ES parama verslo skaitmenizavimui

Viskas, ko reikia Jūsų prekybai internetu, nuo el. parduotuvės iki tiekimo grandinės valdymo ir apskaitos šiuolaikiškoje Microsoft verslo valdymo sistemoje gali būti Jūsų su iki 75% siekiančia ES parama.

Skaityti daugiauGauti komercinį pasiūlymą

Naujų pardavimo kanalų atidarymas

Užtikrintas pajamų augimas

Tiekimo grandinės skaitmenizacija

Prieiga prie kliento ten, kur patogu jam

Efektyvesnis kritinių situacijų valdymas

E-komercijos modelis COVID-19

ES parama „E-komercijos modelis COVID-19“ yra svarbus postūmis Jums aktyviai diegti skaitmeninius sprendimus, kurie ateityje užtikrins produktų ar paslaugų pardavimų augimą, didinant prekybos kanalų skaičių bei optimizuojant tiekimo grandines.

Jei esate gamybos ar paslaugų įmonė ir norite:

perkelti prekybą į elektroninę erdvę,
intergruoti el. parduotuvę su apskaitos ir verslo valdymo sistema,
efektyvinti tiekimo grandinės procesų valdymą ar
įgyvendinti kitus veiklos skaitmenizavimo poreikius,
raginame pasinaudoti ES parama ir sutaupyti iki 75% išlaidų.
Gauti komercinį pasiūlymą

ES paramos sąlygos

Galimi pareiškėjai:

labai mažos, mažos ir vidutinės gamybos ar paslaugų įmonės, veikiančios ne trumpiau kaip vienerius metus;
vidutinės metinės pajamos sudaro daugiau nei 50 000 € (per pastaruosius 3 metus) už savo pagamintą produkciją ar suteiktas paslaugas.

Prioritetiniai kriterijai:

pareiškėjo pajamų pokytis per 1m. nuo projekto finansavimo pabaigos yra ne mažesnis negu 20% arba prašomo finansavimo suma;
pareiškėjo ekonominės veiklos vidutinė vieno mėnesio apyvarta, skaičiuojant nuo 2020 11 01 iki 2021 01 31, palyginti su 2019 11 01 ir 2020 01 31 vidutine vieno mėnesio apyvarta, sumažėjo ne mažiau nei 30%.
Platesnė informacija
0
10.000

Finansavimas nuo

0
50.000

Finansavimas iki

0
75
%

Intensyvumas iki

Siūlomi Softera ir partnerių sprendimai

Pasinaudoje ES parama, atverkite elektroninės prekybos galimybes, naudokitės modernia, visus LR įstatymus atitinkančia apskaitos ir verslo valdymo sistema, efektyvinkite tiekimo grandinės valdymą ir leiskite savo verslui augti.

PrestaShop Invertus | Softera

Prekyba elektroninėje erdvėje - PrestaShop

Pardavimams elektroninėje erdvėje siūlome partnerių UAB Invertus vystomą Connect sprendimą, vienos populiariausių pasaulyje ir antros pagal populiarumą Lietuvoje el. komercijos platformos PrestaShop pagrindu. PrestaShop el. parduotuvės pirmauja dėl intuityvios vartotojo sąsajos, galimybės lanksčiai ir lengvai plėsti funkcionalumus, pritaikomumo išmaniesiems įrenginiams, plačių integracijos su trečiųjų šalių sistemomis galimybių.

Sužinoti daugiauNoriu pasikalbėti

Apskaitos ir verslo valdymo sistema – Microsoft Dynamics 365 Business Central

Mažo ir vidutinio verslo atstovams, siekiantiems įgyvendinti savo strateginę viziją, Microsoft Dynamics 365 Business Central pasitarnauja kaip verslo valdymo sprendimas, apjungiantis verslo operacijas ir skatinantis nuolatines inovacijas. Priešingai nei elementarios apskaitos programos, Dynamics 365 Business Central apjungia jūsų finansų, pardavimų, pirkimų ir kitas komandas, kad jos galėtų greičiau prisitaikyti, išmaniau dirbti ir pasiekti geresnių rezultatų.

Sužinoti daugiauNoriu pasikalbėti

Tiekimo grandinės valdymas – SOFT4Inventory

Greta standartinių Microsoft Dynamics 365 Business Central tiekimo grandinės valdymo galimybių esame paruošę atsargų valdymo sprendimą gamybos ir prekybos įmonėms. Greitai atsiperkantis įrankis suteikia galimybę valdyti atsargas ir finansinę informaciją vienoje sistemoje bei didinti įmonės pelną. Sistema optimizuoja atsargų lygį, leidžia efektyviai išnaudoti sandėlius ir taupo darbuotojų laiko sąnaudas.

Sužinoti daugiauNoriu pasikalbėti

Integruotas sprendimas su Softera.eCom

Softera.eCom pagalba el. komercijos platformos, tiek verslas verslui (B2B), tiek verslas klientui (B2C) gali būti integruotos su Microsoft Dynamics 365 Business Central. Softera.eCom produktas tai tinklo tarnybų rinkinys, kurių pagalba automatizuojamas visų su el. komercija susijusių duomenų apsikeitimas tarp el. parduotuvės ir verslo valdymo sistemos.

Sužinoti daugiauNoriu pasikalbėti

Įsidiekite modernias verslo valdymo sistemas, pasinaudoję iki 75% siekiančiu ES finansavimu!