Debesų kompiuterija gali padėti suvaldyti augimo iššūkius

Debesų kompiuterija gali padėti suvaldyti augimo iššūkius

Verslui augant, procesai tampa sudėtingesni, reakcijos laikui ir kokybei keliami vis didesni reikalavimai, o jūsų klientai taip pat ima tikėtis daugiau. Tam, kad susidorotumėte su išaugusiais poreikiais, nebūtinai reikia didesnio biudžeto ir daugiau darbuotojų.

Šiandien debesų kompiuterijos (Cloud) technologijos iš esmės keičia smulkųjį ir vidutinį verslą, palengvina augimo iššūkius, padeda atgauti finansų ir pinigų srautų kontrolę, racionalizuoti operacijas ir visada turėti ryšį su savo klientais.

Dirbkite išmaniau, o ne sunkiau

Debesų kompiuterijos technologijos atveria naujus efektyvius darbo būdus, įskaitant galimybę išlikti produktyviems, nesvarbu, kur būtumėte, ir prieigą prie duomenų bei įžvalgų, kurios pagerina darbą su klientais. Naudojant verslo valdymo sistemą daugelį procesų (pvz. sąskaitų išrašymą) galima automatizuoti, todėl jūsų komanda galės sutelkti dėmesį į savo tiesiogines užduotis.

Sumažinkite pradines ir eksploatacines sąnaudas

Debesų kompiuterijos paslaugoms taikomas mėnesinis mokestis, kuris prisitaiko prie jūsų augimo, taigi savo finansus galite planuoti efektyviau, užuot iš anksto susimokėję už serverius, programinę įrangą ir paslaugas. Microsoft debesų technologijomis grįstas NAV nuoma sprendimas suteikia jums plačias galimybes – patikimą veikimą, mažai priežiūros reikalaujančią sistemą, operatyvų aptarnavimą ir korporatyvinės klasės duomenų saugumą – už nedidelę kainą.

Įneškite pokyčių į savo verslą

Tegul IT klausimai iš galvos skausmo pavirsta į lankstų, prieinamą inovacijų variklį. Kadangi jūsų verslas auga, jau dabar galite pasitelkdami technologijas automatizuoti darbinius procesus ir savo klientams teikti labiau suasmenintas paslaugas. Pasinaudodami debesų technologijų lankstumu galite greitai keisti savo verslo sprendimų mastelį su minimaliomis pradinėmis sąnaudomis.

Rūpinkitės verslu, o ne naudojamų sistemų pritaikymu naujausiems reikalavimams

Verslo aplinka ir reikalavimai nuolat keičiasi – SAF-T, GPAIS, Darbo kodekso pakeitimai, Asmens duomenų apsauga (BDAR/GDPR) – tai tik dalis naujovių, įpareigojančių įmones periodiškai investuoti pinigų ir laiko į naudojamų IT sistemų pritaikymą. Pasirinkus debesų technologijomis grįstą NAV nuoma sprendimą gausite ne tik patikimą verslo valdymo sistemą, bet ir nuolatinį naujinimą bei užtikrintą atitikimą privalomiems reikalavimams.

Lanksti, nuolat vystoma ir jūsų poreikius atitinkanti verslo valdymo sistema supaprastins jūsų darbinius procesus, padės efektyviau dirbti ir pasiekti daugiau. Softeros komanda pasirengusi jus lydėti kiekviename kelionės žingsnyje. Leiskite jums padėti sužinoti, kaip NAV nuoma sprendimas gali šiandien ir ateityje padėti jūsų verslui.

GAL LAIKAS IŠBANDYTI NAV NUOMĄ?
>>Sužinoti daugiau<<