Apskaitos procesai, kuriuos galite automatizuoti

Apskaitos procesai, kuriuos galite automatizuoti

Šiame internetiniame seminare parodysime pilnai paruoštus apskaitos procesų automatizavimo sprendimus, kurie padės išplėsti standartinę Microsoft Dynamics 365 Business Central sistemą.

Softera.E-sąskaita užtikrina, kad nereikės sąskaitų pajamuoti rankiniu būdu, o sąnaudos bus automatiškai paskirstytos pagal dimensijas.
Softera.EDI leidžia automatiškai apsikeisti pirkimų ir pardavimų duomenimis su partneriais ir pamiršti apie prekių pajamavimą rankiniu būdu.
Softera.eCom sprendimas gali lengvai integruotis su neribojamu kiekiu elektroninių parduotuvių bei užtikrina sklandžius automatinius duomenų mainus tarp verslo valdymos sistemos bei elektroninės parduotuvės. Tiksli ir vienoda informacija apie prekes, jų kainas, likučius, prekių užsakymus bei mokėjimus tiek verslo valdymo sistemoje tiek elektroninėje parduotuvėje užtikrina operatyvų klientų užsakymų vykdymą.
Softera.DU sprendimas padeda automatizuoti darbo užmokesčio skaičiavimo procesą bei paprastai generuoti pagrindinius personalo dokumentus. Integracija su SODRA bei automatiškai generuojamos ataskaitos pagreitina buhalterių darbo procesą.
Softera.GPAIS vieno mygtuko paspaudimu sugeneruosite GPAIS duomenis ir atiduosite juos į vieningą gaminių, pakuočių ir atliekų informacinę sistemą (GPAIS).
Softera.SAF-TSoftera.iVAZSoftera.iSAF padės išvengti žmogiškųjų klaidų ir lengvai išsiųsti i.SAF, i.VAZ bei SAF-T duomenis Valstybinei mokesčių inspekcijai.


>>Reikalinga moderni verslo valdymo sistema?<<

Susisiekite – suteiksime nemokamą konsultaciją bei paruošime Jūsų įmonės poreikius atitinkantį pasiūlymą.

klausk@softera.lt | +370 620 93555