi atsiliepimais pakeitus seniau naudotą verslo valdymo sistemą į Microsoft Dynamics 365 Business Central. Nuo šiol į...
„Magijos kvapas“ – Microsoft Dynamics 365 Business Central20210323141646

„Magijos kvapas“ – Microsoft Dynamics 365 Business Central

UAB „Magijos kvapas“ pakeitė seniau naudotą verslo valdymo sistemą į Microsoft Dynamics 365 Business Central. Sistema užtikrina prieigą prie informacijos realiu laiku, operatyvumą...
„Vakarų laivų gamykla“ – Microsoft Dynamics 365 Sales20210322194740

„Vakarų laivų gamykla“ – Microsoft Dynamics 365 Sales

AB „Vakarų laivų gamykla“ Microsoft Dynamics 365 Sales ryšių su klientais valdymo sistemą naudoja jau penkis metus. Įmonė pastebi išaugusį darbuotojų efektyvumą, pagerėjusią...
„ICECO Holding“ – Microsoft Dynamics 365 Business Central20210322191538

„ICECO Holding“ – Microsoft Dynamics 365 Business Central

UAB „ICECO Holding“ įvertinę alternatyvas, nusprendė ir toliau dirbti su „Microsoft Dynamics NAV“ verslo valdymo sistema, įsidiegdami naujausią jos versiją „Dynamics 365 Busi...
Peržiūrėti daugiau