Kasdienis darbas: paprastai, greitai ir patogiai

Kasdienis darbas: paprastai, greitai ir patogiai

Įdomu pamatyti kaip Jūsų kasdienis darbas atrodytų, naudojant šiuolaikišką Microsoft Dynamics 365 Business Central verslo valdymo sistemą? Žiūrėkite internetinio seminaro įrašą.

PARDAVIMŲ VADYBININKAI, įsivaizduokite, jog galite užtikrinti greitą ir sklandų pardavimo procesą bei būti ramūs, kad prekės klientus pasieks pažadėtu laiku. Be to, visada žinote kokius darbus turite atlikti šiandien bei kas Jūsų lauks ateityje.
TIEKIMO VADYBININKAI, įsivaizduokite, jog informacija apie reikiamus užsakymus Jus pasiekia automatiškai ir esate tikri, kad užsakote teisingus kiekius. Esant poreikiui galite lengvai pasitikrinti detales apie tiekėjus ir užtikrinti sklandų tiekimo procesą.
BUHALTERIAI, įsivaizduokite, jog buhalterijoje nebėra vėlavimų, procesas pagreitėja 4 kartus, o visi darbuotojai dirba vienoje sistemoje. Negana to, nereikia kreiptis į programuotojus prireikus skubiai suformuoti specifinę ataskaitą, tai galima padaryti kelių mygtukų paspaudimu.
VADOVAI/DIREKTORIAI, įsivaizduokite, jog matote svarbiausius verslo rodiklius realiu laiku ir galite daryti duomenimis pagrįstus sprendimus. Vos užmetę akį į sistemą, jaučiate įmonės pulsą ir lengvai pasitikrinate ar dirbate pelningai, o gal yra signalų, jog reikėtų sunerimti.


>>Reikalinga moderni verslo valdymo sistema?<<

Susisiekite – suteiksime nemokamą konsultaciją bei paruošime Jūsų įmonės poreikius atitinkantį pasiūlymą.

klausk@softera.lt | +370 620 93555