Microsoft Dynamics 365 Business Central – svarbus įrankis moderniam darbuotojui

Microsoft Dynamics 365 Business Central – svarbus įrankis moderniam darbuotojui

Microsoft Dynamics 365 Business Central - svarbus įrankis moderniam darbuotojui | Softera

Ar žinojote, kad pasaulinėje darbo rinkoje šiuo metu vyksta neoficialius Karas dėl talentų? Įvairių sferų kompanijos stipriai konkuruoja dėl to, kad būtų įvertintos kaip geriausi ir patraukliausi darbdaviai. Verslas pastebėjo, kad vien tokie įvertinimai gali pritraukti didesnius talentus. Viena iš sričių, kuri leidžia įgauti „patrauklaus“ darbdavio reputaciją – IT verslo sistemos. Kuo jos pažangesnės ir modernesnės bei kuo mažiau apriboja produktyvumą, tuo pozityviau darbą vertina esami darbuotojai ir potencialūs, talentingi kandidatai. Šiame straipsnyje norėtume jums plačiau papasakoti apie tai, kaip pažangios verslo valdymo sistemos, tokios kaip Microsoft Dynamics 365 Business Central padeda įmonėms pritraukti talentus.

Kone kiekvienam jaunosios kartos atstovui IT sistemos reiškia labai daug

Kiekvieno žmogaus gyvenime informacinės technologijos ima vaidinti vis svarbesnį vaidmenį. Tad nenuostabu, kad ne tik privatūs asmenys, bet ir verslas gali įvertinti bei vertina aukštos kokybės, modernių IT sistemų teikiamą naudą. Juk modernių biurų ir šiuolaikinių kompanijų darbuotojai didžiąją dalį laiko praleidžia prie stalinio ar nešiojamo kompiuterio, dirba su įvairiais, kompiuterinėmis sistemomis valdomais įtaisais. Labiau nei bet kada anksčiau tai pastebima po pandemijos, kada išaugo skaičius žmonių, kurie dirba iš namų. Kompiuterinių sistemų integracija į darbo eigą dabar yra be galo svarbi.

Neseniai atliktas tyrimas parodė, kad taip vadinamoji tūkstantmečio (ang. millenials) karta (gimę 1981-1996m.) itin atidžiai vertina IT sistemų pajėgumą prieš pasirinkdami darbo vietą. Šios kartos žmonėms pakanka išgirsti teigiamus atsiliepimus apie tai, kaip gerai veikia IT sistemos (pvz., puiki buhalterinė programa apskaitai ir t.t.), kad susidomėtų galimybe kažkur įsidarbinti. Daugiau nei trečdaliui tūkstantmečio kartos atstovų ir daugiau nei ketvirtadaliui X kartos (gimę 1965-1980m.) atstovų kompiuterinės programos gali daryti įtaką renkantis, kur darbintis.

Aišku, vien amžius neapriboja to, kaip svarbu turėti modernias kompiuterines sistemas. Trečdaliui darbuotojų, nepriklausomai nuo amžiaus, prasta IT sistema gali kelti stresą darbo vietoje, mažinti produktyvumą ir būti pakankama priežastimi ieškoti kitos darbovietės ar nesirinkti būtent jūsų pasiūlymo po praktikos ar bandomojo laikotarpio. 

Kodėl apskritai svarbu būti patraukliu darbdaviu talentų akyse?

Tenka pripažinti, kad galime susidurti ir su skeptiškomis nuomonėmis. Ne visi aiškiai supranta, kaip greitai keičiasi pasaulis ir kaip svarbu prisitaikyti prie technologijų vystymosi, kad pavyktų įdarbinti geriausius darbuotojus. Kodėl apskritai tai yra taip svarbu? Štai privalumai, kuriuos gauna įmonė, investuojanti į talentų paiešką ir pritraukimą:

  • galimybė kelti ambicingus tikslus ilgesniam laikotarpiui;
  • itin didelė darbuotojų vertė bei produktyvumas po poros metų;
  • darbuotojų lojalumas esamai darbovietei ir darbo kultūrai, prie kurios priprato;
  • talentų indėlis į visapusiškos įmonės vidinės gerovės didinimą;
  • talentai traukia kitus talentus – tapdami patrauklūs darbdaviai ir suburdami stiprią komandą galite tikėtis tik dar labiau dominti jaunus, ambicingus ir motyvuotus tos srities specialistus;
  • stiprus darbų krepšelis ir didesnis patenkintų klientų sąrašas;
  • inovatyvios idėjos, gimstančios įmonės viduje.

Ir tai tik dalis naudų, kurias gauna kiekvienas verslas, rimtai nusprendęs užsiimti talentų paieška. Be to, nuolat vyksta įvairūs reitingavimai bei apklausos ir patraukliausiais darbdaviais įvardinamos įmonės gali sulaukti nemokamo dėmesio iš žiniasklaidos. 

