Dažniausiai užduodami klausimai apie NAV NUOMĄ

Dažniausiai užduodami klausimai apie NAV NUOMĄ

Augant klientų skaičiui, sulaukiame vis daugiau klausimų apie Microsoft Dynamics NAV nuoma sprendimą. Išskyrėme 6 kategorijas dažniausiai užduodamų klausimų ir dalinamės atsakymais į juos.


KAM SKIRTA NAV NUOMA?

 • Kokiai įmonei tinka NAV nuoma?

NAV nuoma puikai tinka paslaugų, finansų, gamybos, prekybos veikla užsiimančių įmonių verslo procesams valdyti.

 • Ar NAV nuoma sprendimas pritaikytas Lietuvai?

Taip, NAV nuoma sprendimas paruoštas vadovaujantis Lietuvos įstatymais ir norminiais aktais, reglamentuojančiais buhalterinės bei finansinės apskaitos sudarymą. Funkcionalumas papildytas gerosiomis verslo procesų optimizavimo praktikomis.

 • Ar NAV nuomos sprendimas atitinka Valstybinės mokesčių inspekcijos išmaniosios mokesčių administravimo sistemos (i.MAS) reikalavimus, pagal kuriuos sąskaitų faktūrų (i.SAF), važtaraščių (i.VAZ), rinkmenos (SAF-T) ir gaminių bei pakuočių apskaitos (GPAIS) pateikimas VMI turi vykti e. formatu?

Tikrai taip. NAV nuoma sprendime visa tai įskaičiuota į mėnesinį sistemos mokestį.


IŠBANDYMAS IR STARTAS

 • Ar galiu nemokamai išbandyti sistemą?

Žinoma, kad TAIP. Jums tereikia užsisakyti demonstracinę sistemos versiją (DEMO) ir 30 dienų galėsite išbandyti sistemą nemokamai. Susisiekite su mumis, norėdami išbandyti sistemą nemokamai.

 • Per kiek laiko sistema bus paruošta darbui?

Nuo sutarties pasirašymo momento sistema bus visiškai paruošta darbui per 1 darbo dieną.


KAINA

 • Kas įeina į NAV nuomos kainą? Ar tai tik licencija mokama Microsoft, o Jums reikia mokėti atskirai?

Į mėnesinį mokestį vartotojui yra įtraukta viskas ko reikia darbui: Microsoft NAV licencija, mūsų produktų (i.MAS, GPAIS, Lokalizacijos) licencijos, atnaujinimo bei palaikymo kaštai bei serverio nuoma (Microsoft Azure).

 • Ar diegimo kaštai įeina į sistemos nuomos kainą?

Diegimo nėra, sistemą paleidžiame „Azure“ debesyje per 1 darbo dieną. Sistemą paleidžiame nemokamai. Starto metu galimi kaštai: istorinių duomenų ir likučių įkėlimas; mokymai.

 • Ar yra koks nors vienkartinis mokestis, ar viskas apsiriboja ties mokesčiu už vartotoją per mėnesį?

Vienkartinis mokestis gali būti duomenų importas ir mokymai. Kitų vienkartinių mokesčių nėra. Taip pat, teikiame konsultacijas sistemos naudojimo laikotarpiu (pagal poreikį). Konsultacijos apmokestinamos valandiniu įkainiu.

 • Ar galima nuomojamoje sistemoje daryti programinius pakeitimus? Ar į NAV nuomos kainą įeina ir sistemos pakeitimai pagal specifines verslo struktūras/kliento reikalavimus?

NAV nuoma sprendime naudojama Microsoft Dynamics NAV standartinė versija. Nuomojamoje sistemoje negalima daryti programinių pakeitimų.


VARTOTOJAI

 • Kiek sistemos naudotojų/darbo vietų gali turėti viena įmonė?

Viena įmonė gali turėti neribotą skaičių sistemos vartotojų. Jūs mokate mėnesinį mokestį už darbo vietą ir kiekvienas vartotojas turi savo individualų prisijungimą prie sistemos.


KO REIKIA?

 • Ko reikia norint naudotis NAV nuoma sistema?

Sistema veikia per interneto naršyklę, taigi, Jums tereikės kompiuterio arba planšetės ir interneto ryšio.

 • Su kokiomis naršyklėmis yra suderinama NAV nuoma?

NAV nuoma veikia su visomis moderniosiomis interneto naršyklėmis – Google Chrome, Firefox, Opera, Safari bei Internet Explorer.

 • Ar aš turiu įsigyti licenciją, kad galėčiau naudotis NAV nuoma sistema?

Ne, su NAV nuomos sistema viskas paprasta. Jums nereikia nieko papildomai pirkti ar rūpintis licencijomis – pakanka kiekvieną mėnesį susimokėti fiksuotą mokestį.

 • Ar yra sudaromas minimalios trukmės kontraktas?

Taip. Minimalus sutarties laikotarpis yra 3 mėnesiai. Be priežasties sutartį galima nutraukti įspėjus prieš 3 mėnesius.


BUSINESS CENTRAL

 • Microsoft Dynamics NAV yra keičiamas į Microsoft Dynamics 365 Business Central. Jūs diegiate Dynamics NAV (senesnę versiją) ar Business Central (dabartinę)?

Šiai dienai Dynamics Business Central Lietuvoje nepasiekiamas, nes nėra sukurta Lietuvos lokalizacija. Business Central lokalizacija pasirodys 2019 04 01. Iki tol diegiame paskutinę Dynamics NAV versiją.

 • Kodėl Microsoft interneto svetainėje Business Central kaina yra vienokia už vartotoją per mėn., o pas Jus kaina kitokia? Norime suprasti iš kur šie skirtumai.

Į Microsoft Dynamics Business Central internetinėje svetainėje esančią kainą nėra įtraukti produktai, reikalingi darbui Lietuvoje (Lokalizacija, i.MAS, GPAIS).


Neradote atsakymo į savo klausimą? Parašykite: pardavimai@softera.lt arba paskambinkite +370 620 93 555.

Rasime visus atsakymus į kylančius klausimus ir mielai papasakosime Jums viską detaliau.