Sklandi gamyba: per 20 metų išmoktos pamokos

Sklandi gamyba: per 20 metų išmoktos pamokos

Internetinis seminaras | Sklandi gamyba: per 20 metų išmoktos pamokos | Softera

Subalansuota užsiimantiems procesine gamyba (gamyba, kurioje sukuriamas konkretus nesuskaičiuojamo produkto kiekis: skysčiai, pastos ir kt.), bet bus įdomu ir dirbantiems su diskretine ar projektine gamyba.

„Per beveik 20 metų diegiant verslo valdymo sistemas procesinės (ir ne tik) gamybos įmonėse, teko susidurti su įvairiausiais gamybininkams ramybės neduodančiais iššūkiais: nuo kokybės parametrų sekimo pieno pramonėje iki sudėtingų savikainos skaičiavimų mėsos perdirbimo įmonėse.

Atrodytų, jog kiekvieno gamybininko procesai unikalūs, tačiau bėgant metams ėmiau pastebėti vis daugiau panašumų. Ypač, kai kalbame apie jus kamuojančias problemas. Tikiu, kad mano sukaupta patirtis sprendžiant dažniausiai pasitaikančius procesinės gamybos iššūkius, gali būti panaudota ir jūsų versle.“ – Andrius Gaudėšius

 

Lapkričio 11d. 11:00 kviečiame prisijungti prie internetinio seminaro, kurio metu bus aptartos jums pažįstamos temos, tokios kaip kokybės kontrolė, atsekamumas, galiojimo datos, savikainų skaičiavimai ir kt.

ŠIS INTERNETINIS SEMINARAS SKIRTAS JUMS, JEI:

  • Jūsų įmonė užsiima procesine gamyba.
  • Siekiate užsakymus vykdyti laiku ir kokybiškai.
  • Domitės šiuolaikinėmis gamybos valdymo sistemų galimybėmis.
  • Esate atsakingas už gamybos procesų gerinimą.

 

Registruokitės ČIA ir dalyvaukite internetiniame seminare, kuriame savo įžvalgomis dalinsis procesinės gamybos specialistas, „Softera Baltic“ konsultantas Andrius Gaudėšius.

Negalėsite dalyvauti? Registruokitės ir po internetinio seminaro Jums atsiųsime video įrašą.