SISTEMOS DIEGIMO LOKALIAME SERVERYJE PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

SISTEMOS DIEGIMO LOKALIAME SERVERYJE PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

KOKIE YRA „DYNAMICS 365“ DIEGIMO LOKALIAME SERVERYJE PRIVALUMAI?

Nepaisant visų „Dynamics 365“ pranašumų debesyje, kai kurios įmonės renkasi sistemos diegimą lokaliame serveryje. Toliau apžvelgiame galimas tokio sprendimo priežastis bei diegimo lokaliame serveryje privalumus.

Nuosavos infrastruktūros naudojimas

Jeigu neseniai investavote į nuosavą infrastruktūrą ir techninę įrangą, verta panaudoti šias investicijas programinės įrangos paleidimui.

Visiška atnaujinimų kontrolė

Nors „Dynamics 365“ debesijos naudotojai gali pasirinkti, ar įdiegti produkto naujinimus, tam tikri atnaujinimai bus privalomi, todėl vartotojai turės juos įgyvendinti. Sistemą įsidiegus lokaliai, naudotojai gali geriau kontroliuoti, ar atnaujinti, ir kada atnaujinti programinę įrangą.

KOKIE YRA „DYNAMICS 365“ DIEGIMO LOKALIAI TRŪKUMAI?

Rinkdamiesi sistemos diegimą lokaliame serveryje, Jūs įsipareigojate pasirūpinti savo įmonės duomenimis bei technine ir programine įranga. Viskas valdoma vietoje, be trečiųjų šalių prieigos. Todėl galite susidurti su toliau išvardytais trūkumais.

Atsakomybė už duomenų saugumą

„Dynamics 365“ sprendimui veikiant lokaliuose serveriuose, klientas yra visiškai atsakingas už jų priežiūrą, todėl reikia turėti savo saugumo, atsarginių kopijų ir atstatymo po sutrikimų procedūras, kuriomis būtų apsaugoti duomenys ir operacijos.

Mažiau pažangios sistemos versijos

Debesyje įdiegto „Dynamics 365“ sprendimo internetiniai naudotojai visada gaus naujausias funkcijas ir patobulinimus žymiai anksčiau, negu jie bus pritaikyti lokaliai diegiamose versijose, o kai kurios iš jų ir niekada nebus prieinamos lokaliame diegimo variante.

Investavimas į pasenusią technologiją

„Microsoft“ nurodė, kad jų verslo programų ateitis yra debesyje. Jei vartotojai nori neatsilikti nuo pokyčių ir išlikti konkurencingi, perėjimas prie debesijos yra neišvengiamas.


SVARSTOTE AR SISTEMOS DIEGIMAS LOKALIAME SERVERYJE TINKA JUMS?

Susisiekite, pakonsultuosime kaip pasirinkti Jūsų įmonės poreikius atitinkantį sistemos diegimo būdą.

klausk@softera.lt | +370 620 93555

Add Comment