Kaip Microsoft verslo valdymo sistema supaprastina procesus?

Kaip Microsoft verslo valdymo sistema supaprastina procesus?

Microsoft verslo valdymo sistema | Softera

Lankstumas, šiuolaikiškumas, patikimumas, draugiškumas vartotojui bei išvystytos funkcijos už protingą kainą. To ieško kiekvienas verslas, pildydamas savo įmonės infrastruktūrą naujais skaitmeniniais sprendimais. Informacinių technologijų lyderis Microsoft būtent tai siūlo įvairioms verslo šakoms.

Microsoft Dynamics 365 verslo valdymo sistema Business Central leidžia planuoti ir valdyti įmonės resursus, tiekimo grandinę, prekių sandėlio resursus, pardavimus, komunikaciją su klientais, finansus ir apskaitą bei kitus procesus. Sistema leidžia automatizuoti pasikartojančias funkcijas, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į svarbiausias užduotis.

Microsoft Dynamics 365 Business Central verslo valdymo sistema prisitaiko prie įmonės specifikos. Tai – tinkamas sprendimas tiek augančiam, tiek didesniam verslui su didesne procesų ir operacijų įvairove. Nepriklausomai nuo įmonės dydžio, Microsoft siūlo sprendimą jūsų verslo optimizavimui.

Pritaikymas pagal poreikius

Jei turite poreikį kaupti ir valdyti informaciją susijusią su klientais, tiekėjais ar partneriais, tam naudoti galite tiek specialiai pardavimų valdymui sukurtą Microsoft Dynamics 365 Sales CRM sistemą, tiek standartinį Business Central verslo valdymo sistemoje esantį CRM modulį.

Business Central turi integraciją su „Outlook“, tad sistemoje matysite visą kontekstinę informaciją apie klientą, kas leis maksimaliai individualizuoti bendravimą.

Kiti pažįstami Microsoft įrankiai kaip „Excel“ ar „SharePoint“ taip pat yra integruoti su minėta verslo valdymo sistema, taip įgalindami jus visas svarbiausias užduotis atlikti vienoje aplinkoje.

Svarbių procesų automatizavimas

Business Central verslo valdymo sistema leidžia automatizuoti dažnai pasikartojančias, rankiniu būdu atliekamas užduotis. Automatizavus tokio tipo darbus, sumažinamas darbuotojų krūvis, kurie užuot atlikę pasikartojančias užduotis, gali koncentruotis ties labiau kompleksiniais ar strateginiais darbais.

Microsoft verslo valdymo sistema | Softera

Lanksti kainodara

Rinkdamiesi Business Central, mokate tik už tuos sistemos modulius, kuriuos naudojate. Kiekviena aplikacija perkama atskirai, tad kiekvieną mėnesį sumokate tik už tai, su kuo iš tikrųjų dirbate. Su laiku įmonei plečiantis ar keičiant savo veiklos pobūdį, galima plėsti ir sistemos funkcionalumą. Tokiu būdu įsigyjate sprendimą tenkinantį visus verslo poreikius bei puikiai pritaikomą bet kurioje įmonės gyvavimo stadijoje.

Reguliarūs atnaujinimai

Microsoft Dynamics 365 verslo valdymo sistema yra nuolat papildoma atnaujinimais. Klientams, saugantiems sistemos duomenis debesyje, atnaujinimai įdiegiami automatiškai. Tai reiškia, kad visada naudojatės naujausia sistemos versija.

Įmonės informacija ir darbuotojų atliekami pakeitimai atnaujinami realiu laiku, tad darbuotojai, prisijungę prie sistemos, visada matys tik naujausius duomenis. Be to, priklausomai nuo darbuotojo pareigų, jis turės prieigą tik prie duomenų, reikalingų jo veiklos sričiai, taip išvengiant perteklinės informacijos.

Intuityvi darbo aplinka

Vienas ryškiausių Microsoft Dynamics 365 sistemos bruožų – intuityvi darbo aplinka. Vartotojui ji patogi, suprantama, pažįstama iš kitų, bene kiekvieną dieną naudojamų Office 365 ir Microsoft Outlook sistemų. Dėl šios priežasties didėja darbo našumas – vartotojas nešvaisto laiko bandydamas perprasti sistemą, ieškodamas reikiamų funkcijų.

Microsoft produktai vystomi tokiu principu, kad vartotojai, jau susidūrę su Microsoft aplinka, natūraliai jaustųsi dirbdami ir su naujais produktais. Su Windows jau pažįstami vartotojai Dynamics 365 taip pat įvaldys intuityviai.

Centralizuota informacija

Business Central iš visų sistemų sukaupti duomenys yra sujungiami, taip įgalindami jus realiu laiku matyti bendrą įmonės situaciją. Nepriklausomai nuo organizacijos dydžio, centralizuota informacija atskleidžia jūsų verslo procesų tobulintinus aspektus ir parodo pardavimų efektyvumą. Remiantis ja, bus kur kas paprasčiau identifikuoti stipriąsias ir silpnąsias verslo puses bei susidėlioti tolimesnių veiksmų planą.

 

Microsoft Dynamics 365 verslo valdymo sistema Business Central supaprastina procesus automatizuodama pasikartojančias užduotis, realiu laiku atnaujindama duomenis bei apjungdama juos vienoje sistemoje.


>>Ieškote šiuolaikiškos verslo valdymo sistemos?<<

Susisiekite – suteiksime nemokamą konsultaciją bei atsakysime į Jums rūpimus klausimus.

klausk@softera.lt | +370 620 93555