Komandinė dvasia ir nauja įmonės kultūra

Svarbu paminėti ir tai, kad joks verslas nebus sėkmingas, jeigu jo viduje vyrauja chaosas ir komandos neefektyviai bendradarbiauja. Maždaug 80% bet kokias pareigas užimančių, samdomą darbą dirbančių asmenų pritaria teiginiui, kad komandinis darbas yra be galo svarbus norint išlaikyti esamą darbo vietą bei pasiekti geriausių rezultatų joje.

Turint pažangias kompiuterines sistemas įmanoma sumažinti atotrūkį tarp vienų komandų ir kitų. Turime omenyje tai, kad visi turės prieigą prie tos pačios informacijos, tuo pačiu metu bei nereikės organizuoti vis naujų apmokymų ar kuruoti perteklinių team-building renginių arba workshop‘ų, kad pavyktų pasiekti norimą produktyvumo lygį.

Naujai į įmonę atėję žmonės nuo pirmos dienos stengiasi maksimaliai įsilieti į procesus. Jų tikslas – kuo greičiau pritapti. Na, o talentingi nauji darbuotojai turės tikslą ne tik pritapti, bet ir įnešti daugiau vertės. Jie nori kopti karjeros laiptais, savo darbą atlikti geriau, todėl skuba integruotis, semiasi papildomų žinių, tobulėja darbo metu ir ne tik. 

Jaunajai kartai svarbios IT sistemos | Softera

Svarbu paminėti ir tai, kad pažangias IT sistemas vis tiek reikia įdiegti. Tai reiškia, kad esamas ar pasenusias sistemas turėsite naujinti arba keisti. Įprastai toks procesas užima nemažai laiko, bent šiek tiek arba, dažnu atveju, smarkiai apriboja produktyvumą pereinamuoju laikotarpiu ir visiškai sumaišo kortas kasdienėje veikloje. Dėl to naujos sistemos įdiegimui paprastai ruošiamasi iš anksto. Jeigu turite naujų darbuotojų arba siekiate juos pritraukti, šiame etape galite gauti dvigubą naudą. Užuot permokydami darbuotojus naudotis nauja sistema, jūs jau įliesite juos į darbo procesą, kuriame figūruoja pažangiausia buhalterinė programa apskaitai, moderni verslo valdymo sistema ar kiti, geriausi kompiuteriniai įrankiai. Talentingi darbuotojai sumažins jūsų patiriamus nuostolius pereinamuoju laikotarpiu. Greičiau pripratę prie naujos kultūros ir naujų standartų, jie iš karto ims kurti pridėtinę vertę. Tiksliai ir efektyviai atlikdami paverstas užduotis galės būti puikus pavyzdys, kurį vadovaujančioji grandis galės naudoti kaip pavyzdį ar sėkmingai įgyvendinto atsinaujinimo, pamatą. Greičiau prisitaikę darbuotojai vėliau galės kuruoti naujai į darbą ateisiančių specialistų įvedimą į įmonės veiklą. 

Trumpai tariant – talentingesni darbuotojai duoda daug didesnę naudą formuojant įmonės kultūrą ar keičiant įpročius pereinamuoju laikotarpiu. 

Microsoft Dynamics 365 Business Central prisitaiko prie verslo ir darbuotojų poreikių

Kadangi jau išsiaiškinome, kokį vaidmenį sėkmingam įmonės veikimui turi talentingi darbuotojai ir pažangios IT sistemos, galime viską apibendrinti. Microsoft Dynamics 365 Business Central yra vienas populiariausių verslo procesų stebėjimo ir valdymo įrankių pasaulyje. Jis yra universalus, sudarytas iš modulių ir labai įvairialypis. Tai reiškia, kad Dynamics 365 Business Central, savo poreikiams pritaikyti gali kiekvienas verslas.

Sistema naudojama ir gali būti pritaikoma: gamyboje, sandėliavime, valdant atsargas, atliekant buhalterinę apskaitą, personalo valdymą, teikiant finansines paslaugas (lizingą, faktoringą ir t.t.). Business Central turi daugybę skirtingų modulių, kurie gali būti prijungiami pagal poreikį.

Kaip jau minėjome, geriausi darbuotojai nori pažangios ir veiklai naudingos kompiuterinės įrangos. Microsoft Dynamics 365 Business Central yra nuolat atnaujinama ir pritaikyta Lietuvos rinkai, todėl tokius procesus, kaip apskaita ar darbo užmokesčio valdymas palengvina automatinės skaičiuoklės ir šablonai, įdiegti jau programos viduje. Jie suderinti su normatyviniais teisės aktais bei institucijų keliamais reikalavimais, taip palengvindami administracinę įmonės darbuotojų naštą.

Na ir galiausiai, yra modulis, skirtas duomenų stebėjimui realiu laiku. Suderinus šią funkciją su tuo, kad programą galima pasiekti ne tik iš darbo vietos, bet ir nuotoliniu būdu, per bet kurį įrenginį gauname kone idealią programinę įrangą, tinkančią verslo valdymo procesų optimizavimui ir traukiančią talentus!


>>Liko neatsakytų klausimų?<<

Susisiekite – suteiksime nemokamą konsultaciją bei atsakysime į Jums rūpimus klausimus.

klausk@softera.lt | +370 620 93555