EDI partnerystės sutartis su „Telema“

EDI partnerystės sutartis su „Telema“

EDI partnerystės sutartis su Telema | Softera

Biuro darbų skaitmenizavimas

Šiomis dienomis ypatingai aktualu automatizuoti biuro darbus skaitmenizuojant procesus ir taupant žmogiškuosius resursus. „Softera.EDI“  elektroninių duomenų mainų sprendimas suteikia galimybę keistis duomenimis tarp visų pagrindinių EDI sistemos operatorių ir „Microsoft Dynamics 365 Business Central“ (senas pavadinimas Dynamics NAV), pilnai palaikant pirkimo, pardavimo ir perdavimo dokumentų mainus, taip pat ir su 3PL išoriniais sandėliais.

Partnerystės sutartis

Balandžio mėn. „Softera Baltic“ pasirašė Telemos sertifikuoto partnerio sutartį, kas mūsų klientams suteikia galimybę greitai prisijungti prie daugiau nei 1200 tiekėjų ir 4500 parduotuvių vienijančio „Telema“ tinklo ir elektroniniu būdu pradėti keistis prekybos dokumentais su savo partneriais. Įmonėms, įsidiegusioms „Softera.EDI“  modulį „Telema“  užtikrins saugų ir patikimą dokumentų apdorojimą nuo siuntėjo iki gavėjo, o iš „Telema“  pusės paslaugos aktyvinimas bus atliekamas nemokamai.

Įmonėms, įsidiegusioms Softera.EDI sprendimo modulį, paslaugos aktyvavimas iš „Telema“ pusės bus atliekamas nemokamai.

„Telema“  filialo Lietuvoje vadovas Ramūnas Tvarijonas priduria: „Lietuvos rinkoje mes matome didelį EDI potencialą, kadangi daugelis kompanijų peržiūri savo procesus ir ieško sprendimų, kaip skaitmenizuoti savo informacijos srautus. Daugelis mūsų klientų naudoja  „Microsoft Dynamics 365“  ekosistemos produktus. Todėl labai džiaugiamės galėdami pasveikinti „Softerą Baltic“  – 38-tąjį „Telema“  sertifikuotą partnerį Baltijos šalyse!”

„Softera Baltic” produktų vystymo vadovė Anna Stumbrienė komentuoja: „stebint pasaulines tendencijas neabejojame, kad greitu metu pažangioms įmonėms sąskaitų automatizavimas ir elektroniniai duomenų mainai taps būtinybe. Džiaugiamės bendradarbiavimu su „Telema” ir kartu stengsimės užtikrinti, kad EDI dėka klientai paprastai galėtų automatizuoti darbus, turėti tikslius duomenis ir mažinti savo kaštus.”


Svarstote ar verta diegti EDI sprendimą? Pasinaudokite proga sužinoti, kokią naudą gali suteikti sprendimas. 

 

Žiūrėkite internetinį seminarą apie sprendimo galimybes ir privalumus


>>Domina  integracija su EDI duomenų mainų sistema?<<

Susisiekite, plačiau pristatysime sprendimą ir padėsime išsiaiškinti ar jis atitinka Jūsų poreikius. 

klausk@softera.lt | +370 620 93555