DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE SISTEMOS DIEGIMĄ DEBESYJE

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE SISTEMOS DIEGIMĄ DEBESYJE

Ar pasirinkus diegimą debesyje galima pritaikyti „Dynamics 365“ savo poreikiams?

Debesyje įdiegtą „Dynamics 365“ galite pritaikyti prie konkrečių naudotojų poreikių, įskaitant dokumentų šablonus, laukus, peržiūros būdus, taip pat spalvas ir įmonės atributus.

Naudotojai gali ne tik išplėsti ir keisti funkcionalumą su plėtiniais, bet ir patys kurti savo programas bei darbo eigą naudodami „PowerApps“ ir „Microsoft Power Automate“.

Kaip saugojami duomenys diegiant debesyje?

Naudojantis debesyje įdiegtu sprendimu visa Jūsų verslo informacija yra talpinama nuotoliniuose serveriuose. Jeigu informaciją kaupiate vien tik debesyje, tuomet Jūsų duomenys bus saugomi arba viename iš „Microsoft“ duomenų centrų, arba, jeigu pasirinksite naudoti privačią debesiją, pasirinkto „Microsoft“ partnerio serveriuose.

Ar debesyje mano duomenys bus saugūs?

Vis dar yra daug neteisingų įsitikinimų apie debesijos saugumą, tačiau realybėje jūsų duomenys beveik neabejotinai yra saugesni pirmaujančių technologijų kompanijų, kasmet investuojančių daugiau kaip 12 milijardų eur į saugumo ir privatumo priemones, rankose, nei jūsų nuosavuose serveriuose. „Dynamics 365“ naudoja daugybę saugumo funkcijų, užtikrinančių jūsų verslo duomenų saugumą: visi ryšiai tarp naudotojų ir duomenų centrų yra užšifruoti, o viešieji galiniai taškai yra apsaugoti „Transport Layer Security“ protokolu.

Ar debesyje vis dar galėsiu kontroliuoti savo „Dynamics 365“ duomenis?

Nesvarbu, kur saugomi jūsų duomenys, Jūs išliekate vieninteliu duomenų savininku. Jei pasirinksite diegimą debesyje, „Microsoft“ bus duomenų patikėtinis, kuriam pavesta apsaugoti jūsų informaciją, tačiau duomenys vis tiek išlieka Jūsų nuosavybe.

Kokias naršykles galiu naudoti prieigai prie „Dynamics 365“?

„Dynamics 365“ gali veikti bet kuriame įrenginyje, įskaitant kompiuterius, planšetinius kompiuterius ir telefonus, tiek „Windows“, tiek „Mac“ operacinėse sistemose. Platforma palaiko daugelį populiariausių naršyklių, t.y. „Internet Explorer“, „Edge“, „Chrome“, „Safari“ ir „Firefox“.

Ar „Dynamics 365“ kaina diegiant lokaliai skiriasi nuo diegimo debesyje kainos?

„Dynamics 365“ licencijavimo modelis yra sukurtas taip, kad vartotojai turėtų kuo daugiau lankstumo ir gautų geriausią kainos bei kokybės santykį. Siūlome keletą produktų licencijavimo būdų, atsižvelgdami į jūsų organizacijos poreikius.


SVARSTOTE AR SISTEMOS DIEGIMAS DEBESYJE TINKA JUMS?

Susisiekite, pakonsultuosime kaip pasirinkti Jūsų įmonės poreikius atitinkantį sistemos diegimo būdą.

klausk@softera.lt | +370 620 93555