Microsoft Dynamics 365. Pradėkite valdyti pardavimus vos per kelias savaites!

Microsoft Dynamics 365. Pradėkite valdyti pardavimus vos per kelias savaites!

>> Nebesusitvarkote su potencialių klientų užklausomis? >> Informacija apie klientą talpinama daugybėje Excel failų, kuriuose lengva pasimesti? >> Nesate tikri, kad turima informacija apie klientą yra naujausia? >> Dėl pašalinių darbų jaučiate, kad neskiriate viso reikiamo dėmesio klientams? >> Nežinote kiek kainuoja pardavimas? >> Jaučiate, kad vis daugiau pardavimų atitenka konkurentams? >> Galiausiai, nežinote nuo ko pradėti, kad esama situacija pasikeistų?

Greitam pardavimų valdymo startui mūsų ekspertų/konsultantų komanda paruošė „Dynamics 365 for Sales“ sprendimo versiją. Šiame sprendime sudėtos svarbiausios funkcijos, rodikliai (KPI) ir priemonės padėsiančios aiškiau analizuoti ir valdyti Jūsų įmonės pardavimus.

8 priežastys, kodėl įmonės pereina prie efektyvaus pardavimų valdymo su „Dynamics 365“:

1. Greitas paleidimas. Lengvas startas ir naudojimas – pradėsite dirbti vos per kelias savaites su Jums pritaikyta sistema

2. Sukurta augti kartu su verslu. Skirta mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms. Pradedama nuo paprastų pirmų žingsnių. Augant įmonei ir keičiantis verslo poreikiams, kartu keičiasi ir pardavimų valdymo sistema.

3. Naudos ir kaštų santykis. Augsite su minimaliomis išlaidomis ir nemokėsite už brangų funkcionalumą, kuriuo nesinaudojate, lengva pridėti tą funkcionalumą, kurio reikia būtent Jums.

4. Mobilumas. Galėsite nevaržomi dirbti iš bet kurios vietos, bet kuriuo metu – užtikrinamas visapusiškas mobilumas (lengva naudotis ne tik biuro kompiuteryje, bet ir išmaniajame telefone ar planšetėje).

5. Mokymai ir pagalba. Mes ne tik apmokysime kaip dirbti, bet ir padėsime tolimesniuose verslo vystymo etapuose.

6. Lengva integracija su „Office365“. Padidinsite savo produktyvumą su pažįstamais „Office“ įrankiais.

7. Išsami klientų apžvalga. Turėsite visą informaciją apie klientą vienoje vietoje, nepaisant to, kas dirbo/dirba su konkrečiu klientu.

8. Pagalba sprendimų priėmimui. Analizės ir planavimo įrankiai (Power BI) leis priimti geresnius verslo sprendimus.


Esate tie, kuriems pardavimai yra procesas, o CRM sistema – jo dalis?

SVARSTOTE AR „MICROSOFT DYNAMICS 365“ TIKTŲ JŪSŲ VERSLUI?

Susisiekite, išsiaiškinsime Jūsų poreikį ir suteiksime nemokamą konsultaciją:

 pardavimai@softera.lt | +370 620 93555